Цієї неділі, 5 липня ми проводили Богослужіння Причастя спільно з дружньою церквою "Добра звістка" (пастор Віктор Руденко). Проповідував ст. пастор Сергій Убогов на тему:«Бог Своїх не залишає»

«І ось Я з тобою, і буду тебе пильнувати скрізь, куди підеш, і верну тебе до цієї землі, бо Я не покину тебе, аж поки не вчиню, що Я сказав був тобі. »(Буття 28:15)

«Не встоїть ніхто перед тобою по всі дні життя твого. Як був Я з Мойсеєм, так буду з тобою, не залишу тебе й не покину тебе.» (Іс. Навин 1:5)

В чому не залишає нас Господь:

1. Без любові та уваги

«Чи ж жінка забуде своє немовля, щоб не пожаліти їй сина утроби своєї? Та коли б вони позабували, то Я не забуду про тебе! Отож на долонях Своїх тебе вирізьбив Я, твої мури позавсіди передо Мною.» (Ісая 49:15-16)

2. Без захисту від зла і ворогів

«І зійшли були наші батьки до Єгипту, і сиділи ми в Єгипті багато часу, а Єгипет чинив зло нам та батькам нашим. І голосили ми до Господа, і Він почув наш голос, та й послав Ангола, і вивів нас із Єгипту, а оце ми в Кадеші, що при самім кінці твоєї границі.» (Числа 20:15-16)

3. Без допомоги у скрутних життєвих ситуаціях.

«У тісноті я кликав до Господа, і простором озвався до мене Господь! 6 Зо мною Господь не боюся нікого, що зробить людина мені?» (Псалом 117:5-6)

4. Без втіхи та морального підкріплення.

«Бо Господь каже так: Ось керую до нього Я мир, немов річку, і славу народів, немов той потік заливний: і ви будете ссати, і на руках вас носитимуть, і бавитимуть на колінах! Як когось його ненька втішає, так вас Я потішу, і ви втішені будете Єрусалимом. І побачите це, й серце ваше радітиме, й як трава молода, розцвітуть ваші кості! І в рабах Його пізнана буде Господня рука, і буде Він гніватися на Своїх ворогів.» (Ісая 66:12-14)

5. Без матеріальних засобів для існування.

«Я був молодий і постарівся, та не бачив я праведного, щоб опущений був, ні нащадків його, щоб хліба просили. 26 Кожен день виявляє він милість та позичає, і над потомством його благословення.» (Псалом 36:25-26)

6. Без порад та життєвого керівництва.

Хто той чоловік, що боїться він Господа? Він наставить його на дорогу, котру має вибрати: 13 душа його житиме в щасті, і насіння його вспадку землю!» (Псалом 24:12-13)

7. Без милості.

«Пам'ятай милосердя Своє, о мій Господи, і ласки Свої, бо відвічні вони! Гріхи молодечого віку мого та провини мої не пригадуй, пам'ятай мене, Господи, в ласці Своїй через добрість Свою! Господь добрий та праведний, тому грішних навчає в дорозі,» (Псалом 24:6-8)

«І вийшов він перед Асу та й сказав йому: Послухайте мене, Асо та ввесь Юдо й Веніямине! Господь з вами, якщо будете з Ним, і якщо будете Його шукати, дасть вам знайти Себе. А якщо ви полишите Його, полишить Він вас!» (2-а хроніки 15:2)

 

Цієї неділі, 28 червня, Словом проповіді нам служив ст. пастор Сергій Убогов. Тема:«Воїни Ісуса Христа». Характеристики церкви схожі на характеристики армії. Але наша війна духовна, а не плотська.

«Бо ходячи в тілі, не за тілом воюємо ми, зброя бо нашого воювання не тілесна, але міцна Богом на зруйнування твердинь, ми руйнуємо задуми, і всяке винесення, що підіймається проти пізнання Бога, і полонимо всяке знання на послух Христові,» (2-е до коринтян 10:3-5)

«Зодягніться в повну Божу зброю, щоб могли ви стати проти хитрощів диявольських. Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби. Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати. Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности, і взувши ноги в готовість Євангелії миру. А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого. Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже.» (До ефес. 6:11-17)

 

Молитовне служіння в онлайн форматі сьогодні, 24 червня, проводили пастори: Самсон Ачеампонг, Сергій Убогов та Ігор Іванов. Чудова Хвала і Поклоніння звучала з вуст наших молодих левитів: Іллі Іванова, Юлії Марчевської і Марії Корнієнко.

Богослужіння сьогодні, 21 червня, проходило в онлайн форматі. Проповідував ст. пастор Сергій Убогов: Як батьки та діти мають любити одні одних.

Слово для батьків.

«Ось Я пошлю вам пророка Іллю, перше ніж день Господній настане, великий й страшний! І приверне він серце батьків до синів, і серце синівське до їхніх батьків, щоб Я не прийшов, і не вразив цей Край прокляттям!» (Малахії 4:5-6)

Як батьки мають любити своїх дітей:

1. Любити серцем.

2. Безумовно.

3. З вдячнісю Богові та усвідомленням своєї відповідальності перед Ним.

«бо сином у батька свого я був, пещений й єдиний у неньки своєї. 4 І навчав він мене, і мені говорив: Нехай держиться серце твоє моїх слів, стережи мої заповіді та й живи!» (Припов. 4:3-4)

4. Дбайливо і жертовно.

5. З ніжністю.

«Діти спадщина Господнє, плід утроби нагорода!» (Псалом 126:3)

6. З повагою до їх особистості

«А батьки, не дратуйте дітей своїх, а виховуйте їх в напоминанні й остереженні Божому!» (До ефес.6:4)

«Батьки, не дратуйте дітей своїх, щоб на дусі не впали вони!»  (До колос. 3:21)

7. Милостиво і поблажливо

«Чи ж жінка забуде своє немовля, щоб не пожаліти їй сина утроби своєї? Та коли б вони позабували, то Я не забуду про тебе!» (Ісая 49:15)

8. З вихованням і навчанням

9. З турботою про майбутнє своїх дітей (залишити спадок).

«І покликав Яків усіх синів своїх та й промовив: Зберіться, а я сповіщу вам, що вас спіткає наприкінці днів.» (Буття 49:1)

Слово для дітей.

 «...І приверне він серце батьків до синів, і серце синівське до їхніх батьків, щоб Я не прийшов, і не вразив цей Край прокляттям!» (Малахії 4-6)

Як діти мають любити своїх батьків:

1. Серцем.

2. З глибокою повагою і пошаною.

«І прийшов Адонія, син Гаґґітин, до Вірсавії, Соломонової матері, а вона сказала: Чи прихід твій з миром? І він відказав: З миром.» (1-а царів 2:13)

3. З послухом.

 «Послухайте, діти, напучення батькового, і прислухайтеся, щоб навчитися розуму, бо даю я вам добру науку: закона мого не кидайте,» (Прип. 4:1-2)

«Діти, слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе! Шануй свого батька та матір це перша заповідь з обітницею, щоб добре велося тобі, і щоб ти був на землі довголітній!» (До ефес.6:1-3)

«Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!» (Вихід 20:12)

«Діти, будьте слухняні в усьому батькам, бо це Господеві приємне!» (До колос 3:20)

4. З вдячністю.

5. З бажанням радувати і не засмучувати.

«Син мудрий потіха для батька, а син нерозумний то смуток для неньки його.» (Прип. 10:1)

6. З миролюбним відношенням і бажанням уникати сварок.

7. З довірою.

9. З відповідальністю за збереження батьківського спадку (духовного, матеріального)

Молитовне служіння в онлайн форматі сьогодні, 17 червня, проводили пастори: Сергій Убогов та Ігор Іванов. Чудова Хвала і Поклоніння звучала з вуст наших молодих левитів: Іллі Іванова, Юлії Марчевської і Марії Корнієнко.

Сторінка 1 із 50

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…