Цієї неділі відбулося Богослужіння Причастя. Старший пастор Сергій Убогов показав проблеми України у вигляді триголового змія: 

1) заполітизована релігія; 2) внутрішня проблема - корупція; 3) зовнішній ворог - Росія. Були звершені молитви, де ці «голови»  духовно були «відсічені».

Привітати церкву з 13-літтям прийшов пастор церкви «Ісус Христос - дорога, правда і життя» Геннадій Григорян. Пастор провів Таїнство Євхаристії та звершив молитву за людей.

 

У неділю відбулося святкування 13-ої річниці Церкви. Тема річниці «НАСТУПНИЙ РІК - РІК ДУХОВНОГО ДОРОСЛІШАННЯ!»

Пасторське Слово на річницю:

« Пишу я вам, дітоньки, що гріхи вам прощаються ради Ймення Його. Пишу вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Пишу вам, юнаки, бо перемогли ви лукавого. Пишу, діти, вам, бо ви пізнали Отця. Я писав вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває, і лукавого перемогли ви. »  (1 Ін 2:12-14). 

Пастори Сергій Убогов, Ігор Іванов, Самсон Ачеампонг, Олег Курдін та почесний пастор Софія Жукотанська вивільнювали Слово та молилися за Церкву.

З самого початку Богослужіння ми відчули особливу атмосферу Божої присутностї, Його милість, любов. Після чудової Хвали та Поклоніння нас порадували своїм привітанням дітки з Недільної школи. Потім сестра Тамара та брат Олександр поділилися свідченнями слави Божої у своєму житті. Дуже рідними для нас були відеопривітання наших братів та сестер з інших країн: О. Дьоготь (Норвегія), родини Дамаскіних (США), О.Гончар (Ізраіль), родини Бехтєєвих (Канада).

Пастор Валерій Павленко привітав Церкву від міссії «Спасів Дім». Після Богослужіння була спільна трапеза з родинним спілкуванням.

 

Цієї неділі нам служила почесний пастор Софія Жукотанська, яка ділилась дуже важливим посланням для Тіла Христова. Тема проповіді:«Шукайте Господа!» Пастор донесла основну думку збудування особистих і теплих стосунків з Богом. «Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою.» (До фил. 4:6). Любіть Його і довіряйте Йому бо, «Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду.» (До євр. 11:6). І Він врятує вас, « Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію.» (Єремiя 29:11). Виконуйте волю Його, як Ісус виконував волю Батька Свого.
 
 
 
 
 
 

 Цієї неділі відбулось Богослужіння Хвали і Поклоніння.

Цієї неділі у церкві служила Словом почесний пастор Софія Жукотанська. Проповідь була на тему:«Думай правильно, щоб жити»

 

Сторінка 1 із 30

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…