Старший пастор Сергій Убогов проповідував на тему «Сім таїнств Вечері Господньої».

«Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб,  подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене! Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене! Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде.» (1Кор.11:23-26)

1. Возвіщання смерті Христовоі або свідоцтво про смерть Христа через наші гріхи заради спасіння всього людства. Він смертю переміг смерть і воскрес!

2. Спомин про Христа. Як Він жив, як відносився до людей, яку ціну Він заплатив.

3. Причастя до Тіла Христового. Через це таїнство ми стаємо спільниками вселенської церкви Ісуса Христа, Тіла, якому Він є Головою.

4. Подяка Ісусу Христу. (Євхаристія (грецьк.) - вдячність, подяка). Ісус віддав Своє власне життя, хоча ми не були достойні цього.

5. Єдність, спільність с братами і сестрами у Христі, явлена через спільну участь у Вечері Господній в помістній церкві. Ми - рідні у Христі.

6. Освячення. Це - уподібнення Христу: нас старих все менше, а Христа (Його любові, милосердя, характеру) в нас стає все більше.

7. Очікування другого приходу Ісуса Христа.

 

Сьогодні у нас добра новина - неочікуваний сюрприз! Нам служив наш брат Олег Майовський, який прилетів з США буквально на кілька днів! Олег розповів, що живе в Америці вже 3 роки. І Господь дав йому заняття по його серцю: їм створено християнський дитячий хор, в якому співають діти українців у віці до 12 років з усіх християнських конфесій, що дає можливість дітям вивчати українську мову. Діти не тільки співають пісні українською мовою, а й моляться українською. Хор представляє на конкурсах і фестивалях Україну, виступає в школах і парках. Вже вивчили три пісні англійською мовою. Сам Олег продовжує писати пісні. 

Цієї неділі проповідь пастора Олега Курдіна стосувалася духовного зростання віруючого.
Бог багато робить в нашому житті, але є і наша частина відповідальності, яку ми повинні виконувати. У Царстві Божому більше повинно йти з нас, а не зовні, бо Царство Боже, як відомо, всередині нас. Це і є дух.

«Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе. Хіба ви не знаєте самих себе, що Ісус Христос у вас? Хіба тільки, що ви не такі, якими мали б бути.» (2 Кор.13:5)

Досліджуйте самі себе, Бог не буде робити це за вас. Чи віримо ми сьогодні? Мета віри - спасіння душі.

«Ви Його любите, не бачивши, і віруєте в Нього, хоч тепер не бачите, а вірувавши, радієте невимовною й славною радістю, бо досягаєте мети віри вашої спасіння душам.»  (1Петра 1:8-9) 

Як нам бути? Петро вживає слово «досягати». Виникає питання: Ми вже врятовані, навіщо ще досягати?

«Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.» (Єф.2:10)

Ми врятовані на добрі справи (є мета, призначення). Це - природа людини, народженої згори. Порятунок - не від діл, але для добрих справ.
«Отож, відкладіть усяку злобу, і всякий підступ, і лицемірство, і заздрість, і всякі обмови, і, немов новонароджені немовлята, жадайте щирого духовного молока, щоб ним вирости вам на спасіння,» (1 Петра 2:1-2)

Тут описується духовне зростання. Жадайте щирого духовного молока, це ми робимо, а не Бог.

1. Відкласти всякі обмови, підступність, лицемірство.

2. Полюбити щирого духовного молока, щоб ним сталося ваше зростання. 

Шлях до Царства Божого в нашому дусі.  Порятунок полягає в досягненні Христа, в Його вік. Які добрі справи? Нам треба рости в вік Христа, роблячи те, що робив Христос. Він був цілісний, вільна людина, не було у Нього страху перед правителями. За висновком вчених-психологів, Ісус Христос був і є самою цілісною людиною на землі. Як Він цього досягав? Через Нагірну проповідь, її потрібно просто вживити в себе. Повний вік: бачити в людині людину, мати відношення до людей, яке мав Христос, мати стосунки з Богом, молитися, постити. А хто розуміє і не робить - той має гріх.

«Отож, хто знає, як чинити добро, та не чинить, той має гріх!» (Як.4: 17)

Цієї неділі у нас в гостях була наша сестра дияконісса Ольга Дьоготь. Вона поділилась свідченням про ту благодать, яку дарує їй Господь в Норвегії. 
 «Якщо маю на собі світло, то і все буде світлим» - сказала Ольга. Ми живемо, щоб знайти в собі Господа.

Пастор Сергiй Убогов вивільнив Слово, яке мало пiдготувати серця людей до Причастя.  Тема проповiди: Чаша подяки.
Євхарiстiя в перекладі означає «подяка».
«Узявши ж чашу, і вчинивши подяку, Він промовив: Візьміть її, і поділіть між собою. Кажу ж вам, що віднині не питиму Я від оцього плоду виноградного, доки Божеє Царство не прийде. Узявши ж хліб і вчинивши подяку, поламав і дав їм, проказуючи: Це тіло Моє, що за вас віддається. Це чиніть на спомин про Мене!» (Лк. 22:17-19)
Не можна приступати до вживання тiла i кровi Iсуса Христа без подяки. Треба наповнити серце подякою до Господа, але народ продовжує ремствувати, виражати незадоволення. Люди звикли до прощення, до викуплення. а коли людина не одержує вiд Господа очікуване, висловлює незадоволення. 
«Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні, 3 нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра» (2 Тим.3:2-3)
Люди вважають, що вони  власники свого життя, всiєї планети. Але все це - вiд Нього.
«Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.» (1 до Сол. 5:18)
«дякуючи завжди за все Богові й Отцеві в Ім'я Господа нашого Ісуса Христа,» (До Еф. 5:20)
Слово подяки  ще перекладається як прославлення, славослiв′я, хвала.
«Моє серце зміцнилося, Боже, я буду співати та славити разом з своєю хвалою!» (Пс. 107:1)
Сторінка 1 із 36

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…