Слово диякона Миколи Поварчука було на тему: «Благословiння в спадку праведних.»

Спадок передається нащадкам не тiлькi в физичному світі, але i в духовному. Бiблiя стверджує, що нащадки праведних не лишаються тими, що хлiба просили

«Я був молодий і постарівся, та не бачив я праведного, щоб опущений був, ні нащадків його, щоб хліба просили.» ( Пс. 36:25),

тобто, Бог продовжує свою милiсть i на наших нащадках. Всi ми в духовному свiтi залишаємо слiд, то ж дайте дитинi зразок своєї поведiнки. Пам’ятайте: в спадку є велике благословiння. Тому, будьмо сильними батьками, а не банкротами, пiзнаваймо Бога i залишаймо спадок нащадкам. Будьмо вiдповiдальними за те, що ми передаємо нашим дiтям: життя чи смерть. Постiйно питаймо себе: що в духовному свiтi  я залишу своїм спадкоємцям?

Старший пастор Сергій Убогов розкрив тему Причастя на підставі Євангелії від Івана 6:47-69. Бог хоче стати сенсом нашого життя, щоб Його цінності стали нашими. Потрібно в середину себе прийняти Його, щоб наповнилося Ним все наше життя. Бог не вимагає від нас нічого

«З чим піду перед Господа, схилюсь перед Богом Високости? Чи піду перед Нього з цілопаленнями, з річними телятами? Чи Господь уподобає тисячі баранів, десятитисячки потоків оливи? Чи дам за свій гріх свого первенця, плід утроби моєї за гріх моєї душі?  Було тобі виявлено, о людино, що добре, і чого пожадає від тебе Господь, нічого, а тільки чинити правосуддя, і милосердя любити, і з твоїм Богом ходити сумирно.» (Михея 6:6-8),

не вимагає служіння рук людських   

         Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, » (Дії 17:25).

 Богу не треба нічого нашого, Йому потрібні ми. Ми не можемо «вислужитися перед Богом служінням, Йому потрібне наше серце. Наше служіння - це відповідь на Його любов, бо ми взяті в полон Його любов'ю. І ніякі наші успіхи не повинні затінювати близькість з Богом. Він насичує наші душі.

 

Цієї неділі відбулося Служіння Хвали і Поклоніння та Причастя. 

 Переслухати фрагмент запису служіння

 

Сьогодні проповідувала наша диякон Любов Тесля на тему «Сила молитви». Ми створені за образом і подобою Бога, тобто, Господь наділив нас здатністю творити Словом власне життя. Слово Боже, яке ми говоримо, має ту ж силу, що і Слово, сказане Богом. Коли Ісус був спокушений, то говорив «написано». І вимовляв текст точно з Слова Божого. А потім сповідував його. Слідуючи цим шляхом і ми маємо відвагу просити у Бога і отримувати, якщо просимо згідно волі Його.

Переслухати проповідь

 

          «І оце та відвага, що ми маємо до Нього, що коли чого просимо згідно волі Його, то Він слухає нас.»   (1 Iн. 5:14)

Слово Боже є воля Божа. У Пр.19: 21 вказується, що є багато задумів в серце людини, але відбудеться тільки визначене Богом». Молитва може залишитися і без відповіді, про що попереджає апостол Яків

«прохаєте та не одержуєте, бо прохаєте на зле, щоб ужити на розкоші свої. » ( Якова 4: 3). 

Сила нашої молитви полягає в Слові Божому і успіх залежить від знання Слова Божого.

«Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця.»(До євр.4:12)

Воно оживає, коли проголошуємо Його в молитві. Бог спостерігає за Своїм Словом, щоб воно здійснилося

«так буде і Слово Моє, що виходить із уст Моїх: порожнім до Мене воно не вертається, але зробить, що Я пожадав, і буде мати поводження в тому, на що Я його посилав!»  (Іс.55:11).

Цієї неділі тему молитви продовжували служителі молитовного служіння Людмила Солоненко та Оксана Блащак.  Слово Людмили Солоненко. Молитви Авраама, Iллi, Моісея, Даниїла ? Чим вони вiдрiзнялись, що приводили до чудес? Вiд Авраама пiшов рiд, як i обiцяв йому Господь, i благословеннi народи. Авраам повiрiв Господевi i Господь зарахував йому це у праведнiсть. Ми сьогоднi є його потомками по вiрi i ми успадковуємо шановливе ставлення Авраама до Бога.

«І впав Аврам на обличчя своє, а Бог до нього промовляв, говорячи:  Я, ось Мій заповіт із тобою, і станеш ти батьком багатьох народів.  І не буде вже кликатись ім'я твоє: Аврам, але буде ім'я твоє: Авраам, бо вчинив Я тебе батьком багатьох народів. 6 І вчиню Я тебе дуже-дуже плідним, і вчиню, щоб вийшли з тебе народи, і царі з тебе вийдуть.» (Буття 17:3-6)

Воно було станом його серця. Коли ми молимось, стан нашого серця повинен бути покiрливим. Не хизуватися стосунками з Богом, не карати, але милувати. Як стан серця важлива така якiсть, як заступництво. Таким був стан серця Даниїла, який молився за визволення свого народу з полону. Слово молодого пророка Єремii мало велику силу тому, що то було Слово Бога

«І прийшло мені слово Господнї, говорячи:» (Єр. 1:4)

Тому дуже важливо, коли молимося , говорити Слово Боже i погоджуватися з ним. А пiзнавши Його волю, нагадувати Господевi Його обiтниці. Господь слухає нас, якщо ми чогось просимо згiдно волi Його.

«І оце та відвага, що ми маємо до Нього, що коли чого просимо згідно волі Його, то Він слухає нас.»   (1 Iн. 5:14)

Сестра Оксана доповнила проповідь Людмили. Бог хоче очистити сердця наші. Якщо серце упокорене перед Богом, Господь відповість на молитву.

«А він промовив до мене: Не бійся, Даниїле, бо від першого дня, коли ти дав своє серце, щоб зрозуміти видіння, і щоб упокоритися перед лицем твого Бога, були почуті слова твої, і я прийшов ради твоїх слів.»  (Дан.10:12).

Молитва – це стосунки з Батьком. 

Сторінка 1 із 33

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…