Цієї неділі, 8 грудня, нам служила Словом і проводила Причастя почесний пастор Софія Жукотанська. Тема проповіді «Давайте не будемо гілками, які відсікає Бог!»

«Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб, подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене! Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене! Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде. Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої!  Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є. Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є! Через це поміж вами багато недужих та хворих, і багато-хто заснули. Бо коли б ми самі судили себе, то засуджені ми не були б. Та засуджені від Господа, караємося, щоб нас не засуджено з світом.» (1-е до кор. 11:23-32)

Нехай же людина випробовує себе. Чотирнадцять років - юнацький вік, який говорить про те, що ми повинні вже перемогти лукавого. Бог ревнує про кожного з вас і Дух Святий хоче дуже багато зробити через вас. Але є те в нас, що заважає Йому це робити. Це пасивність і теплість, споживацький дух, які вже давно полонили вас.

«Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, 2 і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.» (До рим. 12:1-2)

То чи перебуває в вас Дух Святий?

«І будеш служити ти Господеві, Богові своєму, і Він поблагословить твій хліб та воду твою, і з-посеред тебе усуне хворобу.» (Вих. 23:25)

«Мій сину, прислухуйся до моїх слів, до речей моїх ухо своє нахили! Нехай не відійдуть вони від очей твоїх, бережи їх в середині серця свого!  Бо життя вони тим, хто їх знайде, а для тіла усього його лікування. Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя. Відкинь ти від себе лукавство уст, віддали ти від себе крутійство губ. Нехай дивляться очі твої уперед, а повіки твої нехай перед тобою простують. Стежку ніг своїх вирівняй, і стануть міцні всі дороги твої: не вступайся ні вправо, ні вліво, усунь свою ногу від зла!» (Прип. 4:20-27)

Стратегія диявола, щоб відволікти нас від виконання волі Божої: турботи і суєта,  таке інше, щоб ми не виконували Велике доручення (а воля Божа - дбати про свій духовний стан). Суєта ще ніколи нікому не принесла добра. Де поділося наше неліцемірне братолюбство?

«Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали. 1 Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці.» (Від Ів. 10:10-11)

диявол оскаржує наших братів:

«Оцих шість ненавидить Господь, а ці сім то гидота душі Його: очі пишні, брехливий язик, і руки, що кров неповинну ллють, серце, що плекає злочинні думки, ноги, що сквапно біжать на лихе, свідок брехливий, що брехні роздмухує, і хто розсіває сварки між братів!» (Прип.6:16-19)

Не дозвольте дияволу себе обманути! Він злодій і хоче вкрасти наше покликання.

«Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.» (Від Ів. 15:5)

Давайте не будемо гілками, які відсікає Бог! Ми повинні стати тими дітьми, які приходять до Батька чесно визнаючи свій стан , покаятись і служити, виконуючи Його волю. Господь дав нам ключи Царства, тобто владу і можливість творити чуда Його любов’ю на цій землі. Що нам потрібно, аби все змінити?  Заглянути в своє серце: чому ми стали духовно теплими, пригасили Духа Святого (Псалом 50);

«Так говорить Господь, твій Відкупитель, Святий Ізраїлів: Я Господь, Бог твій, що навчає тебе про корисне, що провадить тебе по дорозі, якою ти маєш ходити. О, коли б ти прислухувався до Моїх заповідей, то був би твій спокій, як річка, а твоя справедливість, немов морські хвилі! А насіння твого було б, як піску, а нащадків твого живота немов зернят його, і витяте й вигублене не було б твоє ймення із-перед обличчя Мого!» (Іс. 48:17-19);

«Він сказав: Того мало, щоб був Ти Мені за раба, щоб відновити племена Якова, щоб вернути врятованих Ізраїля, але Я вчиню Тебе світлом народів, щоб був Ти спасінням Моїм аж до краю землі!» (Іс. 49:6)

і повернутися на гору першої любові і все решта прикладеться до нас. 

«Господи, хто може перебувати в наметі Твоїм? Хто мешкати може на святій Твоїй горі? Той, хто в невинності ходить, і праведність чинить, і правду говорить у серці своїм, хто не обмовляє своїм язиком, і злого не чинить для друга свого, і свого ближнього не зневажає! Обридливий погорджений в очах його, і він богобійних шанує, присягає, для себе хоча б і на зло, і дотримує;  не дає свого срібла на лихву, і не бере на невинного підкупу. Хто чинить таке, ніколи той не захитається!»  (Пс. 14:1-5)

Ми не повинні заспокоюватись але робити все, щоб ніколи теплість не була нашою часткою. Ніколи і нікого не осуджувати!!! Це може закрити нам Божу благодать і позбавити нас спасіння. Прощення людей – це ключ до благословення.

«Нехай будуть із волі Твоєї слова моїх уст, а думки мого серця перед лицем Твоїм, Господи, скеле моя й мій Спасителю!» (Пс. 18:15);

«бо я надумавсь нічого між вами не знати, крім Ісуса Христа, і Того розп'ятого... І я в вас був у немочі, і в страху, і в великім тремтінні. І слово моє й моя проповідь не в словах переконливих людської мудрости, але в доказі духа та сили, щоб була віра ваша не в мудрості людській, але в силі Божій! А ми говоримо про мудрість між досконалими, але мудрість не віку цього, ані володарів цього віку, що гинуть, але ми говоримо Божу мудрість у таємниці, приховану, яку Бог перед віками призначив нам на славу, яку ніхто з володарів цього віку не пізнав; коли б бо пізнали були, то не розп'яли б вони Господа слави!» (1-е до кор. 2:9)

 Сьогодні у Бога дефіцит Його служителів. Християнин не належить собі. Він Христовий, а Христос – Божий. Не можете догоджати людям, якщо хочете догодити Богу. Свято не буде тривати вічно!

 В воскресенье, 1 декабря церковь праздновала 14-ю годовщину. Словом с нами делился епископ Алексей Алексеевич Демидович. Тема проповеди «Время быть зерном»

«Из пришедших на поклонение в праздник были некоторые Еллины. Они подошли к Филиппу, который был из Вифсаиды Галилейской, и просили его, говоря: господин! нам хочется видеть Иисуса. Филипп идет и говорит о том Андрею; и потом Андрей и Филипп сказывают о том Иисусу. Иисус же сказал им в ответ: пришел час прославиться Сыну Человеческому. Истинно, истинно говорю вам: если пшеничное зерно, пав в землю, не умрет, то останется одно; а если умрет, то принесет много плода. Любящий душу свою погубит ее; а ненавидящий душу свою в мире сем сохранит ее в жизнь вечную. Кто Мне служит, Мне да последует; и где Я, там и слуга Мой будет. И кто Мне служит, того почтит Отец Мой. Душа Моя теперь возмутилась; и что Мне сказать? Отче! избавь Меня от часа сего! Но на сей час Я и пришел.» (Ин. 12:20-27)

Когда Иисус был на земле было разное время и разное отношение к Нему. Эти Слова были сказаны Им в момент Его «подъема». В этот момент Он был особо почитаем и люди хотели Его видеть. Однако на это желание Иисус ответил притчей

«Иисус же сказал им в ответ: пришел час прославиться Сыну Человеческому. 24 Истинно, истинно говорю вам: если пшеничное зерно, пав в землю, не умрет, то останется одно; а если умрет, то принесет много плода.»  (Ин. 12:23-24)

И дальше Он говорит:

«Любящий душу свою погубит ее; а ненавидящий душу свою в мире сем сохранит ее в жизнь вечную.» (Ин. 12:25)

Иисус сказал:

«Вы — свет мира. Не может укрыться город, стоящий на верху горы. И, зажегши свечу, не ставят ее под сосудом, но на подсвечнике, и светит всем в доме.» (Мф. 5:14-15)

Он говорит о том, что умножение Его славы невозможно без смерти
Тело Иисуса - это мы, церковь. Мы Его руки, ноги, Его сердце на земле для того, чтобы нести весть о спасении погибающим людям. Что дальше ждёт нашу церковь:
1) Сегодня люди нуждаются в том, чтобы через нас увидеть живого Христа через нашу жизнь и взаимоотношения в том числе. Разумные усилятся, говорит Слово. И потому мы должны поверить Богу, что Он желает пробуждения на нашей земле. «Роды будут стремительными!» - фраза, услышанная во сне епископом.
2) УРОЖАЙ НЕВОЗМОЖНО УВИДЕТЬ, если не умереть для себя. За каждой состоявшейся церковью стоят люди, посвятившие свою жизнь тому, чтобы она была.
3) Будущее этой церкви зависит от того, как Вы будете умирать для себя, чтобы служить другим. Посвящать время, общаться и любить друг друга. Быть жертвенными во всем.
4) Посвящать своё время невоцерковленным , неспасённым людям. Будущность нашей церкви зависит от того насколько мы поймём, что необходимо нести Евангелие всем. Это ОТВЕТСТВЕННОСТЬ церкви.
Если церковь не видит себя за стенами этого здания, ее будущность под большим вопросом!!!! Время быть зерном!!!!! Если мы будем свидетельствовать - мы будем жить!!!!
Бог обещает нам пробуждение, а пробуждение - это новые люди. Поэтому нам необходимо умереть для себя, чтобы увидеть плод.

‼️«Истинно, истинно говорю вам: если пшеничное зерно, пав в землю, не умрет, то останется одно; а если умрет, то принесет много плода.» (Иоанна 12:24)
«Где нет больше дров, огонь погасает...» (Притчи Соломона 26:20)‼️

Господь призывает каждого из нас посмотреть на себя и увидеть себя этим зернышком для церкви. Сохранить верность! Быть посвящённым церкви!

«из Которого все тело, составляемое и совокупляемое посредством всяких взаимно скрепляющих связей, при действии в свою меру каждого члена, получает приращение для созидания самого себя в любви.» (Еф. 4:16)

Цієї  неділі 24.11.19 проповідував пастор Ігор Іванов на тему: «Чи не десять очистилося? А дев‘ять же де?»

«Господи, що то людина, що знаєш її, що то син людський, що зважаєш на нього?» (Пс. 143:3)

Чи замислювалися ви над питанням: Хто така людина для Бога? Він все зробив задля того, щоб придбати нас, всиновити нас? Чи вдячні наші серця за те, що ми маємо? Бог дає нам дихання, здоров‘я, дає можливість працювати, заробляти і просинатися кожного ранку.

«Нема ліпшого земній людині над те, щоб їсти та пити, і щоб душа її бачила добре із труду свого. Та й оце все, я бачив, воно з руки Бога! Бо хто буде їсти, і хто споживати спроможе без Нього? Бо людині, що перед лицем Його добра, дає Він премудрість, і пізнання, і радість; а грішникові Він роботу дає, щоб збирати й громадити, щоб пізніше віддати тому, хто добрий перед Божим лицем. Марнота і це все та ловлення вітру!...» (Екл. 2:24-26)

Все в руці Господній і насправді ми нічого не можемо зробити без Його милості! Він - Лоза, а ми всього лише гілочки на Ньому. Без Нього ми не можемо робити нічого.

«І сталось, коли Він ішов до Єрусалиму, то проходив поміж Самарією та Галілеєю. І, коли входив до одного села, перестріли Його десять мужів, слабих на проказу, що стали здалека. І голос піднесли вони та й казали: Ісусе, Наставнику, змилуйсь над нами! І, побачивши їх, Він промовив до них: Підіть і покажіться священикам! І сталось, коли вони йшли, то очистились... Один же з них, як побачив, що видужав, то вернувся, і почав гучним голосом славити Бога. І припав він обличчям до ніг Його, складаючи дяку Йому. А то самарянин був... Ісус же промовив у відповідь: Чи не десять очистилось, а дев'ять же де? Чому не вернулись вони хвалу Богові віддати, крім цього чужинця? І сказав Він йому: Підведися й іди: твоя віра спасла тебе!» (Лк. 17:11-19)

Якщо це слово розглянути глибше, з різних боків, то ми побачимо, що існував цілий ритуал, довжиною у вісім днів, що повинні були робити хворі на проказу по Закону Моісея (Левіт 14 гл.) Зустріч з Ісусом зробила чудо для них: вони очистилися враз. Але замість того, щоб віддати велику славу Господу, повернутися до Нього з подякою, це зробив один єдиний самарянин, який можливо навіть і не знав про цей «ритуал». Нажаль, ми так звикли, що Господь все дає нам, що інколи стаємо просто невдячними.

«Дякуйте Господу, добрий бо Він, бо навіки Його милосердя! 2 Хто розкаже про велич Господню, розповість усю славу Його? Блаженні, хто держиться права, хто чинить правду кожного часу!  Згадай мене, Господи, в ласці Своїй до народу Свого, відвідай мене спасінням Своїм, щоб побачити добре вибранців Твоїх, щоб я тішився радощами Твого народу, і хвалився зо спадком Твоїм! Ми згрішили з батьками своїми, скривили, неправдиве чинили...» (Пс. 105:1-6)

Справжня вдячність завжди виражається у справах.

1. Подяка - в першу чергу це смирення перед Господом. Розуміння того, що все що ми маємо повністю залежить від Тебе.

2. Вдячне серце завжди прославляє Господа і обов‘язково розповідає і ділиться Христом.

3. Вдячне серце завжди довіряє Господу, в любих обставинах, в яких би не знаходилися. На Землі тут ми транзитом: наше місце життя на Небесах! Це - величезна радість і надія!

4. Вдячне серце постійно шукає Господа, хоче знати Його й бути з Ним, думає про Нього. Для того, щоб пізнати більше Його серце і догодити Йому.

5. Якби ми постійно пам‘ятали про все, що зробив Господь для нас Господь, то наше серце завжди ми були б безмежно наповнені подякою.

6. Ми діти Авраама, ми спасенні через Кров Христа, ми діти Господа Бога-Саваофа.

Ми маємо це усиновлення завдяки люблячому серцю Бога! Бог більше всього, про що ми можемо подумати! Він хоче дати нам Своє помазання для того, щоб ми служили іншим в Його силі! Але Він дасть рівно стільки, наскільки ми цінуємо і вдячні за все, що вже маємо! Не обманюйтесь! Бог не буває поругаєм: що посіє людина, те і пожне! Знати Його! Довіряти Йому! Шукати Його! Прославляти Його! Розуміти хто ми є у Христі!

На недільному Богослужінні 17.11.2019 було вивільнене пророцтво на церкву.

«Голосіть, бо близький день Господній, він від Всемогутнього прийде, немов зруйнування... » (Ісая 13:6)

«І Я покараю всесвіт за зло, а безбожних за їхню провину, бундючність злочинця спиню, а гордість насильників знижу!»  (Ісая 13:11)

«І підуть численні народи та й скажуть: Ходіть та зберімось на гору Господню, до дому Бога Якового, і доріг Своїх Він нас навчить, і ми підемо стежками Його! Бо вийде з Сіону Закон, і слово Господнє з Єрусалиму.» (Ісая 2:3)

Слово Господа на церкву.
«Церква в вогні і не слухає Мене. Залиште свої амбіції. Той, хто хвалиться хвалися тим, що знає Мене, але в суперечки не втупайте. Виженіть ідолів зі свого життя і якщо ви говорите, що присвятили себе Мені, то і йдіть за Мною. Не величайтеся один над одним, бо той, хто стоїть, дивись, щоб не впав. Нехай Моя любов буде серед вас не на словах, а на ділі. Кожен прагни до досконалості, зважаючи на Моє Слово і перемініться в той образ, який бачите у Мені, бо Я - Господь - вогонь всепоглинаючий!
Я досліджую Свого виноградника і гілку, яка не приносить плоду відсікаю, а що плід родить очищаю, щоб більш приносила плід і щоб цей плід перебував там, де Я бажаю.
 Мій народ, Я дбаю про тебе. Моя наречена повинна готувати себе, щоб бути чистою і непорочною, тому що настають тяжкі часи, а моя наречена звикла до комфорту, зручностей цього світу. О! Якби ви дійсно були щирі зі Мною, бо Я бачу серце кожної людини.
Присвятіть Мені себе повністю, виберіть кому служити: Мені або мамоні. Бачите потреби ближнього і не обтяжується тим, що їм потрібно допомагати. Моліться один за одного, щоб встояти в істині. Дивилися на тих, хто служить вам, щоб вони це робили з радістю, не сумували; своєчасно звершуйте молитви за них, за свої родини, за близьких, рідних. Йде урожай збору, Я справляю Свою жнива і йдуть часи грізні на весь світ і Моє Слово виконує те, до чого Воно призначене; Воно тверде і істинне і ніхто не встоїть проти Нього.
Я дав обраним Моїм увійти в ваш уряд. О! Як важко їм встояти в цих перепиттях темряви, але Моє світло вже запалене і просвіщає всяку темряву.
Підсильте молитви за уряд, за свою церкву. Скоро буду приводити людей, як ви будете приймати їх? Я хочу, щоб церква була готова до цього. Потік буде з півдня. Моліться про це і не сумуйте. Це Мої плани на Україну.
Незабаром закрию кордони, але милості Своєї не відніму від вас. І хто Мені вірний, йди за Мною. Не судіть один одного, приберіть всяке роздратування, просіть про це, тому що диявол посилає своїх посланців, які творять підступи, створюють сварки, обмовляють, дратують, вводять в оману; тоді люди сходять з Моїх шляхів, тримають образи, вступають в суперечки, концентруються на собі: «мені», «моє».
Не піддавайтеся пліткам, що не навантажуйтесь тим, що приготував для вас диявол. Приберіть лицемірство, сарказм, стежте за своїми устами, приберіть пустослів’я, роздумуйте про те, що говорить Моє Слово. Шукайте спілкування зі Мною, чекайте відповіді у Мене, не впадайте в крайнощі, прийміть Моє світло, Мою мудрість і просіть про це на кожну життєву ситуацію. Не розслабляйтеся, диявол зійшов у сильній люті, щоб зруйнувати сім'ї. Підсильте спільні молитви; ваші діти повинні бути збережені від впливу цього світу, більше спілкуйтеся з ними, заохочуйте їх. Я буду давати слова для розуміння, але для цього у вас має бути достатньо часу спілкування зі Мною. Я буду застерігати, давати настанови, щоб ви в точності передавали Моє Слово.
Прагніть до Мого світла, який висвітлить всі сторони вашого життя. Прийміть те Слово, яке Я дав вам, виправте свої шляхи. Над тими, про кого молитесь, підсильте захист; ангели Мої служать вам і вночі, і вдень, а Я відповідаю на ваші молитви, тому будьте непохитні у вірі. Той Мені догодить, хто вірить і довіряє Мені.
У Мене вихід з кожної життєвої ситуації, тому просіть, щоб отримати і Я відповім. Моя любов завжди з вами, тому вшануйте Отця і ходіть в святості. Я світло і Мій народ повинен прагнути до цього. Не сумуйте, коли докоряю, але приймайте викриття і виправляйте помилки.
Ще раз застерігаю і наставляю: любіть один одного, як Я полюбив вас. Любов Моя нехай буде між вами; любов завжди перемагає і ви переможете, якщо будете ходити в любові Моїй. Моє Слово зміцнить вас у цьому, збудовуйте себе Їм, і будете виконувати Його, щоб не спотикатися. Мій Дух з вами, Він будує вас і нагадає вам все, що Я говорив, живучи на Землі, як і обіцяв.
Будьте мужніми, Я з вами навікі. Амінь. »
На підтвердження, що це Слово від Бога:

«Тепер пізнали вони, що все те, що Ти Мені дав, від Тебе походить, бо слова, що дав Ти Мені, Я їм передав, і вони прийняли й зрозуміли правдиво, що Я вийшов від Тебе, і ввірували, що послав Ти Мене.» (Від Івана 17: 7-8) 

«І підуть народи за світлом твоїм, а царі за ясністю сяйва твого.» (Ісая 60:3)

«І зігнуті прийдуть до тебе сини твоїх кривдників, і кланятись будуть до стіп твоїх ніг усі ненависники, і тебе будуть кликати: Місто Господнє, Сіон Святого Ізраїлевого! (Ісая 60:14)

«Я ще маю багато сказати вам, та тепер ви не можете знести. А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, казатиме, і що має настати, звістить вам.» (Від Івана  16: 12-13)

Бог хоче бачити нас такими:

«На мурах твоїх, Єрусалиме, Я поставив сторожу, ніколи не буде мовчати вона цілий день та всю ніч. Ви, хто пригадує Господа, не замовкніть, і перед Ним не вмовкайте, аж поки не зміцнить, і аж поки не вчинить Він Єрусалима за славу Свою на землі!» (Ісая 62: 6-7)

У неділю, 17 листопада, Словом з нами ділився пастор Олег Курдін. Тема проповіді: Чи є різниця між віруючою людиною і людиною, якій довіряє Бог?

«Бо коли б ми самі судили себе, то засуджені ми не були б.» (1-е до кор.11:31)

Господь хоче, щоб досліджували своє серце. Чи вірю я в Бога згідно з Писанням або я сам придумав собі віру? Є дві категорії людей, але Бог знає всіх.

«А як в Єрусалимі Він був у свято Пасхи, то багато-хто ввірували в Його Ймення, побачивши чуда Його, що чинив. Але Сам Ісус їм не звірявся, бо Сам знав усіх, і потреби не мав, щоб хто свідчив Йому про людину, бо знав Сам, що в людині було.» (Від Ів.2:23-25)

​​Ісус бачить серце кожної людини і тому «не ввіряє» або «не довіряє» Себе їм. Люди часто споживацьки ставляться до Бога: вони бачать чудеса і мають споживчі мотиви.
А Бог, в Свою чергу, не довіряє владу і силу таким людям. Він не змінився: як тоді їм не ввіряв Себе, так і тепер.

«А коли він ішов й наближався до Дамаску, то ось нагло осяяло світло із неба його, а він повалився на землю, і голос почув, що йому говорив: Савле, Савле, чому ти Мене переслідуєш? А він запитав: Хто Ти, Пане? А Той: Я Ісус, що Його переслідуєш ти. Трудно тобі бити ногою колючку! 6 А він, затрусившися та налякавшися, каже: Чого, Господи, хочеш, щоб я вчинив? А до нього Господь: Уставай, та до міста подайся, а там тобі скажуть, що маєш робити!» (Дії 9:3-6)

Савл був у великому шоці через те, що гнав Месію. Це справило в ньому справжнє покаяння, завдяки якому Бог зміг так багато довірити апостолу Павлу.

«Так говорить Господь: Небеса Мій престол, а земля то підніжок для ніг Моїх: який же то храм, що для Мене збудуєте ви, і яке ото місце Його відпочинку? Таж усе це створила рука Моя, і так все це сталось, говорить Господь! І при тому дивлюсь Я на вбогого та на розбитого духом, і на тремтячого над Моїм словом.» (Іс. 66: 1-2)

У цьому місці Писання відповідь на питання: Бог споглядає на зламаний дух і смиренне серце людини. Людина, що з трепетом та благоговінням ​​ставиться до Його Слова, обирається Богом для близького спілкування з Ним. Такій людині Бог дає владу і силу і довіряє йому. Тому зважимо себе, до якої категорії людей ми належимо.
Гріховну природу на природу праведності змінює тільки Слово Бога.

«Бо я не соромлюсь Євангелії, бож вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові.» (До рим. 1:16)

Євангеліє, розчинене вірою, має силу, порівняну з силою динаміту. Це Слово зробило Симона Петром, він став сильним.

«А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого! А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.» (Матф.16:17-19)

Сторінка 1 із 40

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…