Цієї неділі проповідував пастор Олег Курдін. Слово стало відображенням задуму Бога для Землі і для людини. І це Логос. Все, що написано в Логос, здійсниться. А силу для життя людини дає Слово Ремо. Щоб протистояти дияволу, потрібно знати Слово. Диявол вправний у брехні і постійно народжує нову брехню, але Слово Боже дає мудрість протистояти брехні. Другим засобом впливу сатани на віру людини є сумнів. Але Бог говорить:
«Бо як дощ чи то сніг сходить з неба й туди не вертається, аж поки землі не напоїть і родючою вчинить її, і насіння дає сівачеві, а хліб їдунові, так буде і Слово Моє, що виходить із уст Моїх: порожнім до Мене воно не вертається, але зробить, що Я пожадав, і буде мати поводження в тому, на що Я його посилав!» (Іс.55:10-11)
і тим самим дає людині впевненість. Коли приходите в молитовну кімнату, пам'ятайте, що Бог завжди хоче вам щось сказати. І завершуйте молитву читанням Слова Божого. Слово, сказане Богом в таємній кімнаті, потрібно слухати, чути і зберігати в собі. Це Слово і є Ремо і воно стане опорою, скелею у вірі.
« А праведний житиме вірою. І: Коли захитається він, то душа Моя його не вподобає. Ми ж не з тих, хто хитається на загибіль, але віруємо на спасіння душі.» (До євр. 10:38-39).
А віра від слухання, а слухання - через Слово Христове. Для людини, яка зберігає слово Ремо, жодна зброя, що зроблена буде на неї, не буде успішною.
«Жодна зброя, що зроблена буде на тебе, не матиме успіху, і кожнісінького язика, який стане з тобою до суду, осудиш. Це спадщина Господніх рабів, а їхнє оправдання від Мене, говорить Господь!» (Іс.54:17).
Пастор Олег на особистих прикладах проілюстрував дію Ремо, яке отримував в таємній кімнаті під час і після молитви.
 
 
 

Цієї неділі проповідь старшого пастора Сергiя Убогова мала назву:«Перебувайте у Словi Христовому!»

 «Тож промовив Ісус до юдеїв, що в Нього ввірували: Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете,» (Від  Iв. 8:31)
 
«Кожен, хто робить переступ та не пробуває в науці Христовій, той Бога не має. А хто пробуває в науці Його, той має і Отця, і Сина.» (2 Iв.1:9)
«І вони перебували в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах.» (Дii 2:4)
    Що означає перебувати у Словi Божому?
1. Регулярне читання i вивчення Слова.
2. Пiдпорядкування свого життя Слову Божому (пробачати, не обманювати, допомогати, любити...)
3. Передача Слова iншим  людям (благовiстя, наставництво, навчання).
4. Розмiрковування над Словом, аналiз свого життя, отримання одкровення.
 
   Що ж дає перебування у Словi?
1. Сближує з Богом. (2 Iв.1:9)
2. Дає пiзнання iстини.(Від Iв.8:32)
3. Зрощує нашу вiру. 
4. Пiдвищує ефективнiсть нашоi молитви. (Від Iв.15:7)
5. Наповнює нас любов'ю. (Від Iв.15:10)
6. Наповнює почуттям радостi, натхнення.(Пс.119:2,11)
7. Змiцнює наше здоров'я.(Пр.4:20-22)
8. Дає нам мудрiсть для життя та керiвництво нашими дiями. (Пс.119:98,105)
9. Дає духовну силу та плодовитiсть (плiд Духа зростає).  (Від Iв.15:4-5)
10. Дає нам життя вiчне (1 Iв.2:17).
Цієї неділі проповідував пастор Самсон Ачеампонг. Лютий - місяць зростання в любові до Слова.
Хто слухає Слово і той, хто розуміє приносить плід в сто раз, другий у шістдесят, а інший в тридцять.
Що таке Слово Боже? Визначивши це, ми будемо знати кінцевий результат, призначення і мету життя.
«Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. Воно в Бога було споконвіку. Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього» (Від Івана 1:1-3)
 Отже, Слово є Бог. Звертаючись до Слова, я звертаюся до Бога, приймаючи Слово, я приймаю Бога.
У всьому можна знайти Бога, бо все через Нього повстало. Слово є підстава всього, що є в цьому світі - це Бог, який справив все Своїм Словом. Все набуває сенсу зі Словом Божим і все втрачає сенс без Бога. Слово - це істина, вона приводить до свободи. Завдяки Божій істині, ми знаходимо повноту життя, те саме життя з надлишком, про яке говорив Спаситель.
Про Боже Слово сказано, що воно саме живе, і в тих, хто Його приймає, воно виробляє життя, життя духовне. Христос сказав:
«То дух, що оживлює, тіло ж не помагає нічого. Слова, що їх Я говорив вам, то дух і життя.»(Від Ін. 6:63).
Моя перевага - приймати життя. Мій дух оживлює мене. Нам потрібно відновити свої стосунки з Богом через Слово. 
Все писання Богом натхнене, тому корисно. Слово говорить:
«Мій сину, прислухуйся до моїх слів, до речей моїх ухо своє нахили! Нехай не відійдуть вони від очей твоїх, бережи їх в середині серця свого!  Бо життя вони тим, хто їх знайде, а для тіла усього його лікування.» (Прип. 4:20-23).
Покаяння - це кінець невлаштованості і початок спілкування з Богом.
Слово для Бога має високий авторитет і Він звеличив Його дав найвище за Ймення Свого:
 «Вклоняюсь до храму святого Твого, і славлю Імення Твоє за Твоє милосердя й за правду Твою, бо звеличив Ти був над усе Своє Ймення та слово Своє!»       (Пс.137: 2).
Так само і нам слід піднесено ставитися до Слова Божого.
 
 
Сьогодні Словом ділився старший пастор Сергiй Убогов. Тема проповiдi «Не переставай довiряти Господу своєму»
 Слово пастора було присвячено роздумам над вiршами Послання до євреiв 10:35-36
«Тож не відкидайте відваги своєї, бо має велику нагороду вона. Бо вам терпеливість потрібна, щоб Божу волю вчинити й прийняти обітницю.»
 В нашій довірі Господу доводиться протистояти труднощам, а для цього треба бути твердим i мужнiм, вiдважним у вiрi. Якщо Бог за тебе, то хто проти тебе?  За це чекає нагорода, ми маємо перемоги уже на Землi. Треба вiрити, в терпiннi чекати, виконувати волю Божу. Господь хоче нас очистити, створити в нас чистi серця. Тому Вiн проводить нас через випробування.
Приклад тому -  iсторiя з Йосипом, сином Якова. (Буття, 37-50). 
Цієї неділі проповідь пастора Ігоря Іванова стосувалась виборів.
Вибори керiвникiв державноi влади не є справою Церкви, але треба мати правильну думку щодо виборiв i  варто знати, що про них говорить Бiблiя. Провiдником цього знання є священник.
«Бо уста священикові знання стережуть та Закона шукають із уст його, бо він Ангол Господа Саваота.» (Мал.2:7)
Треба виходити с того, що влада дiйсно вiд Бога, але як iнститут, а не людина, яка обирається.  I тут треба нам, якi мають розум Христов i знають iстину, аналiзувати ту iнформацiю, яку нам нав′язують, на пiдставi Слова Божого. Ще у Старому Завіті Господь показав, до чого приводять вибори без Господа.
«Покинув Ізраїль добро, ворог його пожене!  Вони ставлять царя, але не від Мене, вони князя ставлять, але Я не знаю! Вони з срібла свого та із золота свого божків наробили собі, щоб загинути,» (Осiя 8:3,4)
Наскiльки важко знайти та обрати на керiвну посаду достойну людину, показує  приповість з Книги Суддів гл. 9.
Якими критерiями слiд керуватися?
1. Керуватися Духом Святим, вивчаючi обiцянки кандидата на посаду. Слiд пам′ятати, що треба по плодам їх оцiнювати їх, що добрi плоди приносить тiльки добре дерево. Що серед них будуть вовки в овечих шкурах. 
2. Бути мудрим. Покладатися на Бога, бо без Бога немає мудрости.
«Також оцю мудрість я бачив під сонцем, і велика для мене здавалась вона: Було мале місто, і було в ньому мало людей. І раз прийшов цар великий до нього, й його оточив, і побудував проти нього велику облогу. Але в ньому знайшлася людина убога, та мудра, і вона врятувала те місто своєю премудрістю, та пізніше ніхто не згадав про цю вбогу людину! І я говорив: Краща мудрість за силу; однако погорджується мудрість бідного, і не слухаються його слів! Слова мудрих, почуті в спокої, кращі від крику володаря поміж безглуздими. Мудрість краща від зброї військової, але один грішник погубить багато добра...» (Еккл.9: 13-18)
 
3. Постiйно молитися за це. 
Кожноi п′ятницi всi вiруючі Украiни постують i моляться за успiшнi вибори. 
 
Сторінка 1 із 32

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…