Цієї неділі старший пастор Сергiй Убогов ділився Словом на тему «Набувай мудростi всiм маєтком своїм».
«Здобудь мудрість, здобудь собі розум, не забудь, і не цурайся слів моїх уст, не кидай її й вона буде тебе стерегти! Кохай ти її й вона буде тебе пильнувати!  Початок премудрости мудрість здобудь, а за ввесь свій маєток здобудь собі розуму! Тримай її високо і підійме тебе, ушанує тебе, як її ти пригорнеш:  вона дасть голові твоїй гарний вінок, пишну корону тобі подарує!  Послухай, мій сину, й бери ти слова мої, і помножаться роки твойого життя,  дороги премудрости вчу я тебе, стежками прямими проваджу тебе: коли підеш, то крок твій не буде тісний, а коли побіжиш не спіткнешся! Міцно тримайся напучування, не лишай, його стережи, воно бо життя твоє!» (Пр.4:5-13)
Якi принципи заложенi в цих вiршах? 
1. Мудрiсть i знання набувай мудро. Це праця, зусiлля, настанова Божа. Найперше - пiзнання Слова Божого, це є фундамент всього життя. Тут шукай правильні рішення, вивчай Слово, будь вiдповiдальним.
2. Мудрiсть i знання вартi того, щоб витрачати на них своi кошти,  бо це iнвестицiя в свое майбутнє, тому що  розширює нашi знання, забезпечує глибину та широту погляду.
3. Набування знань має бути найвищiм з приорiтетiв. Треба видiляти час на семiнари, читання книжок, прогляд вiдео, добування нових знань.
4. Мудрiсть - це прийняття iстини серцем та життя згiдно неi. Знання стає нашим життям.
5. Мудрiсть треба любити.
Що нам дають перелiченi принципи?  Благословiння.
1. Охорона вiд зла. (вiрш 6).
2. Життєвий успiх (вiрш 8).
3. Довголiття (вiрш 10).
4. Знання життєвоi цiлi (вiрш 11), шляхiв, напрямкiв.
5.  Сила, Боже сприяння (вiрш 12), досягнення цiлi.
Цієї неділі, неділі Причастя, проповідував пастор Ігор Іванов. 
Ми - дiти Господа.
Вiн за нас проливав Свою кров. Ми мудрi з Тобою, Господи, могутнi Твоєю силою. Ти вiриш в кожного з нас. Навчи нас, по-справжньому, покладатися на Тебе, ходити пред Тобою, склоняти колiна, думати, що скажешь Ти, а не люди. Покладаємось на Тебе, шануємо Тебе. Ми сильнi тим, що Бог з нами. Я сильний, я всюди пройду з Господом. Немає iншого ймення під небом, через яке можна врятуватися. Це iм′я величаємо i прославляємо. Дякуємо, що ми - Твоi дiти, Ісус. Допоможи гiдно прийняти Твою кров i тiло, роздумуючи, що це внесе в наше життя. I дiя цього Таїнства  нехай пройде через наше серце.
«Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! 28 Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є. 29 Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є! 30 Через це поміж вами багато недужих та хворих, і багато-хто заснули. » (1 Кор.11: 27-30)
 
 

Словом ділився пастор Олег Курдін.

«Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!» (Матв.7:21-23)

Це уривок з Нагірної проповіді Христа, яку ще називають Конституцією Царства Божого.
Існують два види людей. В Царство Небесне увійдуть ті, хто виконує центральну волю Отця Небесного - порятунок людей.

«що хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди.» (1 Тим. 1:4)

Друга група - ті, хто не беруть участі скоєнні порятунку.
Щоб визначити, до якої групи ставишся ти, слід розглядати самих себе (, тобто, проводити ревізію своєї віри.

 «Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе. Хіба ви не знаєте самих себе, що Ісус Христос у вас? Хіба тільки, що ви не такі, якими мали б бути.» (2 Кор. 13:5)

Чи вірю я? Чи розумію, що Христос в мені? Чи знаємо ми, що живе в нас Христос? Таємниця відкрита, Христос в нас, надія Слави!.
Як проявляється Дух Святий? У виправданні, це суть характеру Ісуса Христа. Ми отримуємо виправдання даром, по благодаті Його, що в Ісусі Христі. В серці Його було: виправдати кожного. Це і є прояв Ісуса Христа. Тому не судіть.

«Тому не судіть передчасно нічого, аж поки не прийде Господь, що й висвітлить таємниці темряви та виявить задуми сердець, і тоді кожному буде похвала від Бога.» (1 Кор. 4: 5)

 Ісус не поспішає судити, виносити вирок. Серце Його не покриває гріх, але шукає виправдання його.  Служінням виправдання ми перетворюємось в образ Христа. Виправдання відкриває серця. В процесі переживання прощення людина народжується згори. І це природа Христа в нас, треба культивувати її. Вдячність, розтрощення, покаяння - це емоції при усвідомленні прощення.
В нас закладено критичне мислення і треба стежити за своїм мисленням, емоціями, станом серця. Пам'ятати, що є суд і є суддя. 

 
На пiдставi Книги Об‘явлення св. Iвана Богослова  пастор Ігор Іванов показує, як уходять з життя церкви,  тi особливi почуття, яких вимагає Бог. Багато роблять, багато служать, але  виходить так, що справи прикривають  вiдсутнiсть вiдношень з Богом. 
У любовi двi складовi: справи i вiдношення. 
«Але скаже хтонебудь: Маєш ти віру, а я маю діла; покажи мені віру свою без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою від діл моїх.» (Як. 2:18)
Церква - наречена Бога i  стосунки Бога i церкви схожи зi стосунками мiж дружиною i чоловiком: повиннi бути i  дружба, i нiжнiсть, i iнтимнi почуття, яки вiдчуваються серцем, так звана  любовь агапе. Бог хоче такоi любовi. Тож молiться, щоб Бог торкнувся вашого серца та оновив вашi вiдносини з ним.

Цієї неделі пастор Самсон Ачеампонг поділився Словом на тему: Як залишатися в благословінні вдень і вночі.

«Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків,  та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує!  І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєдчасно, і що листя не в'яне його, і все, що він чинить, щаститься йому!  Не так ті безбожні, вони як полова, що вітер її розвіває! 5 Ось тому то не встоять безбожні на суді, ані грішники у зборі праведних, 6 дорогу бо праведних знає Господь, а дорога безбожних загине!» (Псалом 1)

У Бога є бажання всіх благословити. Як людина може довго жити під благословенням? Хто прийняв певні рішення і робить це день і ніч, зайнятий думками, як бути і залишатися благословенним.
1. Безбожний і праведний. Від кого ти береш поради? Вони на тебе впливають і від цього залежить, будеш благословенним чи ні. Порада безбожних не несе благословення. Потрібно перестати ходити на раду нечестивих.
2. Якщо людина сама не грішить, але стоїть на дорозі грішних, його Господь благословить. Павло день і ніч думав про знищення християн, але після зустрічі з Ісусом Христом поміняв свої думки і став для нас одкровенням. Тепер Ісус впливає на нього.
3. Думай, з ким сидиш, радишся, кого слухаєш, які дивишся відео. Стеж, з ким ти, хто впливає на твоє мислення. Мойсей змінив мислення, коли став на захист єврея. І згодом це вивело євреїв з Єгипту через Бога.
Благословення Господнє збагачує і печалі з собою не приносить. І воно варте того, щоб берегти його. Варто навчитися мислити по-іншому, радитися зі Святим Духом, Ісусом, самим Богом. Думай про це вдень і вночі. Міняй образ мислення. Авраам поміняв мислення і став батьком народів. Не наговорюй ні на себе, ні на близьких, ні на Україну. Залишайся в благословенні.

Дітки з Недільної школи привітали усіх матусь з Днем Матері.

 

 

Сторінка 1 із 35

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…