Будьте як діти, але не будьте дітьми

Пастор Ігор Іванов проповідував на тему «Будьте як діти, але не будьте дітьми!».

«Підійшли до Ісуса тоді Його учні, питаючи: Хто найбільший у Царстві Небеснім? Він же дитину покликав, і поставив її серед них, та й сказав: Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне! Отже, хто впокориться, як дитина оця, той найбільший у Царстві Небеснім.»  ( Від Матвія 18:1-4)

 Які характерні риси дітей:

1) Діти ростуть. Ми повинні зростати

«Про це нам би треба багато казати, та висловити важко його, бо нездібні ви стали, щоб слухати.  Ви бо за віком повинні б бути вчителями, але ви потребуєте ще, щоб хтось вас навчав перших початків Божого Слова. І ви стали такими, яким потрібне молоко, а не страва тверда. Бо хто молока вживає, той недосвідчений у слові правди, бо він немовля.  А страва тверда для дорослих, що мають чуття, привчені звичкою розрізняти добро й зло.»  (Євр. 5:11-14)

2) Мають особливу віру. Як вірять діти своїм батькам, так повинні ми довіряти Господу.

3) Постійно вчаться.

«Вкусіть і пізнаєте який благий Господь! Це Він через вас буде зцілювати й спасати людей, коли ви у послусі робите те, що Він сказав Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності,» (2Тим. 3:16)

4) Діти відкриті і щирі. Вони дуже легко знаходять можливість до спілкування. Чому нам це важко?! Будьте прості як голуби і даруйте Божу любов всім, маючи спілкування з іншими людьми.

5) Діти слухняні. Ними можливо керувати. Бог хоче, щоб і ми так само слухалися Його.

6) Діти люблять і шанують батьків. Вони завжди хотять бачити батьків поряд. Так само, по-справжньому, повинні шанувати Бога ми.

«Шанує син батька, а раб свого пана; та якщо Я вам батько, де пошана Моя? А якщо Я вам пан, де страх передо Мною? говорить Господь Саваот вам, священики, що погорджуєте Моїм Іменням та й кажете: Чим ми погордили Йменням Твоїм?»  (Мал. 1:6)

Тому важливо пам’ятати, що якщо ми не приймемо Царство Боже як дитя (не як пастор, апостол, пророк й таке інше, а саме як дитя) не увійдемо до нього.

Також сьогодні всією церквою вітали та вручали свідоцтво про звершення таїнства Водного хрещення нашій сестричці Владиславі.

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…