Чи є різниця між віруючою людиною і людиною, якій довіряє Бог?

У неділю, 17 листопада, Словом з нами ділився пастор Олег Курдін. Тема проповіді: Чи є різниця між віруючою людиною і людиною, якій довіряє Бог?

«Бо коли б ми самі судили себе, то засуджені ми не були б.» (1-е до кор.11:31)

Господь хоче, щоб досліджували своє серце. Чи вірю я в Бога згідно з Писанням або я сам придумав собі віру? Є дві категорії людей, але Бог знає всіх.

«А як в Єрусалимі Він був у свято Пасхи, то багато-хто ввірували в Його Ймення, побачивши чуда Його, що чинив. Але Сам Ісус їм не звірявся, бо Сам знав усіх, і потреби не мав, щоб хто свідчив Йому про людину, бо знав Сам, що в людині було.» (Від Ів.2:23-25)

​​Ісус бачить серце кожної людини і тому «не ввіряє» або «не довіряє» Себе їм. Люди часто споживацьки ставляться до Бога: вони бачать чудеса і мають споживчі мотиви.
А Бог, в Свою чергу, не довіряє владу і силу таким людям. Він не змінився: як тоді їм не ввіряв Себе, так і тепер.

«А коли він ішов й наближався до Дамаску, то ось нагло осяяло світло із неба його, а він повалився на землю, і голос почув, що йому говорив: Савле, Савле, чому ти Мене переслідуєш? А він запитав: Хто Ти, Пане? А Той: Я Ісус, що Його переслідуєш ти. Трудно тобі бити ногою колючку! 6 А він, затрусившися та налякавшися, каже: Чого, Господи, хочеш, щоб я вчинив? А до нього Господь: Уставай, та до міста подайся, а там тобі скажуть, що маєш робити!» (Дії 9:3-6)

Савл був у великому шоці через те, що гнав Месію. Це справило в ньому справжнє покаяння, завдяки якому Бог зміг так багато довірити апостолу Павлу.

«Так говорить Господь: Небеса Мій престол, а земля то підніжок для ніг Моїх: який же то храм, що для Мене збудуєте ви, і яке ото місце Його відпочинку? Таж усе це створила рука Моя, і так все це сталось, говорить Господь! І при тому дивлюсь Я на вбогого та на розбитого духом, і на тремтячого над Моїм словом.» (Іс. 66: 1-2)

У цьому місці Писання відповідь на питання: Бог споглядає на зламаний дух і смиренне серце людини. Людина, що з трепетом та благоговінням ​​ставиться до Його Слова, обирається Богом для близького спілкування з Ним. Такій людині Бог дає владу і силу і довіряє йому. Тому зважимо себе, до якої категорії людей ми належимо.
Гріховну природу на природу праведності змінює тільки Слово Бога.

«Бо я не соромлюсь Євангелії, бож вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові.» (До рим. 1:16)

Євангеліє, розчинене вірою, має силу, порівняну з силою динаміту. Це Слово зробило Симона Петром, він став сильним.

«А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого! А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.» (Матф.16:17-19)

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…