Чи не десять очистилося? А дев‘ять же де?

Цієї  неділі 24.11.19 проповідував пастор Ігор Іванов на тему: «Чи не десять очистилося? А дев‘ять же де?»

«Господи, що то людина, що знаєш її, що то син людський, що зважаєш на нього?» (Пс. 143:3)

Чи замислювалися ви над питанням: Хто така людина для Бога? Він все зробив задля того, щоб придбати нас, всиновити нас? Чи вдячні наші серця за те, що ми маємо? Бог дає нам дихання, здоров‘я, дає можливість працювати, заробляти і просинатися кожного ранку.

«Нема ліпшого земній людині над те, щоб їсти та пити, і щоб душа її бачила добре із труду свого. Та й оце все, я бачив, воно з руки Бога! Бо хто буде їсти, і хто споживати спроможе без Нього? Бо людині, що перед лицем Його добра, дає Він премудрість, і пізнання, і радість; а грішникові Він роботу дає, щоб збирати й громадити, щоб пізніше віддати тому, хто добрий перед Божим лицем. Марнота і це все та ловлення вітру!...» (Екл. 2:24-26)

Все в руці Господній і насправді ми нічого не можемо зробити без Його милості! Він - Лоза, а ми всього лише гілочки на Ньому. Без Нього ми не можемо робити нічого.

«І сталось, коли Він ішов до Єрусалиму, то проходив поміж Самарією та Галілеєю. І, коли входив до одного села, перестріли Його десять мужів, слабих на проказу, що стали здалека. І голос піднесли вони та й казали: Ісусе, Наставнику, змилуйсь над нами! І, побачивши їх, Він промовив до них: Підіть і покажіться священикам! І сталось, коли вони йшли, то очистились... Один же з них, як побачив, що видужав, то вернувся, і почав гучним голосом славити Бога. І припав він обличчям до ніг Його, складаючи дяку Йому. А то самарянин був... Ісус же промовив у відповідь: Чи не десять очистилось, а дев'ять же де? Чому не вернулись вони хвалу Богові віддати, крім цього чужинця? І сказав Він йому: Підведися й іди: твоя віра спасла тебе!» (Лк. 17:11-19)

Якщо це слово розглянути глибше, з різних боків, то ми побачимо, що існував цілий ритуал, довжиною у вісім днів, що повинні були робити хворі на проказу по Закону Моісея (Левіт 14 гл.) Зустріч з Ісусом зробила чудо для них: вони очистилися враз. Але замість того, щоб віддати велику славу Господу, повернутися до Нього з подякою, це зробив один єдиний самарянин, який можливо навіть і не знав про цей «ритуал». Нажаль, ми так звикли, що Господь все дає нам, що інколи стаємо просто невдячними.

«Дякуйте Господу, добрий бо Він, бо навіки Його милосердя! 2 Хто розкаже про велич Господню, розповість усю славу Його? Блаженні, хто держиться права, хто чинить правду кожного часу!  Згадай мене, Господи, в ласці Своїй до народу Свого, відвідай мене спасінням Своїм, щоб побачити добре вибранців Твоїх, щоб я тішився радощами Твого народу, і хвалився зо спадком Твоїм! Ми згрішили з батьками своїми, скривили, неправдиве чинили...» (Пс. 105:1-6)

Справжня вдячність завжди виражається у справах.

1. Подяка - в першу чергу це смирення перед Господом. Розуміння того, що все що ми маємо повністю залежить від Тебе.

2. Вдячне серце завжди прославляє Господа і обов‘язково розповідає і ділиться Христом.

3. Вдячне серце завжди довіряє Господу, в любих обставинах, в яких би не знаходилися. На Землі тут ми транзитом: наше місце життя на Небесах! Це - величезна радість і надія!

4. Вдячне серце постійно шукає Господа, хоче знати Його й бути з Ним, думає про Нього. Для того, щоб пізнати більше Його серце і догодити Йому.

5. Якби ми постійно пам‘ятали про все, що зробив Господь для нас Господь, то наше серце завжди ми були б безмежно наповнені подякою.

6. Ми діти Авраама, ми спасенні через Кров Христа, ми діти Господа Бога-Саваофа.

Ми маємо це усиновлення завдяки люблячому серцю Бога! Бог більше всього, про що ми можемо подумати! Він хоче дати нам Своє помазання для того, щоб ми служили іншим в Його силі! Але Він дасть рівно стільки, наскільки ми цінуємо і вдячні за все, що вже маємо! Не обманюйтесь! Бог не буває поругаєм: що посіє людина, те і пожне! Знати Його! Довіряти Йому! Шукати Його! Прославляти Його! Розуміти хто ми є у Христі!

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…