Чи ви в вірі?

Словом ділився пастор Олег Курдін.

«Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!» (Матв.7:21-23)

Це уривок з Нагірної проповіді Христа, яку ще називають Конституцією Царства Божого.
Існують два види людей. В Царство Небесне увійдуть ті, хто виконує центральну волю Отця Небесного - порятунок людей.

«що хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди.» (1 Тим. 1:4)

Друга група - ті, хто не беруть участі скоєнні порятунку.
Щоб визначити, до якої групи ставишся ти, слід розглядати самих себе (, тобто, проводити ревізію своєї віри.

 «Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе. Хіба ви не знаєте самих себе, що Ісус Христос у вас? Хіба тільки, що ви не такі, якими мали б бути.» (2 Кор. 13:5)

Чи вірю я? Чи розумію, що Христос в мені? Чи знаємо ми, що живе в нас Христос? Таємниця відкрита, Христос в нас, надія Слави!.
Як проявляється Дух Святий? У виправданні, це суть характеру Ісуса Христа. Ми отримуємо виправдання даром, по благодаті Його, що в Ісусі Христі. В серці Його було: виправдати кожного. Це і є прояв Ісуса Христа. Тому не судіть.

«Тому не судіть передчасно нічого, аж поки не прийде Господь, що й висвітлить таємниці темряви та виявить задуми сердець, і тоді кожному буде похвала від Бога.» (1 Кор. 4: 5)

 Ісус не поспішає судити, виносити вирок. Серце Його не покриває гріх, але шукає виправдання його.  Служінням виправдання ми перетворюємось в образ Христа. Виправдання відкриває серця. В процесі переживання прощення людина народжується згори. І це природа Христа в нас, треба культивувати її. Вдячність, розтрощення, покаяння - це емоції при усвідомленні прощення.
В нас закладено критичне мислення і треба стежити за своїм мисленням, емоціями, станом серця. Пам'ятати, що є суд і є суддя. 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…