Дай нам досягнути Тебе


Цієї неділі, 16 лютого проповідувала наша дияконісса Тамара Іванівна Таужнянська. Тема проповіді: Дай нам досягнути Тебе.  Щоб зерно пшеничне, як у землю впаде, принесло багато плоду, воно має померти для себе (Від Івана 12:24). Що потрібно нам, щоб зростати, як проростає зерно?

-Треба багато молитись, молитись більше на мовах. Бог є Дух. Ми своїм духом спілкуємось с Духом Святим, який перебуває з нами,

«Дух правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, іввас буде Він» (від Івана 14:18).

Коли ми молимось на мовах, Дух Святий вільніше рухається в нас. Ми не повинні обмежувати Духа Святого, як Він може рухатись в нас, залежить від нас самих. Ми не повинні жити самі по собі, Бог буде обрізати, шліфувати нас, роблячи як діамант.

«Господь міцно поставив на Небі престола Свого, а Царство Його над усім володіє» (Пс. 103:19).

Бог

«відродив нас до живої надії через воскресення з мертвих Ісуса Христа, на спадщину нетлінну й непорочну та нев'янучу, заховану в небі для вас, що ви бережені силою Божою через віру на спасіння, яке готове з'явитися останнього часу» (1 Петра 1:3-5).

Ця спадщина буде дана тільки відкритим серцям.Ми маємо багато випробувань в житті. Ісус дав нам силу перемагати випробування Своєю кров‘ю і Своїм Іменем, а також славослов‘ям. Життєві випробування є скульпторами над нами. Ми маємо бути вдячними випробуванням. Ми повинні віддалити від себе всяку неправду, лукавство, всякий осуд, ропот, зло, заздрість, суперечки, наклепництво, чванство, неслухняність батькам, бо це отрута для нас. Не тільки наші діла, але й наші думки записує ангел на небі. Наш духовний стан впливає на весь наш рід.Наша задача – зберігати Царство Боже всередині себе. Ми вибраний рід, священство царське, люд власності Божої. Ми ввійдемо в сезон слави – день Господній, і нам потрібно бути досконалими і благочестивими. Для цього треба нам:

- просити у Господа особистого пробудження, очищення, покаяння, звільнення від обманених почуттів, залежностей, поганих звичок,

- виробляти в собі самодисципліну;

- жити у вогні Святого Духа. Ісус сказав:

«Я прийшов огонь кинути на землю, і як Я прагну, щоб він уже запалав!» (від Луки 12:49).

Бог вибирає посудини, які можуть Йому служити, хоче, щоб ми горіли постійно. Щоб увійти в Царство Боже, ми повинні поститись, молитись, служити, пірнати в глибини Слова Божого, а не плавати на поверхні, брати тверду їжу, а не молочко. Життя християн у вогні, ми повинні наступати на гріх і перемагати його;  випробовувати себе, свою віру, чи не з домішками вона:

«Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе. Хіба ви не знаєте самих себе, що Ісус Христос у вас?» (2 до коринтян 13:5).

Душевність послаблює нашу віру, а люди, які знають Бога, не спотикаються. Коли віра падає, необхідно укріплювати себе псалмами, прославленням, називати імена Бога. Треба переглядати все своє життя, щоб ніякі випробування нас не злякали. Бо останні часи будуть дуже важкими.

«І багато-хто в той час спокусяться, і видавати один одного будуть, і один одного будуть ненавидіти. Постане багато фальшивих пророків, і зведуть багатьох. І через розріст беззаконства любов багатьох охолоне. А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений!» (від Матвія 24:9-13).

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…