Давайте не будемо гілками, які відсікає Бог!

Цієї неділі, 8 грудня, нам служила Словом і проводила Причастя почесний пастор Софія Жукотанська. Тема проповіді «Давайте не будемо гілками, які відсікає Бог!»

«Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб, подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене! Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене! Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде. Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої!  Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є. Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є! Через це поміж вами багато недужих та хворих, і багато-хто заснули. Бо коли б ми самі судили себе, то засуджені ми не були б. Та засуджені від Господа, караємося, щоб нас не засуджено з світом.» (1-е до кор. 11:23-32)

Нехай же людина випробовує себе. Чотирнадцять років - юнацький вік, який говорить про те, що ми повинні вже перемогти лукавого. Бог ревнує про кожного з вас і Дух Святий хоче дуже багато зробити через вас. Але є те в нас, що заважає Йому це робити. Це пасивність і теплість, споживацький дух, які вже давно полонили вас.

«Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, 2 і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.» (До рим. 12:1-2)

То чи перебуває в вас Дух Святий?

«І будеш служити ти Господеві, Богові своєму, і Він поблагословить твій хліб та воду твою, і з-посеред тебе усуне хворобу.» (Вих. 23:25)

«Мій сину, прислухуйся до моїх слів, до речей моїх ухо своє нахили! Нехай не відійдуть вони від очей твоїх, бережи їх в середині серця свого!  Бо життя вони тим, хто їх знайде, а для тіла усього його лікування. Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя. Відкинь ти від себе лукавство уст, віддали ти від себе крутійство губ. Нехай дивляться очі твої уперед, а повіки твої нехай перед тобою простують. Стежку ніг своїх вирівняй, і стануть міцні всі дороги твої: не вступайся ні вправо, ні вліво, усунь свою ногу від зла!» (Прип. 4:20-27)

Стратегія диявола, щоб відволікти нас від виконання волі Божої: турботи і суєта,  таке інше, щоб ми не виконували Велике доручення (а воля Божа - дбати про свій духовний стан). Суєта ще ніколи нікому не принесла добра. Де поділося наше неліцемірне братолюбство?

«Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали. 1 Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці.» (Від Ів. 10:10-11)

диявол оскаржує наших братів:

«Оцих шість ненавидить Господь, а ці сім то гидота душі Його: очі пишні, брехливий язик, і руки, що кров неповинну ллють, серце, що плекає злочинні думки, ноги, що сквапно біжать на лихе, свідок брехливий, що брехні роздмухує, і хто розсіває сварки між братів!» (Прип.6:16-19)

Не дозвольте дияволу себе обманути! Він злодій і хоче вкрасти наше покликання.

«Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.» (Від Ів. 15:5)

Давайте не будемо гілками, які відсікає Бог! Ми повинні стати тими дітьми, які приходять до Батька чесно визнаючи свій стан , покаятись і служити, виконуючи Його волю. Господь дав нам ключи Царства, тобто владу і можливість творити чуда Його любов’ю на цій землі. Що нам потрібно, аби все змінити?  Заглянути в своє серце: чому ми стали духовно теплими, пригасили Духа Святого (Псалом 50);

«Так говорить Господь, твій Відкупитель, Святий Ізраїлів: Я Господь, Бог твій, що навчає тебе про корисне, що провадить тебе по дорозі, якою ти маєш ходити. О, коли б ти прислухувався до Моїх заповідей, то був би твій спокій, як річка, а твоя справедливість, немов морські хвилі! А насіння твого було б, як піску, а нащадків твого живота немов зернят його, і витяте й вигублене не було б твоє ймення із-перед обличчя Мого!» (Іс. 48:17-19);

«Він сказав: Того мало, щоб був Ти Мені за раба, щоб відновити племена Якова, щоб вернути врятованих Ізраїля, але Я вчиню Тебе світлом народів, щоб був Ти спасінням Моїм аж до краю землі!» (Іс. 49:6)

і повернутися на гору першої любові і все решта прикладеться до нас. 

«Господи, хто може перебувати в наметі Твоїм? Хто мешкати може на святій Твоїй горі? Той, хто в невинності ходить, і праведність чинить, і правду говорить у серці своїм, хто не обмовляє своїм язиком, і злого не чинить для друга свого, і свого ближнього не зневажає! Обридливий погорджений в очах його, і він богобійних шанує, присягає, для себе хоча б і на зло, і дотримує;  не дає свого срібла на лихву, і не бере на невинного підкупу. Хто чинить таке, ніколи той не захитається!»  (Пс. 14:1-5)

Ми не повинні заспокоюватись але робити все, щоб ніколи теплість не була нашою часткою. Ніколи і нікого не осуджувати!!! Це може закрити нам Божу благодать і позбавити нас спасіння. Прощення людей – це ключ до благословення.

«Нехай будуть із волі Твоєї слова моїх уст, а думки мого серця перед лицем Твоїм, Господи, скеле моя й мій Спасителю!» (Пс. 18:15);

«бо я надумавсь нічого між вами не знати, крім Ісуса Христа, і Того розп'ятого... І я в вас був у немочі, і в страху, і в великім тремтінні. І слово моє й моя проповідь не в словах переконливих людської мудрости, але в доказі духа та сили, щоб була віра ваша не в мудрості людській, але в силі Божій! А ми говоримо про мудрість між досконалими, але мудрість не віку цього, ані володарів цього віку, що гинуть, але ми говоримо Божу мудрість у таємниці, приховану, яку Бог перед віками призначив нам на славу, яку ніхто з володарів цього віку не пізнав; коли б бо пізнали були, то не розп'яли б вони Господа слави!» (1-е до кор. 2:9)

 Сьогодні у Бога дефіцит Його служителів. Християнин не належить собі. Він Христовий, а Христос – Божий. Не можете догоджати людям, якщо хочете догодити Богу. Свято не буде тривати вічно!

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…