Де моє мiсiонерське поле?

У неділю, 3.11.2019, відбулося Богослужіння Причастя. Словом нам служив старший пастор Сергій Убогов. Тема проповіді: Де моє мiсiонерське поле?
Слово «місія» (лат.) означає «посланий» (те саме як «апостол» з грецьк.) Найбільшим місіонером став Сам Ісус Христос. Він успішно виконав свою місію.
«Я прославив Тебе на землі, довершив Я те діло, що Ти дав Мені виконати. І тепер прослав, Отче, Мене Сам у Себе тією славою, яку в Тебе Я мав, поки світ не постав.» (ВІд Ів. 17:4-5)
Однак, справа Божа все ще продовжується. Продовжує її народжена Духом Святим Церква Ісуса Христа. Саме з цією метою Церква передусім створена.
«Як на світ Ти послав Мене, так і Я на світ послав їх.» (Від Ів.17:18);
«Тоді знову сказав їм Ісус: Мир вам! Як Отець послав Мене, і Я вас посилаю!» (Від Ів. 20:21) 
Яка ж ця місія Бога? 1.Спасіння всіх людей:
«засвідчену в добрих ділах, якщо дітей виховала, якщо подорожніх приймала, якщо ноги святим умивала, якщо помагала обездоленим, якщо всякий добрий учинок виконувала.» (1Тим. 4:10)
2.Утвердження Царства Божого на Землі:
«нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.» (Від Мт. 6:10)
Саме в поєднанні цих двох завдань полягає Добра звістка.
«дякуючи Отцеві, що вчинив нас достойними участи в спадщині святих у світлі, що визволив нас із влади темряви й переставив нас до Царства Свого улюбленого Сина, в Якім маємо відкуплення і прощення гріхів.»(До кол. 1:12-14)
 В Царстві ми живемо по законам і волі його Царя, повинні виконувати їх.
«і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця!» (До фил. 2:11)
Ісус є Господь. Він є Бог і Володар всього і це ж блага звістка. Місіє - це природа і призначення церкви 
«І сказав винареві: Оце третій рік, відколи приходжу шукати плоду на цім фі?овім дереві, але не знаходжу; зрубай його, нащо й землю марнує воно?» (Від Луки 13:7)
Місія вселенської Церкви - втілення та Проповідування Євангелії Царства серед всіх народів Землі.
«Виявляєте ви, що ви лист Христів, нами вислужений, що написаний не чорнилом, але Духом Бога Живого, не на таблицях камінних, але на тілесних таблицях серця.» (2 до кор. 3:3)
«І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім. І тоді прийде кінець!» (Від Мт. 24:14)
Місією нашої церкви є - втілення і - проповідування Царства серед людей, які мешкають у конкретній місцевості.
«І казав Він до них: Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!» (Від Марка 16:15)
Кожен з нас може сказати: моя місія - втілення та проповідування Євангелії Царства на своєму місіонерському полі:
«Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.» (Дії 1:8)
 Побудова дружніх відносин з людьми, благовістя, справи добра і милосердя, постійне служіння і підтримка церкви, прославлення через роботу в усіх сферах суспільного життя - все це і багато іншого сприяє поширенню і побудові Царства Божого. ДО МІСІОНЕРСТВА ПОКЛИКАНІ ВСІ ЧЛЕНИ ЦЕРКВИ! Бог хоче прийти в кожне серце і Йому потрібно багато робітників
«Після того призначив Господь і інших Сімдесят, і послав їх по двох перед Себе до кожного міста та місця, куди Сам мав іти. І промовив до них: Хоч жниво велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб робітників вислав на жниво Своє.» (Від Луки 10:1-2)
Місія - не важкий тягар, а те що запалює і дає сенс нашому життю!
«Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі.» (До фил.3:13-14)
Також цієї неділі було вручено Свідоцтво про закінчення повного початкового курсу біблійної школи нашій сестричці Владиславі, з чим ми її щиро вітаємо і благословляємо!
 
 
 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…