Дух місіонерства

Цієї неділі, 20.06.2021, ми відзначали Свято Трійці. Проповідував пастор Сергій Убогов. Тема:«Дух місіонерства». Сьогодні велике свято - День Святого Духа. Дух Святий також має місію, який є Духом місіонерства.

«Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.» (Дії 1:8)

Це сталося на День П"ятидесятниці. Сила Бога була прийнята. Це сила, яка штовхає нас до певних дій, певної місії, досягати якоїсь мети! Ми прийняли силу Святого Духа, не має вона ховатися в середині. ЇЇ треба використовувати для виконання Божого плану. Місіонерство - це природа Церкви. Сила Святого Духа дає нам здатність бути свідками Ісуса Христа. Стати справжніми християнами - це вийти із зони комфорту. Добра новина, що в нас є сила Святого Духа, яка дає можливість проходити різні випробування і дає внутрішню втіху. Згадаємо першого мученика Стефана.

 «Як зачули ж оце, вони запалилися гнівом у серцях своїх, і скреготали зубами на нього...  А Степан, повний Духа Святого, на небо споглянув, і побачив Божу славу й Ісуса, що по Божій правиці стояв,  і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть!... Та вони гучним голосом стали кричати та вуха собі затуляти, та й кинулися однодушно на нього!... І за місто вони його вивели, і зачали побивати камінням його. А свідки плащі свої склали в ногах юнака, який звався Савлом. І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!...  Упавши ж навколішки, скрикнув голосом гучним: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! І, промовивши це, він спочив...» (Дії 7:54-60)

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…