Духовне зростання віруючого

Цієї неділі проповідь пастора Олега Курдіна стосувалася духовного зростання віруючого.
Бог багато робить в нашому житті, але є і наша частина відповідальності, яку ми повинні виконувати. У Царстві Божому більше повинно йти з нас, а не зовні, бо Царство Боже, як відомо, всередині нас. Це і є дух.

«Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе. Хіба ви не знаєте самих себе, що Ісус Христос у вас? Хіба тільки, що ви не такі, якими мали б бути.» (2 Кор.13:5)

Досліджуйте самі себе, Бог не буде робити це за вас. Чи віримо ми сьогодні? Мета віри - спасіння душі.

«Ви Його любите, не бачивши, і віруєте в Нього, хоч тепер не бачите, а вірувавши, радієте невимовною й славною радістю, бо досягаєте мети віри вашої спасіння душам.»  (1Петра 1:8-9) 

Як нам бути? Петро вживає слово «досягати». Виникає питання: Ми вже врятовані, навіщо ще досягати?

«Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.» (Єф.2:10)

Ми врятовані на добрі справи (є мета, призначення). Це - природа людини, народженої згори. Порятунок - не від діл, але для добрих справ.
«Отож, відкладіть усяку злобу, і всякий підступ, і лицемірство, і заздрість, і всякі обмови, і, немов новонароджені немовлята, жадайте щирого духовного молока, щоб ним вирости вам на спасіння,» (1 Петра 2:1-2)

Тут описується духовне зростання. Жадайте щирого духовного молока, це ми робимо, а не Бог.

1. Відкласти всякі обмови, підступність, лицемірство.

2. Полюбити щирого духовного молока, щоб ним сталося ваше зростання. 

Шлях до Царства Божого в нашому дусі.  Порятунок полягає в досягненні Христа, в Його вік. Які добрі справи? Нам треба рости в вік Христа, роблячи те, що робив Христос. Він був цілісний, вільна людина, не було у Нього страху перед правителями. За висновком вчених-психологів, Ісус Христос був і є самою цілісною людиною на землі. Як Він цього досягав? Через Нагірну проповідь, її потрібно просто вживити в себе. Повний вік: бачити в людині людину, мати відношення до людей, яке мав Христос, мати стосунки з Богом, молитися, постити. А хто розуміє і не робить - той має гріх.

«Отож, хто знає, як чинити добро, та не чинить, той має гріх!» (Як.4: 17)

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…