Молитва - це відносини з Богом

Цієї неділі тему молитви продовжували служителі молитовного служіння Людмила Солоненко та Оксана Блащак.  Слово Людмили Солоненко. Молитви Авраама, Iллi, Моісея, Даниїла ? Чим вони вiдрiзнялись, що приводили до чудес? Вiд Авраама пiшов рiд, як i обiцяв йому Господь, i благословеннi народи. Авраам повiрiв Господевi i Господь зарахував йому це у праведнiсть. Ми сьогоднi є його потомками по вiрi i ми успадковуємо шановливе ставлення Авраама до Бога.

«І впав Аврам на обличчя своє, а Бог до нього промовляв, говорячи:  Я, ось Мій заповіт із тобою, і станеш ти батьком багатьох народів.  І не буде вже кликатись ім'я твоє: Аврам, але буде ім'я твоє: Авраам, бо вчинив Я тебе батьком багатьох народів. 6 І вчиню Я тебе дуже-дуже плідним, і вчиню, щоб вийшли з тебе народи, і царі з тебе вийдуть.» (Буття 17:3-6)

Воно було станом його серця. Коли ми молимось, стан нашого серця повинен бути покiрливим. Не хизуватися стосунками з Богом, не карати, але милувати. Як стан серця важлива така якiсть, як заступництво. Таким був стан серця Даниїла, який молився за визволення свого народу з полону. Слово молодого пророка Єремii мало велику силу тому, що то було Слово Бога

«І прийшло мені слово Господнї, говорячи:» (Єр. 1:4)

Тому дуже важливо, коли молимося , говорити Слово Боже i погоджуватися з ним. А пiзнавши Його волю, нагадувати Господевi Його обiтниці. Господь слухає нас, якщо ми чогось просимо згiдно волi Його.

«І оце та відвага, що ми маємо до Нього, що коли чого просимо згідно волі Його, то Він слухає нас.»   (1 Iн. 5:14)

Сестра Оксана доповнила проповідь Людмили. Бог хоче очистити сердця наші. Якщо серце упокорене перед Богом, Господь відповість на молитву.

«А він промовив до мене: Не бійся, Даниїле, бо від першого дня, коли ти дав своє серце, щоб зрозуміти видіння, і щоб упокоритися перед лицем твого Бога, були почуті слова твої, і я прийшов ради твоїх слів.»  (Дан.10:12).

Молитва – це стосунки з Батьком. 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…