Про вибори

Цієї неділі проповідь пастора Ігоря Іванова стосувалась виборів.
Вибори керiвникiв державноi влади не є справою Церкви, але треба мати правильну думку щодо виборiв i  варто знати, що про них говорить Бiблiя. Провiдником цього знання є священник.
«Бо уста священикові знання стережуть та Закона шукають із уст його, бо він Ангол Господа Саваота.» (Мал.2:7)
Треба виходити с того, що влада дiйсно вiд Бога, але як iнститут, а не людина, яка обирається.  I тут треба нам, якi мають розум Христов i знають iстину, аналiзувати ту iнформацiю, яку нам нав′язують, на пiдставi Слова Божого. Ще у Старому Завіті Господь показав, до чого приводять вибори без Господа.
«Покинув Ізраїль добро, ворог його пожене!  Вони ставлять царя, але не від Мене, вони князя ставлять, але Я не знаю! Вони з срібла свого та із золота свого божків наробили собі, щоб загинути,» (Осiя 8:3,4)
Наскiльки важко знайти та обрати на керiвну посаду достойну людину, показує  приповість з Книги Суддів гл. 9.
Якими критерiями слiд керуватися?
1. Керуватися Духом Святим, вивчаючi обiцянки кандидата на посаду. Слiд пам′ятати, що треба по плодам їх оцiнювати їх, що добрi плоди приносить тiльки добре дерево. Що серед них будуть вовки в овечих шкурах. 
2. Бути мудрим. Покладатися на Бога, бо без Бога немає мудрости.
«Також оцю мудрість я бачив під сонцем, і велика для мене здавалась вона: Було мале місто, і було в ньому мало людей. І раз прийшов цар великий до нього, й його оточив, і побудував проти нього велику облогу. Але в ньому знайшлася людина убога, та мудра, і вона врятувала те місто своєю премудрістю, та пізніше ніхто не згадав про цю вбогу людину! І я говорив: Краща мудрість за силу; однако погорджується мудрість бідного, і не слухаються його слів! Слова мудрих, почуті в спокої, кращі від крику володаря поміж безглуздими. Мудрість краща від зброї військової, але один грішник погубить багато добра...» (Еккл.9: 13-18)
 
3. Постiйно молитися за це. 
Кожноi п′ятницi всi вiруючі Украiни постують i моляться за успiшнi вибори. 
 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…