Пророцтво на церкву

На недільному Богослужінні 17.11.2019 було вивільнене пророцтво на церкву.

«Голосіть, бо близький день Господній, він від Всемогутнього прийде, немов зруйнування... » (Ісая 13:6)

«І Я покараю всесвіт за зло, а безбожних за їхню провину, бундючність злочинця спиню, а гордість насильників знижу!»  (Ісая 13:11)

«І підуть численні народи та й скажуть: Ходіть та зберімось на гору Господню, до дому Бога Якового, і доріг Своїх Він нас навчить, і ми підемо стежками Його! Бо вийде з Сіону Закон, і слово Господнє з Єрусалиму.» (Ісая 2:3)

Слово Господа на церкву.
«Церква в вогні і не слухає Мене. Залиште свої амбіції. Той, хто хвалиться хвалися тим, що знає Мене, але в суперечки не втупайте. Виженіть ідолів зі свого життя і якщо ви говорите, що присвятили себе Мені, то і йдіть за Мною. Не величайтеся один над одним, бо той, хто стоїть, дивись, щоб не впав. Нехай Моя любов буде серед вас не на словах, а на ділі. Кожен прагни до досконалості, зважаючи на Моє Слово і перемініться в той образ, який бачите у Мені, бо Я - Господь - вогонь всепоглинаючий!
Я досліджую Свого виноградника і гілку, яка не приносить плоду відсікаю, а що плід родить очищаю, щоб більш приносила плід і щоб цей плід перебував там, де Я бажаю.
 Мій народ, Я дбаю про тебе. Моя наречена повинна готувати себе, щоб бути чистою і непорочною, тому що настають тяжкі часи, а моя наречена звикла до комфорту, зручностей цього світу. О! Якби ви дійсно були щирі зі Мною, бо Я бачу серце кожної людини.
Присвятіть Мені себе повністю, виберіть кому служити: Мені або мамоні. Бачите потреби ближнього і не обтяжується тим, що їм потрібно допомагати. Моліться один за одного, щоб встояти в істині. Дивилися на тих, хто служить вам, щоб вони це робили з радістю, не сумували; своєчасно звершуйте молитви за них, за свої родини, за близьких, рідних. Йде урожай збору, Я справляю Свою жнива і йдуть часи грізні на весь світ і Моє Слово виконує те, до чого Воно призначене; Воно тверде і істинне і ніхто не встоїть проти Нього.
Я дав обраним Моїм увійти в ваш уряд. О! Як важко їм встояти в цих перепиттях темряви, але Моє світло вже запалене і просвіщає всяку темряву.
Підсильте молитви за уряд, за свою церкву. Скоро буду приводити людей, як ви будете приймати їх? Я хочу, щоб церква була готова до цього. Потік буде з півдня. Моліться про це і не сумуйте. Це Мої плани на Україну.
Незабаром закрию кордони, але милості Своєї не відніму від вас. І хто Мені вірний, йди за Мною. Не судіть один одного, приберіть всяке роздратування, просіть про це, тому що диявол посилає своїх посланців, які творять підступи, створюють сварки, обмовляють, дратують, вводять в оману; тоді люди сходять з Моїх шляхів, тримають образи, вступають в суперечки, концентруються на собі: «мені», «моє».
Не піддавайтеся пліткам, що не навантажуйтесь тим, що приготував для вас диявол. Приберіть лицемірство, сарказм, стежте за своїми устами, приберіть пустослів’я, роздумуйте про те, що говорить Моє Слово. Шукайте спілкування зі Мною, чекайте відповіді у Мене, не впадайте в крайнощі, прийміть Моє світло, Мою мудрість і просіть про це на кожну життєву ситуацію. Не розслабляйтеся, диявол зійшов у сильній люті, щоб зруйнувати сім'ї. Підсильте спільні молитви; ваші діти повинні бути збережені від впливу цього світу, більше спілкуйтеся з ними, заохочуйте їх. Я буду давати слова для розуміння, але для цього у вас має бути достатньо часу спілкування зі Мною. Я буду застерігати, давати настанови, щоб ви в точності передавали Моє Слово.
Прагніть до Мого світла, який висвітлить всі сторони вашого життя. Прийміть те Слово, яке Я дав вам, виправте свої шляхи. Над тими, про кого молитесь, підсильте захист; ангели Мої служать вам і вночі, і вдень, а Я відповідаю на ваші молитви, тому будьте непохитні у вірі. Той Мені догодить, хто вірить і довіряє Мені.
У Мене вихід з кожної життєвої ситуації, тому просіть, щоб отримати і Я відповім. Моя любов завжди з вами, тому вшануйте Отця і ходіть в святості. Я світло і Мій народ повинен прагнути до цього. Не сумуйте, коли докоряю, але приймайте викриття і виправляйте помилки.
Ще раз застерігаю і наставляю: любіть один одного, як Я полюбив вас. Любов Моя нехай буде між вами; любов завжди перемагає і ви переможете, якщо будете ходити в любові Моїй. Моє Слово зміцнить вас у цьому, збудовуйте себе Їм, і будете виконувати Його, щоб не спотикатися. Мій Дух з вами, Він будує вас і нагадає вам все, що Я говорив, живучи на Землі, як і обіцяв.
Будьте мужніми, Я з вами навікі. Амінь. »
На підтвердження, що це Слово від Бога:

«Тепер пізнали вони, що все те, що Ти Мені дав, від Тебе походить, бо слова, що дав Ти Мені, Я їм передав, і вони прийняли й зрозуміли правдиво, що Я вийшов від Тебе, і ввірували, що послав Ти Мене.» (Від Івана 17: 7-8) 

«І підуть народи за світлом твоїм, а царі за ясністю сяйва твого.» (Ісая 60:3)

«І зігнуті прийдуть до тебе сини твоїх кривдників, і кланятись будуть до стіп твоїх ніг усі ненависники, і тебе будуть кликати: Місто Господнє, Сіон Святого Ізраїлевого! (Ісая 60:14)

«Я ще маю багато сказати вам, та тепер ви не можете знести. А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, казатиме, і що має настати, звістить вам.» (Від Івана  16: 12-13)

Бог хоче бачити нас такими:

«На мурах твоїх, Єрусалиме, Я поставив сторожу, ніколи не буде мовчати вона цілий день та всю ніч. Ви, хто пригадує Господа, не замовкніть, і перед Ним не вмовкайте, аж поки не зміцнить, і аж поки не вчинить Він Єрусалима за славу Свою на землі!» (Ісая 62: 6-7)

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…