Що Христос зробив для нас

На недільному богослужінні проповідував пастир Сергій Убогов. Тема його проповіді - «Що Христос зробив для нас».

«Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли для гріхів та для праведности жили; Його ранами ви вздоровилися» (1Петр.2:24).

1. Спасіння, про яке йдеться в цьому вірші, є добровільним рішенням Господа, Його бажання, Його воля. Це був прояв Його щирої любові агапе до нас. 

«Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Iван.3:16).

2. Він «возніс наші гріхи», забрав далеко від нас наші гріхи. У Христі ми маємо цю благодать ходити у свободі від гріхів.

«...бо закон духа життя в Христі Ісусі визволив мене від закону гріха й смерти» (Рим.8:2).

3. Він взяв на Себе все покарання і всю кару і в Ньому ми отримали прощення, звільнення і свободу від прокляття.

«Христос відкупив нас від прокляття Закону, ставши прокляттям за нас, бо написано: Проклятий усякий, хто висить на дереві» (Гал.3:13).

4. У Христі Ісусі ми отримали справжнє життя - «щоби ми жили». Коли люди відвернулися від Бога, їхнє життя перетворилося на марноту, на життя що не має сенсу. Але у Христі ми входимо саме в Його волю, Його задум і в те життя, яке Він Сам приготував для нас. Істинне життя тільки в Ісусі.

«Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали» (Iван.10:10).

5. У Христі ми отримали свободу від смерті і вічне життя. Маємо повну можливість повернутись до близьких відносин з Богом, повернутися «в Едем».

«А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його. Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя. Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя» (1Iван.5:11-14)

6. У Христі Ісусі ми отримали здатність жити свято і праведно, жити для Господа.

«А коли Христос у вас, то хоч тіло мертве через гріх, але дух живий через праведність. А коли живе в вас Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, то Той, хто підняв Христа з мертвих, оживить і смертельні тіла ваші через Свого Духа, що живе в вас» (Рим.8:10-12)

7. У Христі ми отримали обіцяний через Нього дар зцілення. Зцілення душі і тіла.

«А для вас, хто Ймення Мойого боїться, зійде Сонце Правди та лікування в промінях Його, і ви вийдете та поскакаєте, мов ті ситі телята!» (Мал.4:2)

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…