Суть любові

 Пастор Олег Курдін, тема проповіді «Суть любові»
 Пророче Слово для церкви:

«не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю. Отож, засоромляться та зніяковіють усі проти тебе запалені, стануть нічим та погинуть твої супротивники. Шукатимеш їх, але їх ти не знайдеш, своїх супротивників; стануть нічим та марнотою ті, хто провадить війну проти тебе. Бо Я Господь, Бог твій, що держить тебе за правицю й говорить до тебе: Не бійся, Я тобі поможу! » (Іс. 41:10-13)

Ми повинні кожен день переглядати і аналізувати своє життя. Євангеліє - послання любові Бога до людини. Вся його суть зібрана в  Івана. 3:16.

«Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.» 

 Для люблячого любов завжди чогось варта, це жертва. Любов Бога має на меті: щоб жодна людина не загинула. Тому Бог віддає Свого Сина.

«Як хто служить Мені, хай іде той за Мною, і де Я, там буде й слуга Мій. Як хто служить Мені, того пошанує Отець. » ( Від Івана 12:26)

Слідувати за Ісусом означає йти слід у слід. Якщо ти так йдеш, тобі немає коли дивитися по сторонах і ти нікуди не зійдеш.
- А яка ж була основна мета служіння Ісуса?
- Це порятунок людей!
У цьому вся суть Його приходу і служіння, а значить така вона повинна бути і у тебе, якщо ти вважаєш себе служителем. У нас має бути розуміння, що любов Божа, вся її суть в тому, щоб люди рятувалися! Там, де служать так, як хоче Бог, Він приходить і виявляє Свою силу і славу.

«і зодягнутися в нового чоловіка, створеного за Богом у справедливості й святості правди.» (До єф. 4:2)

Хто служить таким чином (заради порятунку людей), того також вшанує Бог Отець. Розуміння любові з'являється при постійній практиці

«Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.»  (До рим. 12: 1-2)

«Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою. Це найбільша й найперша заповідь. А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе. На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять.» (Мф. 22: 37-40)

Слово «люби», вжите тут - акт людської волі в обох випадках. Ісус любив так:

«А Він Сам, відійшовши від них, як докинути каменем, на коліна припав та й молився, благаючи: Отче, як волієш, пронеси мимо Мене цю чашу! Та проте не Моя, а Твоя нехай станеться воля!... І Ангол із неба з'явився до Нього, і додавав Йому сили. А як був у смертельній тривозі, ще пильніш Він молився. І піт Його став, немов каплі крови, що спливали на землю.» ( Лк. 22: 41-44)

 Любов - це плід духу. Це робота Святого Духу в нас, коли ми невпинно чинимо по Духу. Якщо ми в безперестаннії боротьбі між плоттю і духом, вибираємо ходити в Дусі!

Церква привітала сестру Раїсу Костянтинівну з Днем народження!

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…