Я - дитина Світла

 Проповідь старшого пастора Сергія Убогова мала тему «Я - дитина Світла?».

Духовна самодіагностика дуже корисна для того, щоб бути здоровим духовно. Так само, як профілактика корисна для запобіганню хворобам фізичним.

«Не складайте скарбів собі на землі, де нищить їх міль та іржа, і де злодії підкопуються й викрадають. Складайте ж собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа їх не нищить, і де злодії до них не підкопуються та не крадуть. Бо де скарб твій, там буде й серце твоє!  Око то світильник для тіла. Тож як око твоє буде здорове, то й усе тіло твоє буде світле.  А коли б твоє око лихе було, то й усе тіло твоє буде темне. Отож, коли світло, що в тобі, є темрява, то яка ж то велика та темрява!  Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні.» ( Від Матв. 6:19-24)

Нехай ваше серце завжди буде там, де є духовні пріоритети. З ідолами Господь миритись не буде. Тож, нехай кожен з нас подивиться в своє серце і зробить висновок: «а чи насправді я люблю Бога так, як це проголошую? Чи насправді Господь є пріоритет номер один для мене?» Нехай же наше око буде чистим, світлим і істинним.

«Нехай вас не зводить ніхто словами марнотними, бо гнів Божий приходить за них на неслухняних, тож не будьте їм спільниками! Ви бо були колись темрявою, тепер же ви світло в Господі, поводьтеся, як діти світла,  бо плід світла знаходиться в кожній добрості, і праведності, і правді.  Допевняйтеся, що приємне для Господа, і не беріть участи в неплідних ділах темряви, а краще й докоряйте. Бо соромно навіть казати про те, що роблять вони потаємно! Усе ж те, що світлом докоряється, стає явне, бо все, що явне стає, то світло.  Через це то й говорить: Сплячий, вставай, і воскресни із мертвих, і Христос освітлить тебе!  Отож, уважайте, щоб поводитися обережно, не як немудрі, але як мудрі, 16 використовуючи час, дні бо лукаві! Через це не будьте нерозумні, але розумійте, що є воля Господня.» (До Еф. 5:6-17)

Біблія каже сьогодні кожному з нас: Цінуйте час! Життя пролітає швидко і нам потрібно виконати волю Божу, задля чого Він послав нас на цю землю. Потрібно досліджувати себе для того, щоб виконати Божу досконалу волю, бо ми - діти Світла!

Image Gallery

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…