Як чоловік і жінка мають любити один одного

Недільне Богослужіння сьогодні,14.06.2020, проводилося в онлайн форматі. Слово проповіді ст. пастора Сергія Убогова: «Як чоловік і жінка мають любити один одного». Автором відносин між чоловіком і жінкою є сам Господь і Він дав нам заповідь створювати сім′ї.

Слово для чоловіків.

«Чоловіки, так само живіть разом із дружинами за розумом, як зо слабішою жіночою посудиною, і виявляйте їм честь, бо й вони є співспадкоємиці благодаті життя, щоб не спинялися ваші молитви. »(1-е Петра 3:7)

«Чоловіки, любіть дружин своїх, і не будьте суворі до них! »( До колос. 3:19)

«Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе, Чоловіки повинні любити дружин своїх так, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе. Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву,  Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай боїться свого чоловіка! »  (До ефес. 5:25; 28-29; 33)

Як треба любити свою жінку:

1. З відповідальністю, розсудливістю, розумінням.

2. З ніжністю, відноситися як до слабкої статі.

3. Цінуючи і поважаючи її особистість.

4. Милостиво і поблажливо.

5. Безумовно.

6. Жертовно.

7. Дбайливо.

8. З вірністю.

«І робите й друге таке: Господнього жертівника ви слізьми покриваєте, плачем та стогнанням, бо до дарів уже Він не звернеться більше, і милої жертви з рук ваших не візьме. А ви ще й говорите: Защо? За те, що засвідчив Господь між тобою й жоною юнацтва твого, якій ти невірність вчинив, а вона ж твоя подруга, і дружина умови твоєї! Хіба Бог не один нас учинив? І залишок духу Його. А що цей один? Насіння від Бога шукав. Тому свого духа пильнуйте, і дружину юнацтва свойого не зраджуйте!» (Малахії 2:13-15)

Слово для жінок.

«Щоб старі жінки в своїм стані так само були, як належить святим, не обмовниці, не віддані п'янству, навчали добра,  щоб навчали жінок молодих любити своїх чоловіків, любити дітей, щоб були помірковані, чисті, господарні, добрі, слухняні своїм чоловікам, щоб не зневажалося Боже Слово.» (До Тита 2:3-5)

«Дружини, слухайтеся чоловіків своїх, як лицює то в Господі!» ( До колос. 3:18)

«Дружини, коріться своїм чоловікам, як Господеві,  бо чоловік голова дружини, як і Христос Голова Церкви, Сам Спаситель тіла!  І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому. Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай боїться свого чоловіка!»  (До ефес. 5:22-24; 33)

Як треба любити свого чоловіка:

1. З любов′ю.

 

2. Любити своїх дітей.

3. З чесністю, відповідальністю, розсудливістю.

«Вона розуміє, що добра робота її, і світильник її не погасне вночі.» (Прип. 31:18)

4. Має бути чистою: і морально, і фізично, естетично.

5. З дбайливістю про спільну оселю.

6. Бути доброю, не сварливою.

7. З послухом і покорою.

8. З глибокою повагою, пошаною до його авторитету.

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…