Як залишатися в благословінні вдень і вночі

Цієї неделі пастор Самсон Ачеампонг поділився Словом на тему: Як залишатися в благословінні вдень і вночі.

«Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків,  та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує!  І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєдчасно, і що листя не в'яне його, і все, що він чинить, щаститься йому!  Не так ті безбожні, вони як полова, що вітер її розвіває! 5 Ось тому то не встоять безбожні на суді, ані грішники у зборі праведних, 6 дорогу бо праведних знає Господь, а дорога безбожних загине!» (Псалом 1)

У Бога є бажання всіх благословити. Як людина може довго жити під благословенням? Хто прийняв певні рішення і робить це день і ніч, зайнятий думками, як бути і залишатися благословенним.
1. Безбожний і праведний. Від кого ти береш поради? Вони на тебе впливають і від цього залежить, будеш благословенним чи ні. Порада безбожних не несе благословення. Потрібно перестати ходити на раду нечестивих.
2. Якщо людина сама не грішить, але стоїть на дорозі грішних, його Господь благословить. Павло день і ніч думав про знищення християн, але після зустрічі з Ісусом Христом поміняв свої думки і став для нас одкровенням. Тепер Ісус впливає на нього.
3. Думай, з ким сидиш, радишся, кого слухаєш, які дивишся відео. Стеж, з ким ти, хто впливає на твоє мислення. Мойсей змінив мислення, коли став на захист єврея. І згодом це вивело євреїв з Єгипту через Бога.
Благословення Господнє збагачує і печалі з собою не приносить. І воно варте того, щоб берегти його. Варто навчитися мислити по-іншому, радитися зі Святим Духом, Ісусом, самим Богом. Думай про це вдень і вночі. Міняй образ мислення. Авраам поміняв мислення і став батьком народів. Не наговорюй ні на себе, ні на близьких, ні на Україну. Залишайся в благословенні.

Дітки з Недільної школи привітали усіх матусь з Днем Матері.

 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…