Завіт з Богом

Цієї неділі відбулося спільне Богослужіння у приміщенні церкви «Благословіння Христа» (пастор Кім). Словом з нами ділився єпископ Олексій Олексійович Демидович. Тема проповіді «Завіт з Богом». Бог ухвалив завіт з Авраамом, на цьому завіті єпископ показав сутність і зміст Божого завіту. Завіт з Авраамом є вічним і даний не тільки для Авраама, але розповсюджується і впливає на усіх його спадкоємців і потомків.
 І був Аврам віку дев'ятидесяти літ і дев'яти літ, коли явився Господь Аврамові та й промовив до нього: Я Бог Всемогутній! Ходи перед лицем Моїм, і будь непорочний! 2 І дам Я Свого заповіта поміж Мною та поміж тобою, і дуже-дуже розмножу тебе. 3 І впав Аврам на обличчя своє, а Бог до нього промовляв, говорячи: 4 Я, ось Мій заповіт із тобою, і станеш ти батьком багатьох народів. 5 І не буде вже кликатись ім'я твоє: Аврам, але буде ім'я твоє: Авраам, бо вчинив Я тебе батьком багатьох народів. 6 І вчиню Я тебе дуже-дуже плідним, і вчиню, щоб вийшли з тебе народи, і царі з тебе вийдуть. 7 І Я складу заповіта Свого поміж Мною та поміж тобою, і поміж твоїм потомством по тобі на їхні покоління на вічний заповіт, що буду Я Богом для тебе й для нащадків твоїх по тобі. 8 І дам Я тобі та потомству твоєму по тобі землю скитання твого, увесь Край ханаанський, на вічне володіння, і Я буду їм Богом. (Бут.17:1-8)
Бог підтримував Авраама через одкровення, а Авраам слухався Його, мав Божі пріоритети, час спілкування і віру.
Слово Завіту стало плоттю. Ми через Водне хрещення у Христа хрестились і за обітниці стали спадкоємцями завдяки вірі.
 Бо ви всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися! 28 Нема юдея, ні грека, нема раба, ані вільного, нема чоловічої статі, ані жіночої, бо всі ви один у Христі Ісусі! 29 А коли ви Христові, то ви Авраамове насіння й за обітницею спадкоємці. (Гал.3:27-29)
Що Бог вклав у Новий Заповіт? Він хоче заручитись з нами, для цього Він вклав у Завіт Сина Свого. Ісус вклав у Завіт Своє життя. А Дух Святий - обіцяний втішитель - поселився в нас. Бог дав нам Слово, дав Біблію - Слово написане. Помістив нас в середовище Свого народу - в Церкву. Це внесок Божий в наше з вами життя. В тілі Христовому ми в завіті один з одним, це внесок в наше особисте спасіння. 
Наприкінці пастор Кім помолився за зцілення та потреби людей.
 
      

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…