15 вересня 2019 року християни України брали участь у грандіозному святкуванні Всеукраїнського Дня Подяки.

Це надзвичайно важлива ініціатива, адже, як зазначив голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк (Antoniuk Valerii): «Свято Подяки – це день особливого визнання нашої залежності від Бога. Якщо християни дякують – в України є майбутнє».

Всеукраїнського поширення День Подяки набув завдяки Року Реформації. Тобто, це свято в масштабах країни стали відзначати зовсім недавно. Проте воно вже перетворилося на добру традицію.

8 червня, в Києві пройшла щорічна Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей під гаслом: «Сім'я – серце України!». Захід об'єднав тисячі людей, серед яких державні та громадські діячі, посли іноземних держав, журналісти, освітяни, студенти тощо. Люди виходили цілими сім'ями з дітьми.

Зранку у парку імені Т. Шевченка зібралися всі охочі підтримати інститут сім'ї в Україні, де для учасників Ходи тривав святковий концерт. Під час концерту приєдналися двоє наречених, які сьогодні святкують своє весілля. 
Після чого, об 11:00 учасники Ходи на чолі з главами Церков і релігійних організацій рушили центром столиці по вулицях Хрещатик та Грушевського до площі Конституції, що біля Верховної Ради.

Після завершення Ходи біля Верховної Ради відбувся урочистий захід.

«Нині особливо актуальними для суспільства стають питання захисту сімейних цінностей, оскільки паралельно з руйнацією сімейної політики, кризою родинних стосунків, суспільству активно нав’язуються питання внесення до законодавства преференцій стосовно легалізації сексуальних збочень, нав’язування гендерної ідеології тощо.
Органи влади разом із громадськістю не повинні стояти осторонь таких суспільних кричущих проблем. Сьогодні ми вийшли під гаслом «Сім'я – це серце України». Так воно і є: будуть міцні сім'ї – буде міцна Україна!», – коментує координатор Національного сімейного руху України, перший заступник координатора Всеукраїнського Собору, народний депутат Павло Унгурян.

Цього року Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей відбулася вже вчетверте, за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та за підтримки громадської спілки Всеукраїнський Собор.

 

Мільйони українських християн 8 червня 2019 року об’єдналися у спільній молитві за мир в країні, єдність, духовне відродження та світле майбутнє.

Вже четвертий рік поспіль під дахом столичного Палацу спорту зібралися тисячі християн для спільної молитви за Україну. У Національний День молитви віряни різних церков і релігійних організацій молилисяі в інших містах України.
Національний День молитви був започаткований британським проповідником і меценатом Девідом Хасавеєм: «47 років тому я був заарештований в Україні, і мене кинули в одну з ваших в’язниць, - розповів під час заходу Девід Хасавей. - Тоді Бог дав мені бачення, що я вийду із в’язниці і буду славити Бога разом із тисячами українців. І сьогодні ми тут, щоби молитися, аби Бог зцілив Україну. Те, що Бог робить в цій країні, буде свідоцтвом Божої сили іншим народам».
На найбільшому молитовному заході об’єдналися майже всі християнські конфесії – в цілому світі немає жодного аналогу такій події. Усі молитовні виклики, що стоять перед українським народом, організатори Національного дня молитви виклали у відкритій Декларації, до якої можуть долучитися усі небайдужі.
Цього дня християни України молилися за зміцнення інституту сім’ї, за виведення України з економічної і політичної кризи, за процвітання і добробут, за зупинення військової агресії, за дітей і молодь країни, за єдність тощо.

 

 

В листопаді наша почесний пастор Софія Жукотанська провела круссейд по Середній Азії. Це були жіночі конференції в Ташкенті (Узбекістан), Оші і Бешкеку (Киргизтан) та Казахстані. 

Свято подяки 2018 зібрало на Хрещатику тисячі гостей.

З самого ранку 23 вересня українці їхали у центр столиці, адже там анонсувалось святкування Дня подяки. Крім цього, 250 автобусів доставили до Києва гостей, які не могли залишатись осторонь такого дійства. Як і минулого року, всі активності були досить масштабними, а програма - досить насиченою: три блоки свята, наметові містечка, концерти, закордонні гості, найдовший прапор України, та до того ж  – мега-шоу скейбордистів з США.
Почався захід о 10:00 ранку та тривав до самого вечора. Тепла атмосфера раннього Богослужіння, під час якого духовні лідери країни молились за різноманітні сфери життя, задала святкового тону на весь день.
Учасники ранкової програми почули спів талановитих виконавців та хору, а також групу Gospel Symphony Orchestra.
О 13:00 від вулиці Прорізної виїхала колона байкерів, які й розпочали офіційно другу частину святкування під назвою ПодякаФест. Під час фестивалю на малій сцені, біля вулиці Городецького, відбувся концерт «Україна вдячна» під час якого виступило багато творчих колективів, талановитих музичних і танцювальних гуртів та вокалістів.
13 спортивних локацій, дитячі майстер-класи та розваги, лаунж-зони, фуд-корти та тематичні локації – у цьому розмаїтті розваг можна було загубитись гостям свята.
Під час фестивалю функціонували три фотозони, до кожної з них можна було дістатить лише вистоявши у чималій черзі. Цікавою локацією став майданчик для професійних скейбордистів з Америки, які вперше, спеціально відвідали Україну на Свято подяки та разом з українськими тінейджерами влаштували баттл.
Тим часом, у приміщенні КМДА відбулась зустріч для віп-гостей та прес-конференція з голлівудським актором Стівеном Болдвіном та Ніком Холлом, лідером молоді з Америки. У заході взяли участь єпископи церков Валерій Антонюк та Михайло Паночко, секретар РНБО Олександр Турчинов та народний депутат Павло Унгурян
Кульмінацією ПодякиФесту стало досить зворушливе дійство – розгортання 250-метрового прапору України вздовж вулиці Хрещатик. Наприкінці флешмобу прозвучав гімн України.
Гала-концерт на великій сцені, біля ЦУМу, завершив Свято подяки 2018. Музичні гурти, сольні виконавці порадували вдячних українців своєю творчістю. До речі, біля сцени організатори подбали про місця для людей з інвалідністю, людей похилого віку та дітей-сиріт. 
Особливим гостем вечора став британець Мартін Сміт, який виконав відомі хіти та навіть заговорив українською (на прохання ведучого).
Надвечір закордонні гості  – Нік Холл та Стівен Болдвін говорили в серця українців про вдячність та життя, сповнене сенсу та справжнього успіху, а духовні лідери подякували Богу за це свято та всіх українців.
День подяки 2018 надовго залишиться в пам’яті українців яскравим та масштабним дійством, яке, як сподіваються організатори, Україна святкуватиме щороку на загальнонаціональному рівні. 

Сьогодні рано вранці Господь забрав до Себе нашого дорогого друга, одного з самих активних служителів Всеукраїнської Християнської Асамблеї, пастора криворізької Церкви «Слово віри» ОЛЕКСАНДРА НЕМЦЕВА.
Пастор Саша був на всі 100 % посвяченим служителем Христовим, дуже дієвим і мудрим пастором, вірним другом, люблячим чоловіком, батьком дружної багатодітної сім'ї, людиною з великим серцем.
Дуже сумуємо, що на якійсь час ми розлучились з нашим братом. Проте, всім серцем віримо, що зараз пастору Олександру незрівнянно краще ніж усім нам, які ще продовжують свій земний шлях. Він вже оселився у Господа в Його вічному блаженному Царстві і чекає там на зустріч із нами.

З любов'ю молимося за дружину пастора Саші - Наталію, за всіх дітей, близьких і друзів, за служителів і членів церкви. Просимо Духа Святого дати всім їм втіху любові та підкріплення з Неба!

До зустрічі в небесних оселях, дорогий брат Олександр!

З любов'ю Божою,

пастори і служителі Всеукраїнської Християнської Асамблеї

19 липня 2018 р. пастир Сергій Убогов взяв участь в робочій зустрічі з підготовки до спільного засідання Комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО та Громадської ради по співпраці з ВРЦіРО при МОЗ України, яка відбулася на території Михайлівського золотоверхого монастиря.

В роботі взяли участь представники УПЦ КП, УГКЦ, ЦХВЄУ, СВЦХЄВУ та ВСЦЄХБ. Основними питаннями, включеними до порядку денного засідання, що планується на вересень цього року, є:

  • вироблення юридично та науково обґрунтованої позиції ВРЦіРО щодо гендерної політики,
  • розгляд проекту положення щодо впровадження капеланства у системі охорони здоров'я України,
  • переобрання керівних органів Комісії та Ради тощо.

12 січня 2018 року МОЗ видало наказ № 57, яким було акцентовано на важливості забезпечення взаємодії, соціального діалогу та проведення консультацій МОЗ з представниками релігійних спільнот з питань формування та реалізації державної політики у сфері охорони здоров'я.

Також цим наказом було визначено підрозділ МОЗ, відповідальний за взаємодію з Всеукраїнською радою церков та релігійних організацій (ВРЦіРО), оновлено склад Громадської ради при МОЗ з питань співпраці з ВРЦіРО.

До складу Ради увійшло 20 членів, з яких 15 - уповноважені представники Конфесій (релігійних організацій), 5 - представники громадських та благодійних організацій, що активно працюють у сфері забезпечення релігійних прав пацієнтів і медичних працівників та гуманізації сфери охорони здоров'я.

Щиро сподіваємося, що зазначене принесе свої добрі плоди у справі поліпшення стану духовно-морального та фізичного здоров'я українського народу!

Так, як наслідок вже 23 лютого відбулася зустріч ВРЦіРО з керівництвом МОЗ.

«Багато віруючих постійно моляться за свою країну, але коли діти Божі збираються разом у єдності, Божа присутність ще потужніше змінює нас і наше середовище.

Запрошуємо до загальної Національної Молитви! Молимось за Україну разом в єдності і в вірі!» 

Девід Хасавей

В цьому році міжконфесійний захід «Національний День Молитви за Україну» відбудеться 2 червня у ДП «Палац Спорту». До цього заходу приєднаються тисячі помісних Церков у різних містах, населених пунктах та селах з усіх областей України.
Слід зазначити, що до участі у Молитві кожного року долучаються все більше і більше охочих. В цьому році оргкомітет запросить лідерів традиційних церков. Християни будуть молитися за мир в Україні, спасіння людей, за церкви, сім’ї. В програмі Національного Дня Молитви братимуть участь християнські групи прославлення, а церковні лідери будуть вести Молитву кожен за окремими напрямками. Також будуть запрошені представників влади.

Початок Молитовного зібрання - 2 червня 2018 року о 17 годині.

1 лютого 2018 року відбулося засідання Духовної Ради Національного Дня Молитви за Україну.

На засіданні було оприлюднено рішення Ради Євангельських Протестантських Церков України про включення Національного Дня Молитви за Україну до переліку офіційних заходів 2018 року у рамках святкування року Слова Божого в Україні.

Також було призначено дату - 12 квітня, коли у Києві відбудеться мотиваційна зустріч регіональних пасторів Києва та області для поширення інформації про Молитву у церквах, а також їх активного залучення до підготовки та проведення Національного Дня Молитви за Україну, що відбудеться 2 червня 2018 року у київському Палаці спорту.

Довідка:

Нагадаємо, вперше ідея скликання Національного Дня Молитви за Україну була запропонована міжнародним євангелістом із Великобританії - Девідом Хасавеєм та підтримана багатьма великими християнськими союзами церков.
Вперше Національний День Молитви відбувся 18 червня 2016 р. У молитовному єднанні взяли участь багато церков та об'єднань. Разом молилися майже 6500 християн, а також тисячі глядачів приєдналися в Інтернеті та по телебаченню через пряму трансляцію. Минулого року захід також пройшов у київському Палаці спорту. Тоді до молитви приєдналися ще декілька об'єднань, всього було понад 7000 учасників.

Сайт Національної молитви за Україну 2018

Пропонуємо Вам ознайомитись з серією відеозапрошеннями єпископів та українських християнських лідерів

на Національний День Молитви за Україну

17 вересня в столиці України відсвяткували одну із найочікуваніших подій в рамках відзначення 500-річчя Реформації – Свято подяки. Багато тисяч християн, киян і гостей міста, відвідали вранішню Молитву подяки, концерт християнської пісні, фестиваль соціальних проектів, взяли участь в інтерактивних розвагах, а також зустрілися на вечірньому служінні з людиною-легендою Ніком Вуйчичем, всесвітньо відомим спікером без рук і ніг, який вчетверте приїхав в Україну.

В цей день, по молитвах святих, до Києва повернулося літо - 29 градусів тепла! Така температура 17 вересня останній раз була зафіксована в 1939 році. Навіть погода в цей день сприяла тому, щоб вперше в країні відбулася неперевершена, грандіозна подія - День подяки!

Захід розпочався о 10:00 з молитви подяки Господу за мир і єдність України. Денна програма була насичена цікавими подіями, серед яких: дитяча ігрова зона на свіжому повітрі, силове шоу, спортивні змагання, конкурси, розіграші з подарунками для всієї родини, розваги з героєм мультфільму «Суперкнига», вуличний кінотеатр. Яскравим символом свята стала велика карта України, яку зробили волонтери з овочів і фруктів.

Цей день став фіналом Всеукраїнського двотижневого Автопробігу, в якому взяли участь понад 1000 осіб, які за два тижні проїхали понад 5000 кілометрів. Величезна колона автомобілів з усіх 24 областей країни в'їхала на Хрещатик. Протягом дня на сцені звучали виступи естрадно-симфонічного оркестру та відомих виконавців, серед яких переможці проекту «Голос країни» Брія Блессинг, Аняня Удогво і В'ячеслав Рибіков, а також Ігор Рудий, Сергій Брикса, Артем Банар, Анна Кіндзерська, Дарина Кочанжи, Оксана Козунь і Rulada.

Нік Вуйчич вдень дав прес-конференцію для засобів масової інформації, на якій поділився історією свого життя і відповів на питання журналістів. Родзинкою насиченого дня стала проповідь Ніка Вуйчича (розпочинається на 2:54:00), яку зібралися послухати близько 150 тисяч людей. Хрещатик був повністю заповнений, майже до Майдану, але всі могли бачити Ніка на екранах, розміщених уздовж вулиці. Неймовірна атмосфера панувала в повітрі. Щирі слова Ніка про безумовну любов Бога-Отця і Господа Ісуса Христа до кожної людини торкалися сердець людей, у багатьох на очах блищали сльози.

Нік розповів про віру в Ісуса Христа, яка дає йому силу не здаватися, розповів про любов до Бога, про силу прощення, про цінності людини, про сенс життя і надихнув українців ніколи не здаватися, не дивлячись ні на що. Неймовірна сила Духу в словах Ніка, щира посмішка і здатний проникати погляд до самого кінця виступу тримали погляди людей прикутими до сцени.

Крім українців виступ Ніка Вуйчича побачили і почули мільйони людей в 26 країнах світу завдяки прямій трансляції телеканалу "Надія". Переклад здійснювався на 9 мов, серед яких і мову жестів.
Насичений день закінчився спільною молитвою за Україну Ніка Вуйчича і керівників об'єднань церков.

Запропоновані деякі яскраві знімки з цього свята робили організатори заходу, в т.ч. зі сторінки в Фейсбукфотокореспондент "Апострофа" Олександр Гончаров, Обозреватель.

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…