Визнання віри

Визнання нашої віри ґрунтується на вченні СвятогоПисьма, Апостольському і Нікейсько-Константинопольському Символах Віри

Ми віруємо:

У Богонатхненність Біблії – канонічних книг Святого Письма.

В Єдиного Істинного Бога, сущого в Трьох Особах (Іпостасях), а саме: Бога Отця, Сина і Духа Святого.

В Бога-Сина Ісуса Христа, Спасителя світу, Який став Людиною, узяв на Себе гріхи всіх людей, їх немочі і хвороби, був розп’ятий, помер, був похований, воскрес, вознісся, сів праворуч Бога-Отця і царює над усім Всесвітом.

В Бога-Духа Святого, Який сходить від Отця через Сина, є рівним Отцю та Сину, зійшов на землю для збудування Церкви Христової, є натхненником і тлумачем Святого Письма.

Що кожна людина на землі з народження грішна, мертва духовно і потребує спасіння, що можливо тільки через покаяння у гріхах, увірування в спокутуючу жертву Ісуса Христа та прийняття Його як свого Господа і Спасителя.

В Єдину Вселенську Церкву, що складається з помісних церков і є зібранням народжених згори людей, які викуплені Ісусом Христом з усіх народів протягом усіх часів.

Що святість, віра, любов до Бога і ближнього – це правило життя усякого віруючого.

Що кожна віруюча людина має від Господа покликання і в те, що Бог хоче, щоб Його діти мали щасливе життя на землі, але при цьому Він може допускати труднощі та випробовування в їх житті.

В Богообраність ізраїльського народу і в те, що Церква Христова має єврейське коріння.

У хрещення Духом Святим із знаменням говоріння на інших мовах і в те, що Дух Святий наділяє віруючих духовними дарами, які даються Богом для збудування Церкви.

У встановлені Господом заповіді (таїнства) для Церкви: Водне Хрещення та Вечерю Господню (Причастя).

У те, що віруючі в Ісуса Христа мають від Бога владу в Ім'я Ісуса звільняти одержимих людей від нечистих духів, молитися за оздоровлення хворих, чинити чудеса та знамена.

У Друге пришестя Господа Ісуса Христа на землю для тілесного воскресіння померлих у Христі та схоплення Церкви для зустрічі з Ним.

В утвердження Тисячолітнього Царства Ісуса Христа на землі.

У тілесне воскресіння усіх померлих та справедливий Божий суд над ними, після якого неспасенні грішники будуть вкинуті в озеро вогняне разом із дияволом, де вони будуть вічно страждати у вогні.

У нове небо і нову землю, на яких спасенні люди житимуть у вічному блаженстві зо Христом.

У необхідність вираження кожним християнином своєї віри через відкрите сповідування Ісуса Христа Господом, вірність здоровому Євангельському вченню, діла віри та добрі вчинки.   

Апостольський Символ віри

Вірую в Бога, Отця Всемогутнього, Творця неба і землі.

І в Ісуса Христа, Його Єдиного Сина, Господа нашого, що був зачатий від Духа Святого і народився від Діви Марії, Котрий страждав за Понтія Пилата, був розп'ятий, і помер, і був похований, і зійшов в ад. Третього дня воскрес із мертвих, вознісся на Небеса і сидить праворуч Бога, Отця Всемогутнього, звідки Він прийде судити живих і мертвих.

Вірую в Духа Святого, у святу соборну Церкву, у спільноту святих, у відпущення гріхів, у воскресіння плоті, у життя вічне. Амінь.

Нікейсько-Константинопольський Символ віри

Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, і всього видимого і невидимого.

І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, від Отця родженого перед усіма віками. Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей і нашого заради спасіння зійшов із Небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп'ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день, згідно з Писанням. І вознісся на Небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його Царству не буде кінця.

І в Духа Святого, Господа Животворного, що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків.

В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне Хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя будучого віку. Амінь.

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…