ПРИЗНАЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ

Всеукраїнська Християнська Асамблея (далі – Асамблея) – це співдружність самостійних помісних християнських євангельських церков, а також місій, служінь України й інших країн, які добровільно об’єдналися для спільної участі в служінні віри. Офіційною датою утворення Асамблеї є 1 жовтня 2009 року.

Метою створення Асамблеї є поширення загальними зусиллями Євангелії Ісуса Христа, створення церков та реалізація соціальних проектів в Україні, відстоювання інтересів помісних церков перед державою, а також надання всебічної (духовної, морально-психологічної, навчально-методичної, правової, матеріальної та ін.) підтримки християнським служителям і церквам та сприяння розвитку останніх. Об’єднання церков (місій, служінь) здійснюється на принципах співдружності служителів (спільна праця в проповіді Євангелії та благодійній діяльності, братерські взаємовідносини, спілкування, взаємна підтримка, обмін досвідом, спільні пости і молитви тощо).

Віровчення Асамблеї ґрунтується на вченні Святого Письма – канонічних книг Старого і Нового Завітів – Біблії, а також Апостольського і Нікео-Константинопольського Символах Віри.

ЦЕРКВИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ

Кількість членів Асамблеї за станом на червень 2016 рік становить 10 церков та місій. Центральною церквою Асамблеї є Церква Християн Віри Євангельської «Найсвятіша святиня» у м. Києві.

Асамблея є незалежним об'єднанням церков (місій, служінь), що не контролюється та не управляється жодною міжнародною, державною чи будь-якою іншою організацією. Вона може співпрацювати з місіями, служіннями, організаціями і церквами, що не входять до неї, за умови рівноправ'я та незалежності сторін.

Так, Асамблея є членом Української Міжцерковної Ради, з багатьох питань співпрацює з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Жінки, представники Асамблеї, входять до складу Всеукраїнського місіонерського товариства жінок-християнок «Естер», створеному при Всеукраїнському союзі церков християн віри євангельської – п’ятидесятників.

Кожна помісна церква (місія, служіння), що входить до складу Асамблеї на правах членства, має рівні права і самостійність. Вона самостійно вирішує питання, пов'язані з обранням служителів, прийомом нових членів, застосуванням дисциплінарних стягнень до членів церкви, організацією та формою проведення богослужінь, а також фінансово-господарською діяльністю.

Асамблея зберігає право відмовляти в членстві церквам (місіям, служінням), які викликають сумнів у вченні, питаннях моралі або дотриманні законів. Вона залишає за собою право встановлювати для своїх Членів високі стандарти поведінки, основані на цінностях Царства Божого та Асамблеї. Випробувальний термін для церков-кандидатів у члени Асамблеї становить 1 рік.
Бюджет Асамблеї формується за рахунок внесків церков-членів Асамблеї.

СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ

Однією з функцій Асамблеї є визнання і рукопокладення священнослужителів. Асамблея надає духовну підтримку служителям Асамблеї та несе за них відповідальність. В церквах Асамблеї визнаються три основних ступені духовного сану священнослужителів: єпископи, пастори та диякони (в музичному служінні – регенти). Найбільш заслуженим священнослужителям дається сан старшого єпископа, старшого пастора та старшого диякона (старшого регента) відповідно.

Священнослужителів в сані єпископа в Асамблеї на даний час не має.

Пастори Асамблеї здійснюють духовне керівництво та опіку над помісними церквами, а також навчання членів і служителів церкви; вони можуть звершувати усі церковні таїнства і священнодії: Водне Хрещення, Вечеря Господня (причастя, євхаристія), вінчання, благословення дітей, рукопокладення, молитва над хворими, освячення молитовних будинків (храмів), поховання. Диякони та регенти допомагають пасторам в церковному управлінні, а також під час богослужінь і здійснення таїнств. Крім рукопокладених священнослужителів в Асамблеї існують церковнослужителі, відповідальні за виконання певних церковних обов’язків.

Для рукопокладення священнослужителів Асамблея запрошує єпископа зі складу Української Міжцерковної Ради.

Кожному рукопокладеному священнослужителю Асамблеї видається свідоцтво, посвідчення та нагрудний знак згідно його сану.

Священнослужителями всіх ступенів духовного сану в Асамблеї можуть бути як чоловіки, так і жінки. При проведенні богослужінь та під час виконання повсякденних церковних справ священнослужителі Асамблеї носять богослужбовий та повсякденний священицький одяг Протестантської Традиції або одяг в українському національному чи класичному діловому стилі, основними вимогами до якого є пристойність та акуратність. Основними складовими священицького одягу Асамблеї є пасторська сорочка, священицька мантія, священицький шарф, колір та покрій яких залежить від сану священнослужителя.

КЕРІВНИЦТВО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ

Вищим органом управління Асамблеї є Духовна Рада Асамблеї, членами якої є старші пастори церков-членів Асамблеї. Засідання Духовної Ради та зустрічі пасторів Асамблеї проходять щоквартально. Центральним виконавчим органом Духовної Ради є Секретаріат Асамблеї, що обирається Духовною Радою на два роки шляхом голосування. На даний час Секретаріат Асамблеї складається з наступних відповідальних осіб:
голова  Ради – пастор Андрій Каленчук
виконавчий секретар – пастор Сергій Убогов;
скарбник – диякон Любов Тесля.
Для вирішення поточних питань між засіданнями Духовної Ради Асамблеї при ній створена Робоча група у складі наступних пасторів: Андрій Каленчук, Геннадій Григорян, Сергій Убогов.
З метою досягнення цілей Асамблеї при ній створено відділи:
 • відділ євангелізаційного служіння (відповідальні пастори: Андрій Каленчук, Олег Курдін);
 • відділ соціального служіння (відповідальні пастори: Геннадій та Алла Григорян);
 • музичний відділ (відповідальний регент: Ірина Каленчук);
 • навчально-методичний центр (відповідальний пастор: Сергій Убогов).

ДІЯЛЬНІСТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ

 Асамблея була одним з організаторів таких християнських конференцій та заходів:
 • Молитва за Україну та Київ «Збудуймо захист» на Майдані Незалежності (2008);
 • Міжцерковна міська конференція у м. Олександрія (2009);
 • Міжнародна Молитва «За пробудження» в Київському палаці спорту (2009, 2010);
 • Міжконфесійна Молитва «За благословіння України» та Концерт духовної музики на Майдані Незалежності (2010);
 • Конференція та Євангелізація Рейнхарда Боннке в Київському палаці спорту та в Парку Дружби народів (2010);
 • Концерти духовної музики у смт. Ворзель Ірпінського району (2010, 2011);
 • Всеукраїнська жіноча конференція «Вибери благу частку» (2011);
 • Всеукраїнська міжконфесійна церемонія вшанування сподвижників віри «Пам’ятай увесь шлях» (2011)
 • Урочисті святкування з нагоди відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі (2013)
 • Національна молитва за Україну (2013, 2016)
 Представники Асамблеї в якості спікерів брали участь у ІІ та ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Світоглядні основи та наукові докази Розумного Задуму в ґенезі життя та Всесвіту» (2010, 2011).
Крім цього, представники Асамблеї:
 • викладають в Українській Євангельській Теологічній Семінарії, Київській Богословській Семінарії, біблійних коледжах та школах різних церков;
 • беруть участь в якості спікерів на конференціях та річницях різних церков;
 • виступають на християнських радіо- і телепередачах;
 • беруть активну участь в діяльності громадських організацій та благодійних фондів (Міжнародний соціально-благодійний клуб «Ківаніс», Благодійна організація «Відлуння», Медична місія «Шлях життя», Духовно-культурний центр «Сузір’я Давида», Спілка християнських письменників України, Асоціація християн-юристів України, Об’єднання християн-військовослужбовців України, тюремні місії, багато інших громадських організацій всеукраїнського й місцевого рівнів для дорослих, молоді і дітей).

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

 • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
 • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
 • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

 • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
 • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
 • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…