Служіння церкви

Щонеділі, об 11 ранку, церква збирається на урочисте Богослужіння, яке проходить відповідно до євангельської традиції і є лише маленькою частинкою зібрання Єдиної Святої Соборної Апостольської Церкви, в Тілі Ісуса Христа в Україні.

Cимволіка недільних Богослужінь відображає основні таїнства Церкви Божої - Слово Боже, як основа християнської віри, хрещення Духом Святим, водне хрещення і Таємну Вечерю. Посеред сцени на вишиваній скатертині стоїть розп’яття Ісуса Христа, свічки, відкрита Біблія, хліб і чаша для Вечері Господньої.

Виходячи з унікального покликання церкви, служіння проходять в українському колориті і несуть духовно-патріотичну ідею, адже Господь Ісус є Богом України. Він створив цей народ, Він дав окрасу національної приналежності, національну культуру і співучу мову. Прикрасою залу і служіння є національні костюми, в яких хор і співоча група ведуть прославлення та квіти, якими оздоблюється кожне зібрання, - маки, волошки, ромашки, - несуть український колорит, символізують різнобарвність нашої України.

Щосереди, о 18 годині, на другому поверсі, в кімнаті № 201, розпочинаються загальноцерковні молитовні зібрання. Детальніше про служіння церкви читайте в підрубриках.

Щиро запрошуємо Вас до служінь!

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…