Капеланське служіння

Тюремне капеланство. Медичне капеланство

Капеланське служіння при Всеукраїнській Християнській Асамблеї охоплює наступні напрямки: Тюремне капеланство, Військове капеланство та Медичне капеланство.

Керівник - пастор Олег Курдін

Тюремне капеланство

 

"...У в'язниці Я був і прийшли ви до Мене..."(Матф. 25:36)

Капеланське служіння слугує "мостом примирення" між людьми, які знаходяться в місцях позбавлення волі та суспільством.

Служіння охоплює дві колонії:

1. Кременчуцька виправна колонія №69 (чоловіча).

Служіння проходять щосуботи в церкві «Свобода», яка розташована в тубдиспансері на території колонії.

2. Чернігівська виправна колонія №44 (жіноча)Наша робота полягає в проповіді Слова Божого засудженим, в допомозі їм необхідними речами: одягом, продуктами харчування та ліками, а також в наданні консультацій психолога та юриста.

За весь час було охоплено 622 особи (542 чоловіка та 80 жінок). З них 42 особи прийняли водне хрещення.

Засуджені потребують постійної благодійної допомоги: християнської літератури; аудіо-, відео- продукції; канцелярських товарів; одягу та взуття; продуктів харчування.

 

Військове капеланство

 


Основною метою служіння є проповідь Євангелія військовослужбовцям зони АТО, а також надання психологічної, духовної, молитовної та гуманітарної підтримки нужденним. Служіння здійснюється на волонтерських засадах.


Наші капелани опікуються Маріупольським угрупуванням та батальйоном морської піхоти№501.

 

Медичне капеланство

 

На сьогоднішній день при церкві діють служіння, що на регулярній основі служать в Київському міському клінічному онкологічному центрі, Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, Закладі медико-соціального обслуговування «Будинок ветеранів сцени імені Н.М. Ужвій».

Пастори церкви Сергій Убогов та Олег Курдін беруть активну участь у впровадженні та розвитку в Україні інституту медичних капеланів. Так, 28−29 січня 2016 року пастори взяли участь у Всеукраїнській міжконфесійній конференції «Розвиток медичного капеланства в Україні: передумови, потреби та перспективи», що відбулася в Київському національному університету імені Тараса Шевченка. Пастор Сергій Убогов включений до складу Робочої групи з впровадження медичного капеланства при Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, є співавтором наукових публікацій та проектів нормативних документів з даної тематики.

Починаючи з 2009 року пастор Сергій Убогов викладає медичну та військово-медичну підготовку на Програмі «Пасторсько-капеланське керівництво» Київської Богословської Семінарії. У 2015 році викладав на курсах підготовки капеланів на базі Української Євангельської Теологічної Семінарії.


Якщо ви бажаєте долучитись до нашого служіння в якості фінансового партнера, або маєте на меті допомогти конкретній справі або конкретній людині, ви можете зробити цільове пожертвування:


р/р. 26002700313451
ПАТ КБ «Правекс-Банк» в м. Києві
МФО 380838, код 33987336
ВГО «Всеукраїнська Християнська Асамблея»
Призначення платежу: добровільні пожертви

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Понеділок: 18:30 | Богослівські читання
  • Середа: 11:00, 18:00 | молитва
  • Неділя: 11:00-13:00 | недільне служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Січових Cтрільців (Артема), 1/5, Будинок Художника
  • Тел.: (050) 38 777 19 | (044) 331 69 51
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…