Служіння благовістя та наставництва

 

 

 

 

 

 

 

 

Відповідальна: 

телефон: 

«Бо іншої підвалини ніхто не може покласти, окрім тієї, що покладена, яка є Ісус Христос»

 (1-е послання до Коринтян 3:11)

 

 

 

 

Головною метою служіння є виконання Великого доручення Господа нашого Ісуса Христа через любов від щирого серця і своє власне ходження перед Богом.

«Тож йдіть і зробіть Моїми учнями й послідовниками всі народи, охрестивши їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа, і навчіть їх виконувати все те, що Я вам заповідав. І будьте впевнені — Я завжди буду з  вами, аж до кінця світу». (Від Матвія 28:19-20 сучасн. пер. UMT)

Служіння наставництва є надзвичайно важливою частиною Служіння душепіклування церкви. Воно особливо цінне в Тілі Христовому, оскільки особливим і незамінним є кожен член Церкви.

Людина, яка щойно відродилася, отримавши спасіння через покаяння в своїх гріхах та увірування у Христа, повинна не тільки відчути себе прийнятою і потрібною, але й отримати любов і збудування на підставі чистого Божого Слова.

«Тому приймайте один одного, як і Христос прийняв вас до слави Божої» (Рим.15:7)

Називатися «християнами» означає визнавати, що Христос та Його Слово, об’явлене в Святому Письмі, стало нашою верховною владою і нашим єдиним джерелом майбутньої надії! Тому наше найсильніше бажання - закохати новонавернених в Ісуса, щоб кожен член «Найсвятішої Святині» став справжнім Християнином, а це означає учнем, послідовником, слугою.

Основні напрями служіння:

  • Проповідь Ісуса Христа розіп'ятого (1Кор.1:23) через наметове служіння благовістя з метою порятунку та звільнення людей від рабства гріха, їх примирення з Богом.
  • Початкова домашня група з вивчення Курсу основ віри для новонавернених і тих прихожан церкви, які поки що не знайшли себе в жодному служінні але мають бажання перейти «до науки, що допомагає нам досягти зрілості». (До Євреїв 6:1, сучасн. пер. UMT)
  • Індивідуальні зустрічі за матеріалами навчальних посібників П. Савочки «Наставництво-1» і «Наставництво-2».

Основні потреби служіння:

  • Служіння надзвичайно потребує вірних і посвячених служителів.

Тому, якщо Ваше серце, сповнене любов’ю і небайдужістю до людей, якщо Ви з радістю готові послужити і поділитися Христом, якщо двері Вашого дому відкриті, а телефон Ви готові не вимикати навіть у вихідний день, - Ви саме та людина, на яку ми чекаємо! Зателефонуйте, будь ласка і залиште свої координати.

Щиро запрошуємо Вас до служіння!

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…