Блоги

«О, коли б записати слова мої, о, коли б були в книжці вони позазначувані...» 
(Йов.19:23)

«Утішайте тому один одного, і збудовуйте один одного, як і чините ви!»
(1Сол.5:11)

Дорогі друзі! Ми щиро віримо, що Господь закликає кожного з нас служити тим даром, який Він дав кожному і що виявлення Духа завжди дається на користь (1Кор.12:7). Слово Боже стверджує, що всі дари Духа мають служити на збудування (1Кор.14:26) кожного з нас і Тіла Христового загалом. Написано також: «Хто з мудрими ходить, той мудрим стає» (Пр.13:20).

Для того, щоб дати можливість кожному з членів церкви висловитись, поділитись своїми об'явленнями чи роздумами над Словом Божим, тим самим ділячись Ісусом Христом, ми вирішили започаткувати на сайті цю сторіночку під загальною назвою «Блоги»*

Запрошуємо вас скористатись цим публічним майданчиком задля спілкування і збудування один одного! Пишіть і надсилайте ваші особисті статті, коментуйте прочитане. «І уважаймо один за одним для заохоти до любови й до добрих учинків» (Євр.10:24)

Для того, щоб стати одним з авторів блогу - надішліть, будь ласка, ваш матеріал (бажано у відформатованому вигляді) на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

*Точка зору окремих братів і сестер є їхньою особистою відповідальністю

і не завжди співпадає чи висвітлює віровчення та бачення Церкви.

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…