Цієї неділі, 01.08.2021, у зібранні ми звершували Таїнство Причастя. Словом проповіді нам служив пастор Сергій Убогов. Тема: В пошуках щастя. Кожна, без виключення, людина прагне щастя. Щастя - це психоемоційний стан, цілковите задоволення життям, втіха, приємність, добра доля, вдача, процвітання; здійснення виконання свого життєвого покликання і повна реалізація свого потенціалу. Повне розуміння щастя розкрито в Біблії. Зовнішнє щастя без внутрішнього не буде тривати довго. Згідно Біблії, абсолютним щастям є беспосередній контакт з Богом. Бог хоче розділити з нами Своє щастя. Щастя є внутрішнім станом людини незалежно від зовнішних обставин. Блаженство - вища ступінь щастя. 

  «Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне. Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони. Блаженні голодні та спрагнені правди, бо вони нагодовані будуть. Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть. Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога. Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне. Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене.» (від Матф. 5:3-11)

Пошуком щастя для людини має стати пошук Господа і Його Царства!

«Дорогу життя Ти покажеш мені: радість велика з Тобою, завжди блаженство в правиці Твоїй!» (Псалом 16:11)

 

Цієї неділі, 25.07.2021. на Богослужінні проповідував пастор Олег Курдін. Продовження проповіді на тему: Достигай целостности.

«Сам же Бог мира да освятит вас во всей полноте, и ваш дух и душа и тело во всей целости да сохранится без порока в пришествие Господа нашего Иисуса Христа. Верен Призывающий вас, Который и сотворит сие.» (1 Фессалон.5:23-24)

Слово "освятит" значит отделит от промаха, Будут поступки и Он даст нам возможность не промахнуться. Что же это за поступки? Как мы должны поступать?

«потому что Бог определил нас не на гнев, но к получению спасения через Господа нашего Иисуса Христа, умершего за нас, чтобы мы, бодрствуем ли, или спим, жили вместе с Ним.» (1 фес.5:9-10)

Когда мы живем вместе с Ним, мы отделены от Его гнева. Какие поступки определяют "жить с Ним"?

«Посему увещавайте друг друга и назидайте один другого, как вы и делаете. Просим же вас, братия, уважать трудящихся у вас, и предстоятелей ваших в Господе, и вразумляющих вас, и почитать их преимущественно с любовью за дело их; будьте в мире между собою. Умоляем также вас, братия, вразумляйте бесчинных, утешайте малодушных, поддерживайте слабых, будьте долготерпеливы ко всем.15 Смотрите, чтобы кто кому не воздавал злом за зло; но всегда ищите добра и друг другу и всем. Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите: ибо такова о вас воля Божия во Христе Иисусе. Духа не угашайте. Пророчества не уничижайте. Все испытывайте, хорошего держитесь. Удерживайтесь от всякого рода зла.» ((1 Фессалон.5:11-22)

«Веселое сердце благотворно, как врачевство, а унылый дух сушит кости.»(Притчи 17:22)

«Также сквернословие и пустословие и смехотворство не приличны вам, а, напротив, благодарение;» (Ефес 5:4)

Благодарность - платформа для радости, посадочная полоса для Духа Святого.

 «От одной крови Он произвел весь род человеческий для обитания по всему лицу земли, назначив предопределенные времена и пределы их обитанию, дабы они искали Бога, не ощутят ли Его и не найдут ли, хотя Он и недалеко от каждого из нас: ибо мы Им живем и движемся и существуем, как и некоторые из ваших стихотворцев говорили: "мы Его и род".» (Деяния 17:26-27)

 

 

 

У неділю, 18.07.2021, на недільному Богослужінні Хвалу і Поклоніння очолював наш брат Олег Майовський, який зараз живе і служить в США.  Проповідував пастор Сергій Убогов. Тема: Досягай цілісної досконалості!

«А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!
 Вірний Той, Хто вас кличе, Він і вчинить оте!» ( 1-е до солунян 5:23-24)

 Воля Божа, щоб всі складові людини і дух, і душа, і тіло були освячені, досягли досконалості, збереглися у непорочності аж до пришествія Господа Ісуса Христа.

1. Освячення - це звільнення від усіх гріхів, злого, шкідливого, віддача себе Богові.

2. Господь закликає до досконалості. Це максимально можливий розвиток найкращих людських якостей: духовних, психологічних і фізичних.

«щоб поставити її Собі славною Церквою, що не має плями чи вади, чи чогось такого, але щоб була свята й непорочна!» (до ефес. 5:27)

3. Господь закликає зберігати себе у непорочності. Це постійно пильнувати за своїм станом та недопускати на свій поріг гріх.

Господь нам у цьому перший помічник. Ісус Христос -  зразок досконалості духу, душі і тіла.

 «Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!» (від Матв. 5:48)

В неділю, 11.07.2021., словом проповіді на служив пастор Сергій Убогов. Тема: Головний пошук людини.

 «Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам;» (від Матв. 7:7)

Слово Боже каже, чого ми маємо шукати.

 «Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться.» (від Матв. 6:33)

Господь краще за всіх знає навіщо створена людина і чого вона має шукати.

«Отож, не журіться, кажучи: Що ми будемо їсти, чи: Що будемо пити, або: У що ми зодягнемось? Бож усього того погани шукають; але знає Отець ваш Небесний, що всього того вам потрібно.» (від Матв. 6:31-32)

«Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці. Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі.» (до колос.3:1-2)

«А як фарисеї спитали Його, коли Царство Божеє прийде, то Він їм відповів і сказав: Царство Боже не прийде помітно, і не скажуть: Ось тут, або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас!» (від Луки 17:20-21)

Що ж таке Царство Боже? Царство Боже стосується, перед усім, нашого внутрішнього стану.

«Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім.» (до рим. 14:17)

Праведність - це правильне положення перед Богом. Ми вірою прийняли Христову праведність.

 Мир - це душевний спокій, стан гармонії з Богом, оточенням і з самим собою, шалом

. Радість - це емоційний вираз великого щастя, блаженство від Бога. Проте досягнути цього стану можна лише в Дусі Святому. Це залежить від наших стосунків з Господом.

«Шукайте Господа, доки можна знайти Його, кличте Його, як Він близько!» (Ісаї 55:6)

 «Заприязнися із Ним, та й май спокій, цим прийде на тебе добро.» (Йова 22:21)

Таким чином, головний життєвий пошук людини: пошук та пізнання Бога!

1. Пізнання Його, як Особистості.

2. Пізнання Його волі для всього людства і для мене особисто.

3. Пізнання Його задумів і планів на мене особисто і на людство. Яка моя в цьому частка?

 «Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.»  (до рим. 12:1-2)

 

 

 

 

Цієї неділі, 04.07.2021р., відбулося Богослужіння Причастя. Словом нам служив пастор Сергій Убогов. Тема проповіді: «Абсолютна зміна цінностей».  Основою проповіді стала біблійна історія жостокосердного ненависника християн, фарисея Савла, який після зустрічі зі Христом по дорозі з Єрусалима в Дамаск, повністю змінив свої цінності і став апостолом Павлом, людиною слідування за Христом, виконання Його волі. 

«Але те, що для мене було за надбання, те ради Христа я за втрату вважав.Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа, щоб знайтися в Нім не з власною праведністю, яка від Закону, але з тією, що з віри в Христа, праведністю від Бога за вірою, щоб пізнати Його й силу Його воскресення, та участь у муках Його, уподоблюючись Його смерті,  аби досягнути якось воскресення з мертвих.  Не тому, що я вже досягнув, або вже осконалився, але прагну, чи не досягну я того, чим і Христос Ісус досягнув був мене. Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі.» (До Филип'ян 3:7-14)

Церква привітала нашу сестричку Катю Пожар, яка 2 липня 2021 р., вступила в Завіт з Богом через таїнство святого Водного хрещення по вірі. Також наша улюблена молодь гаряче свідчила про три дні спільного благовістя з міжнародною місіонерською командою і волонтерами у різних районах Києва. Особливою родзинкою нашого зібрання було прийняття Христа у своє серце двома молодими юнаками Глібом та Едвардом! Нас прибуло! Вітаємо дорогих братів у Христі!!! Слава Ісусу!!! 

 

 

ЦІєї неділі, 27.06.2021, у нас був несподіваний сюрприз. Нам служили гості, міжнародна місіонерська команда (Біларусь, Великобританія, Ізраїль, Мексика, США, Україна). Вони присвятили 40 днів свого літа, щоб проповідувати Євангелію. Словом з нами ділився лідер команди місіонер Калев Браун (США). Тема:«Жнива поспіли». Ми всі покликані, заохочуємо вас йти проповідувати і ділитися Евангелієм. Ісус живе в вашому серці. Жниво готово, щоб його пожати. Серце Ісуса болить за людей, Він кличе: Іди і проповідуй!!!

«щоб пізнати Його й силу Його воскресення, та участь у муках Його, уподоблюючись Його смерті,» (до филип. 3:10)

« А як бачив людей, змилосерджувався Він над ними, бо були вони змучені та розпорошені, як ті вівці, що не мають пастуха. Тоді Він казав Своїм учням: Жниво справді велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав.» (від Матв. 9:36-38)

«Оце ми як посли замість Христа, ніби Бог благає через нас, благаємо замість Христа: примиріться з Богом! Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім!» (2 до корин. 5:20-21)

 

 

 

Цієї неділі, 20.06.2021, ми відзначали Свято Трійці. Проповідував пастор Сергій Убогов. Тема:«Дух місіонерства». Сьогодні велике свято - День Святого Духа. Дух Святий також має місію, який є Духом місіонерства.

«Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.» (Дії 1:8)

Це сталося на День П"ятидесятниці. Сила Бога була прийнята. Це сила, яка штовхає нас до певних дій, певної місії, досягати якоїсь мети! Ми прийняли силу Святого Духа, не має вона ховатися в середині. ЇЇ треба використовувати для виконання Божого плану. Місіонерство - це природа Церкви. Сила Святого Духа дає нам здатність бути свідками Ісуса Христа. Стати справжніми християнами - це вийти із зони комфорту. Добра новина, що в нас є сила Святого Духа, яка дає можливість проходити різні випробування і дає внутрішню втіху. Згадаємо першого мученика Стефана.

 «Як зачули ж оце, вони запалилися гнівом у серцях своїх, і скреготали зубами на нього...  А Степан, повний Духа Святого, на небо споглянув, і побачив Божу славу й Ісуса, що по Божій правиці стояв,  і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть!... Та вони гучним голосом стали кричати та вуха собі затуляти, та й кинулися однодушно на нього!... І за місто вони його вивели, і зачали побивати камінням його. А свідки плащі свої склали в ногах юнака, який звався Савлом. І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!...  Упавши ж навколішки, скрикнув голосом гучним: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! І, промовивши це, він спочив...» (Дії 7:54-60)

13.06.2021 на Богослужінні проповідував пастор Сергій Убогов. Тема: «Він сповнить бажання серця твого»

Надійся на Господа й добре чини, землю замешкуй та правди дотримуй! Хай Господь буде розкіш твоя, і Він сповнить тобі твого серця бажання! На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади, і Він зробить, (Псалом 37:3-5)

Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі. (до филип. 4:6-7)

 Волю тих, хто боїться Його, Він сповняє, і благання їх чує та їм помагає, Господь береже тих усіх, хто любить Його, а безбожних усіх Він понищить! (145:19-20)

Чого нечестивий боїться, те прийде на нього, а прагнення праведних сповняться. (Прип. 10:24)

Задовга надія недуга для серця, а бажання, що сповнюється, це дерево життя. (прип. 13:12)

 

 

 

06.06.2021 на служінні Причастя проповідував пастор Сергій Убогов. Тема проповіді: «Ми - не сироти!» Сирітство - одна з самих великих проблем людей. Але фізичному та соціальному сирітству передує сирітство духовне. І ця проблема починає свій відлік від гріхопадіння в Едемському саду. Але через жертву Ісуса Христа Бог всиновлює кожного, хто увіровав в Сина Божого і прийняв Духа Святого.

 «І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. 18 Я не кину вас сиротами, Я прибуду до вас!» (від Івана 14:16-18)

«Бо всі, хто водиться Духом Божим, вони сини Божі; бо не взяли ви духа неволі знов на страх, але взяли ви Духа синівства, що через Нього кличемо: Авва, Отче!  Сам Цей Дух свідчить разом із духом нашим, що ми діти Божі. А коли діти, то й спадкоємці, спадкоємці ж Божі, а співспадкоємці Христові, коли тільки разом із Ним ми терпимо, щоб разом із Ним і прославитись.» (до рим. 8:14-17)

 «Як настало ж виповнення часу, Бог послав Свого Сина, що родився від жони, та став під Законом,  щоб викупити підзаконних, щоб усиновлення ми прийняли. А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина Свого, що викликує: Авва, Отче! Тому ти вже не раб, але син. А як син, то й спадкоємець Божий через Христа.» (до гал. 4:4-7)

В нас перебуває Дух усиновлення, який з′єднує нас з Богом.

 

30.05.2021 на недільному служінні словом нам служив пастор Сергій Убогов. Тема: «Не опускай руки!» Бог іноді допускає людині випробування. Бувають розчарування навіть у самому собі. Людина може впасти у відчай, у зневіру, не може справитися з вадами свого характеру, роками бореться з запинаючим гріхом, замикається в собі. Такі моменти бували навіть у апостола Павла.

 «Бо ми знаємо, що Закон духовний, а я тілесний, проданий під гріх.  Бо що я виконую, не розумію; я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу, те я роблю. А коли роблю те, чого я не хочу, то згоджуюсь із Законом, що він добрий, а тому вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені. Знаю бо, що не живе в мені, цебто в тілі моїм, добре; бо бажання лежить у мені, але щоб виконати добре, того не знаходжу. Бо не роблю я доброго, що хочу, але зле, чого не хочу, це чиню. Коли ж я роблю те, чого не хочу, то вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені. Тож знаходжу закона, коли хочу робити добро, що зло лежить у мені. Бо маю задоволення в Законі Божому за внутрішнім чоловіком, та бачу інший закон у членах своїх, що воює проти закону мого розуму, і полонить мене законом гріховним, що знаходиться в членах моїх. Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти?» (до рим. 7:14-24)

Стара природа заважає спасінню душі.

«Дякую Богові через Ісуса Христа, Господа нашого. Тому то я сам служу розумом Законові Божому, але тілом закону гріховному...» (до рим. 7:25)

«Тож немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі не за тілом, а за духом, бо закон духа життя в Христі Ісусі визволив мене від закону гріха й смерти.» (до рим. 8:1-2)

В чому істина? Бог на нашій стороні, наш перший помічник. Нам належать чесноти христа, Його риси характеру. Це дає нам натхнення, внутрішні сили не здаватися, не опускати руки. Ми від Бога маємо обітницю перемоги. Він вірний, сильний

«Ви від Бога, дітки, і ви перемогли їх, більший бо Той, Хто в вас, аніж той, хто в світі.» (1 Івана 4:4)

Коли ми наповнені Богм, ми в перемозі. Пускаємо Його у всі сфери свого життя.

«Тож не відкидайте відваги своєї, бо має велику нагороду вона.»(до євр. 10:35)

«Не тому, що я вже досягнув, або вже вдосконалився, але прагну, чи не досягну я того, чим і Христос Ісус досягнув був мене. Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду,  женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі.» (до филип. 10:35)

Вище покликання: наскільки ми досягли Христа, стали схожими на Його, зросли в Його святість, доброту.

«Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!» (від Матв. 5:48)

 

 

Сторінка 1 із 24

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…