Абсолютна зміна цінностей

Цієї неділі, 04.07.2021р., відбулося Богослужіння Причастя. Словом нам служив пастор Сергій Убогов. Тема проповіді: «Абсолютна зміна цінностей».  Основою проповіді стала біблійна історія жостокосердного ненависника християн, фарисея Савла, який після зустрічі зі Христом по дорозі з Єрусалима в Дамаск, повністю змінив свої цінності і став апостолом Павлом, людиною слідування за Христом, виконання Його волі. 

«Але те, що для мене було за надбання, те ради Христа я за втрату вважав.Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа, щоб знайтися в Нім не з власною праведністю, яка від Закону, але з тією, що з віри в Христа, праведністю від Бога за вірою, щоб пізнати Його й силу Його воскресення, та участь у муках Його, уподоблюючись Його смерті,  аби досягнути якось воскресення з мертвих.  Не тому, що я вже досягнув, або вже осконалився, але прагну, чи не досягну я того, чим і Христос Ісус досягнув був мене. Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі.» (До Филип'ян 3:7-14)

Церква привітала нашу сестричку Катю Пожар, яка 2 липня 2021 р., вступила в Завіт з Богом через таїнство святого Водного хрещення по вірі. Також наша улюблена молодь гаряче свідчила про три дні спільного благовістя з міжнародною місіонерською командою і волонтерами у різних районах Києва. Особливою родзинкою нашого зібрання було прийняття Христа у своє серце двома молодими юнаками Глібом та Едвардом! Нас прибуло! Вітаємо дорогих братів у Христі!!! Слава Ісусу!!! 

 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…