Без молитви нам не перемогти

Сьогодні, 11.04.2021р на недільному онлайн Богослужінні проповідував пастор Сергій Убогов. Тема проповіді:«Без молитви нам не перемогти». Господь є джерелом сили, радості, натхнення, сенсом нашого життя. Молитва є спілкуванням з Богом, визнанням того, що без Нього ми не впораємось, що ми постійно потребуємо Господа.

«А тепер ублагайте ви Боже лице, і хай стане для нас милостивим. З ваших рук це було, то хіба кому з вас Він обличчя підійме? говорить Господь Саваот.» (Малахії 1:9)

 «Пильнуйте й моліться, щоб не впасти в спокусу, бадьорий бо дух, але немічне тіло!»(від Марка 14:38)

  «Тож пильнуйте, і кожного часу моліться, щоб змогли ви уникнути всього того, що має відбутись, та стати перед Сином Людським!» (від Луки 21:36)

У молитві ми досягаємо належного духовного стану, освячення, очищення від гріховних речей.

 «Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!» (Якова 5:16)

Ми - Тіло Христа і через Тіло Він проявляє Свою владу, силу, велич.

 «Та ти зглянешся на молитву Свого раба та на його благання, Господи, Боже мій, щоб почути спів та молитву, якою раб твій молиться перед лицем Твоїм сьогодні,  щоб очі Твої були відкриті на цей храм уночі та вдень, на те місце, про яке Ти сказав: Нехай буде Ймення Моє там, щоб почути молитву, якою буде молитися Твій раб на цьому місці!» (1 царів 8:28-29)

Наші тіла є храмом Духу Святого і кожен віруючий сповнений Духом Святим.

  «Я кличу до Бога, і Господь урятує мене: увечорі, вранці й опівдні я скаржусь й зідхаю, і Він вислухає мого голосу!» (Псалом 55:15-16)

 «А Даниїл, коли довідався, що було написане те писання, пішов до свого дому, а вікна його в його горниці були відчинені навпроти Єрусалиму, і в три усталені порі на день він падав на свої коліна, і молився та славив свого Бога, бо робив так і перед тим. Тоді ці мужі поспішили до нього, і знайшли Даниїла, що він просив та благав свого Бога.» (Дан. 6:11-12)

 

 

 

 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…