Чого сумуєш, душа моя?

Цієї неділі, 17.01.2021р., словом проповіді нам служив пастор Ігор Іванов на тему: «Чого сумуєш, душа моя?» Час нашого життя плине дуже швидко і колись ми станемо перед Богом. Як часто ми думаємо про небо і розмірковуємо про те, що там на небі? Як ми можемо доторкнутися до неба?

«І я бачив, і чув голос багатьох Анголів навколо престолу, і тварин, і старців, і число їх було десятки тисяч раз по десять тисяч і тисячі тисяч.  І казали вони гучним голосом: Достойний Агнець, що заколений, прийняти силу, і багатство, і мудрість, і міць, і честь, і славу, і благословення! І кожне створіння, що воно на небі, і на землі, і під землею, і на морі, і все, що в них, чув я, говорило: Тому, Хто сидить на престолі, і Агнцеві благословення, і честь, і слава, і сила на вічні віки!» (Обявлення 5:11-13)

Оце стан неба. На небі всі хвалять і прославляють Бога, Свого Творця. Але це починається ще тут, на Землі.

 «Року смерти царя Озії бачив я Господа, що сидів на високому та піднесеному престолі, а кінці одежі Його переповнювали храм. Серафими стояли зверху Його, по шість крил у кожного: двома закривав обличчя своє, і двома закривав ноги свої, а двома літав.  І кликав один до одного й говорив: Свят, свят, свят Господь Саваот, уся земля повна слави Його!  І захиталися чопи порогів від голосу того, хто кликав, а храм переповнився димом!» (Ісаї 6:1-4)

Прославляти Творця − це стан неба в вічності. І нам це потрібно практикувати тут на Землі. Коли приходить слава Неба на Землю, тут все змінюється. І Бог хоче щоб ми, по-справжньому, віддавали Йому Славу, розуміючи Його Велич. Давид − приклад для нас, як потрібно хвалити Бога, поклонятися Йому.

«Чого, душе моя, ти сумуєш, і чого ти в мені непокоїшся? Май надію на Бога, бо я Йому буду ще дякувати за спасіння Його! Мій Боже, душа моя тужить в мені, бо я пам'ятаю про Тебе з країни Йордану й Гермону, із гори із Міц'ар.» (Псалом 42:5-6)

Стан, в якому ми знаходимося, впливає на наші вчинки. Стан неба, який в нас, впливає на наші обставини.

 «бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете.» (До галатів 5:17)

Я буду хвалити Того, Хто дав мені життя, Хто вдохнув в моє тіло дух, незважаючи на обставини! Я прославляю Його за те, що Він Всемогутній, Славний, Сильний, що Він - Цар царів, мій Господь, а не за те, що Він щось зробив для мене! І небо спускається на Землю!

«Та Ти Святий, пробуваєш на хвалах ізраїлевих!» (Псалом 22:3)

«О Юдо, похвалять тебе твої браття! Рука твоя на шиї твоїх ворогів, сини батька твого тобі вклоняться.» (Буття 49:8)

Цієї неділі представники нашої молодіжки @Ільяз Мамедов, @Настя Поварчук та @Вікторія Самагальська отримали свідоцтва про те, що вони пройшли початковий навчальний курс з основ віри. Укорінюватись за Словом Христовим їм допомагала наша дияконісса @Світлана Онищук. Вони доклали всіх зусиль і змогли це зробити, незважаючи на скрутні обставини! Щиро дякуємо Світлані і вітаємо нашу дорогоцінну молодь, майбутнє Церкви!

 

 

 

 

 

 

 

 

 Бо виноградник Господа Саваота то Ізраїлів дім, а муж Юди коханий Його саджанець. Сподівавсь правосуддя, та ось кроволиття, сподівавсь справедливости Він, та ось зойк... (Ісаї 5:7)

 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…