Де Бог, коли ми страждаємо?

Сьогодні, 18.04.2021р., на онлайн Богослужінні проповідував пастор Ігор Іванов. Тема проповіді: «Де Бог, коли ми страждаємо?»" Чому християни проходять страждання? Де Бог? Таке питання часто задають невіруючи люди, дивлячись на все зло, яке є у цьому світі. Бог не творив зла, Адам і Єва перебували в раю, в Божій присутності. Але прийшов гріх у життя людини і сьогодні ми бачимо, що все зло є наслідком гріха. Які є причини страждань:

1. Падший світ, в якому ми живемо.

2. Непослух Божій волі, гріх.

3. Війна проти святих.

Ісус Христос Христос примирив нас з Богом, назвав нас Своїми дітьми, тільки через Нього можна попасти на небо. Але цей шлях має певні умови.

«душі учнів зміцняючи, просячи перебувати в вірі, та навчаючи, що через великі утиски треба нам входити у Боже Царство.»(Дії 14:22)

Бог зробив Свою частину, але є і наша частина, як дітей Божих. Які цілі «вузьких місць у нашому житті:

 1. Щоб очистити нас і затвердити.

«Ось Я посилаю Свого Ангола, і він перед обличчям Моїм приготує дорогу. І нагло прибуде до храму Свого Господь, Якого шукаєте ви, і Ангол заповіту, Якого жадаєте. Ось іде Він, говорить Господь Саваот! І хто витерпить день Його прибуття, і хто встоїть, коли Він з'явиться? Бо Він, як огонь той у золотаря, і як у пральників луг. І Він сяде топити та чистити срібло, і очистить синів Левія, і їх перечистить, як золото й срібло, і будуть для Господа жертву приносити в правді.»(Малах. 3:1-4)

 «Блаженна людина, що витерпить пробу, бо, бувши випробувана, дістане вінця життя, якого Господь обіцяв тим, хто любить Його.» ( від Якова 1:12)

2. Закликати до покаяння.

«то Він буде йому милосердний та й скаже: Звільни ти його, щоб до гробу не йшов він, Я викуп знайшов.» (Йова 33:24)

3. Зберегти від звеличування.

«А щоб я через пребагато об'явлень не величався, то дано мені в тіло колючку, посланця сатани, щоб бив в обличчя мене, щоб я не величався. Про нього три рази благав я Господа, щоб він відступився від мене. І сказав Він мені: Досить тобі Моєї благодаті, бо сила Моя здійснюється в немочі. Отож, краще я буду хвалитись своїми немочами, щоб сила Христова вселилася в мене. Тому любо мені перебувати в недугах, у прикростях, у бідах, у переслідуваннях, в утисках через Христа. Коли бо я слабий, тоді я сильний. » (2 до корин. 1:3-5)

4. Спонукати чутливість до Божого голосу.

«Тільки послухом уха я чув був про Тебе, а тепер моє око ось бачить Тебе...» (Йов 42:5)

5. Навчити втішати інших.

«Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець милосердя й Бог потіхи всілякої, що в усякій скорботі Він нас потішає, щоб змогли потішати й ми тих, що в усякій скорботі знаходяться, тією потіхою, якою потішує Бог нас самих.
Бо поскільки намножуються в нас терпіння Христові, так через Христа й потішення наше намножується.» (2 до корин. 1:3-5)

6. Випробувати нашу віру.

«Тіштеся з того, засмучені трохи тепер, якщо треба, всілякими випробовуваннями, 7 щоб досвідчення вашої віри було дорогоцінніше за золото, яке гине, хоч і огнем випробовується, на похвалу, і честь, і славу при з'явленні Ісуса Христа.» (1 Петра 1:6-7)

7. Принести плід.

«Бо теперішнє легке наше горе достачає для нас у безмірнім багатстві славу вічної ваги,» (2 до корин. 4:17)

«Бо я думаю, що страждання теперішнього часу нічого не варті супроти тієї слави, що має з'явитися в нас.» (до рим. 8:18)

 

 

 

 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…