Для чого Бог створив людину?

На спільному з церквою «Добра звістка» недільному Богослужінні 23.08.2020 року  Словом проповіді нам служив пастор Сергій Убогов. Тема проповіді «Для чого Бог створив людину?» 

«І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею. 8 І насадив Господь Бог рай ув Едені на сході, і там осадив людину, що її Він створив.» (Буття 2:7-8)

Бог створив людину для 3-х основних речей:

1. Для спілкування, в першу чергу, з самим Собою, в другу чергу, з іншими людьми. Що є Церква: спільнота людей, яка створена для спілкування з Богом і один з одним.

«А всі віруючі були вкупі, і мали все спільним. І вони продавали маєтки та добра, і всім їх ділили, як кому чого треба було. І кожного дня перебували вони однодушно у храмі, і, ломлячи хліб по домах, поживу приймали із радістю та в сердечній простоті, вихваляючи Бога та маючи ласку в усього народу. І щоденно до Церкви Господь додавав тих, що спасалися.» (Дії 2:44-47)

2. Для процессу пізнання Бога, самого себе і оточуючого світу. Це допомагає людині знайти ціль свого існування. Ми можемо пізнавати, отримувати, осмивлювати інформацію і це потім впливає на наше подальше життя.

3. Для роботи, праці, що прославляє Творця і розкриває таланти і здібності людини. Тоді природа Божа розкривається в людині. праця має служити Богу, ближньому, людям на добро. Кожна людина, яка народилася має знати навіщо вона створена. Є певний сенс нашого приходу на цю Землю!

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…