Насіння в плоді

Цієї неділі, 25.10.2020р., відбулося Богослужіння Хвали і Поклоніння. Проповідував диякон Микола Поварчук на тему: «Насіння в плоді».

«Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого, 10 колись ненарод, а тепер народ Божий, колись непомилувані, а тепер ви помилувані!» (1 Петра 2:9-10)

«І сказав Бог: Нехай земля вродить траву, ярину, що насіння вона розсіває, дерево овочеве, що за родом своїм плід приносить, що в ньому насіння його на землі. І сталося так.» (Буття 1:11)

Бог у все, що створив дав насіння, дав можливість приносити плоди за родом своїм. Не може тернина народити виноград. В роді має бути плід по насінню. Які ми приносимо плоди: наскільки ми твердо стоїмо в тому, що ми прийняли? Чи наше життя сфокусовано на Господі?

Плід, який ми приносимо, має насіння для спасіння інших людей. Якщо будемо сіяти в цей свят, будемо мати спасіння цих людей. Важливо зробити ревізію в самих себе: Боже, чи я на тому місці, чи правильно я йду? Перший плід, про який буде питати Господь - це плід Святого Духа.

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…