Не опускай руки!

30.05.2021 на недільному служінні словом нам служив пастор Сергій Убогов. Тема: «Не опускай руки!» Бог іноді допускає людині випробування. Бувають розчарування навіть у самому собі. Людина може впасти у відчай, у зневіру, не може справитися з вадами свого характеру, роками бореться з запинаючим гріхом, замикається в собі. Такі моменти бували навіть у апостола Павла.

 «Бо ми знаємо, що Закон духовний, а я тілесний, проданий під гріх.  Бо що я виконую, не розумію; я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу, те я роблю. А коли роблю те, чого я не хочу, то згоджуюсь із Законом, що він добрий, а тому вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені. Знаю бо, що не живе в мені, цебто в тілі моїм, добре; бо бажання лежить у мені, але щоб виконати добре, того не знаходжу. Бо не роблю я доброго, що хочу, але зле, чого не хочу, це чиню. Коли ж я роблю те, чого не хочу, то вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені. Тож знаходжу закона, коли хочу робити добро, що зло лежить у мені. Бо маю задоволення в Законі Божому за внутрішнім чоловіком, та бачу інший закон у членах своїх, що воює проти закону мого розуму, і полонить мене законом гріховним, що знаходиться в членах моїх. Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти?» (до рим. 7:14-24)

Стара природа заважає спасінню душі.

«Дякую Богові через Ісуса Христа, Господа нашого. Тому то я сам служу розумом Законові Божому, але тілом закону гріховному...» (до рим. 7:25)

«Тож немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі не за тілом, а за духом, бо закон духа життя в Христі Ісусі визволив мене від закону гріха й смерти.» (до рим. 8:1-2)

В чому істина? Бог на нашій стороні, наш перший помічник. Нам належать чесноти христа, Його риси характеру. Це дає нам натхнення, внутрішні сили не здаватися, не опускати руки. Ми від Бога маємо обітницю перемоги. Він вірний, сильний

«Ви від Бога, дітки, і ви перемогли їх, більший бо Той, Хто в вас, аніж той, хто в світі.» (1 Івана 4:4)

Коли ми наповнені Богм, ми в перемозі. Пускаємо Його у всі сфери свого життя.

«Тож не відкидайте відваги своєї, бо має велику нагороду вона.»(до євр. 10:35)

«Не тому, що я вже досягнув, або вже вдосконалився, але прагну, чи не досягну я того, чим і Христос Ісус досягнув був мене. Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду,  женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі.» (до филип. 10:35)

Вище покликання: наскільки ми досягли Христа, стали схожими на Його, зросли в Його святість, доброту.

«Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!» (від Матв. 5:48)

 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…