Поклоніння як образ життя

Сьогодні, 25.04.2021р., на Богослужінні проповідував диякон Микола Поварчук. Тема проповіді «Поклоніння як образ життя». Основою хвали і поклоніння Богові є образ нашого життя. Щирі поклонники будуть вклонятися Богові в дусі і правді.

«Зненавидів Я, обридив Собі ваші свята, і не нюхаю жертов ваших зборів... І коли принесете Мені цілопалення та хлібні жертви свої, Я Собі не вподобаю їх, а на мирні жертви ваші із ситих баранів не погляну...  Усунь же від Мене пісень своїх гук, і не почую Я рокоту гусел твоїх,» (Амоса 5:21-23)

 Як це поклонятися в дусі?

«Блаже́нні вбогі духом, бо їхнє Царство Небесне.» (від Матв. 5:3)

«Вбогий» - це той, хто має у чомусь потребу. Це шукати потребу в Господі, у Дусі Святому. Ми не можемо обмежуватись тільки недільними і молитовними служіннями.

  «Бо сили не має в Христі Ісусі ані обрізання, ані необрізання, але віра, що чинна любов'ю.»(до галатів 5:6)

Прославлення і поклоніння Богові повинні мати дію щоденно. Бог чекає життя поклонника щодня.

 «Ви – сіль землі. Коли сіль ізвітрі́є, то чим насолити її? Не придасться вона вже ніна́що, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми. Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верхови́ні гори. І не запалюють світла, щоб поставити його під посу́дину, але на світи́льник, – і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми́, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.» (від Матв. 5:13-16)

 Справжня любов - це прийняте рішення. Наріжним каменем для нас повинен бути Христос.
  

 

 

 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…