Шлях синівства

Цієї неділі, 21.02.2021р, словом проповіді нам служив регент Микола Поварчук. Тема проповіді: «Шлях синівства». Читаємо класичний вірш з Біблії про безумовну Божу любов.

«Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.» (Від Івана 3:16)

Багато християн прикриваються безумовною Божою любов’ю, кажучи про те, що Господь уже все зробив і не варто чимсь перейматися.

«Я благаю за них. Не за світ Я благаю, а за тих, кого дав Ти Мені, Твої бо вони!» (Від Івана 17:9)

Але питання вибору Бог залишає за людиною: як ми будемо жити? Є час народження дитини, є час благодаті, коли вона живе з батьками. А є час переходу черех Йордан і манна з неба вже не буде сипатися, і м’ясо саме собою не прилетить! Є час нашого дорослішання.

«Ще недовго, і вже світ Мене не побачить, але ви Мене бачити будете, бо живу Я і ви жити будете! Того дня пізнаєте ви, що в Своїм Я Отці, а ви в Мені, і Я в вас. Хто заповіді Мої має та їх зберігає, той любить Мене. А хто любить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю Його, і об'явлюсь йому Сам. Запитує Юда, не Іскаріотський, Його: Що то, Господи, що Ти нам об'явитися маєш, а не світові? Ісус відповів і до нього сказав: Як хто любить Мене, той слово Моє берегтиме, і Отець Мій полюбить його, і Ми прийдемо до нього, і оселю закладемо в нього.» (Від Івана 14:19-23)

Тут Ісус говорить про особливі стосунки Батька та Сина.

«Тож кажу я: поки спадкоємець дитина, він нічим від раба не різниться, хоч він пан над усім, але під опікунами та керівниками знаходиться він аж до часу, що визначив батько. Так і ми, поки дітьми були, то були поневолені стихіями світу. Як настало ж виповнення часу, Бог послав Свого Сина, що родився від жони, та став під Законом, щоб викупити підзаконних, щоб усиновлення ми прийняли. А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина Свого, що викликує: Авва, Отче! Тому ти вже не раб, але син. А як син, то й спадкоємець Божий через Христа.» (До гал.4:1-7)

Синівство ми отримуємо одразу, коли приймаємо Ісуса Христа. Але, якщо ми народилися згори, то ми маємо розвиватися, рости у тому, що вгорі. Подивимося шлях, який проходив Ісус.

«Так і Христос, не Сам Він прославив Себе, щоб Первосвящеником стати, а Той, що до Нього сказав: Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив. Як і на іншому місці говорить: Ти Священик навіки за чином Мелхиседековим. Він за днів тіла Свого з голосінням великим та слізьми приніс був благання й молитви до Того, хто від смерти Його міг спасти, і був вислуханий за побожність Свою. І хоч Сином Він був, проте навчився послуху з того, що вистраждав був. А вдосконалившися, Він для всіх, хто слухняний Йому, спричинився для вічного спасіння,  і від Бога був названий Первосвящеником за чином Мелхиседековим.» (До євр. 5:5-10)

«Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї.» (Прип. 22:6)

«Раб розумний панує над сином безпутнім, і серед братів він поділить спадок.» (Прип. 17:2)

Ми входимо в той вік, щоб ми прйняли рішення: я вибираю шлях синівства. Бог буде використовувати лише тих, хто став на шлях синівства. Ісус Христос є єдиний взірець. Ми за Ним йдемо, живемо, розвиваємось в Його образ і подобу. Ми не можемо зупинятися, ми не можемо жити вчорашніми одкровеннями сьогодні. В старі бурдюки не вливають молодого вина. Ми маємо розвиватися в повний вік Христовий, щоб віра для нас була не релігією, а була образом нашого життя! Бог хоче, щоб ми стали Його стрілою, Його мечем, Його молотом! Щоб Він міг через нас щось робити, Йому потрібні ми. Бог довготерпеливий, многомилостивий дає нам шанс. Церква буде рости, коли ми будемо приймати людей, допомагати їм. Господь дивиться на цю Землю і питає: хто піде? Приймемо в собі рішення йти. Свята людина, це та, яка сама в собі прийняла рішення, що вона відокремлює себе для Царства Божого і йде за Христом!

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…