Служіння Хвали і Поклоніння

Цієї неділі 31.01.2021р. ми проводили Богослужіння Хвали і Поклоніння, де одним серцем і одними устами, в єдності, дякували нашому Господу! 

«Полюблю Тебе, Господи, сило моя, Господь моя скеля й твердиня моя, і Він мій Спаситель! Мій Бог моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого, Він башта моя!  Я кличу: Преславний Господь, і я визволений від своїх ворогів!» (Псалом 18:2-4)

«Живий Господь, і благословенна будь, скеле моя, і нехай Бог спасіння мойого звеличиться,  Бог, що помсти за мене дає, і що народи під мене підбив,  що рятує мене від моїх ворогів, Ти звеличив мене над повстанців на мене, спасаєш мене від насильника! Тому то хвалю Тебе, Господи, серед народів, і Йменню Твоєму співаю! Ти Своєму цареві спасіння побільшуєш, і милість вчиняєш Своєму помазанцеві Давиду й насінню його аж навіки.» (Псалом 18:46-50)

 «Всі народи, плещіть у долоні, покликуйте Богові голосом радости, грізний бо Всевишній Господь, Цар великий всієї землі! Він народи під нас підбиває, а поган нам під ноги,
Він нашу спадщину для нас вибирає, величність для Якова, що його полюбив. Села. Бог виступає при радісних окриках, Господь при голосі рога. Співайте Богові нашому, співайте, співайте Цареві нашому, співайте, бо Бог Цар усієї землі, співайте навчальний псалом! Бог зацарював над народами, Бог сів на святому Своєму престолі! Зібрались владики народів, народ Бога Авраамового, як Божі щити на землі, між ними Він сильно звеличений!» (Псалом 47)

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…