Три стани серця християнина

14.03.2021р. на Богослужінні проповідував старший пастор Сергій Убогов. Тема проповіді: «Три стани серця християнина». Кожного з нас Бог може використовувати у тій сфері де ми працюємо. Не завжди воля Божа є зоною комфорту ( приклад Йосипа - зрада братів, рабство, в’язниця). Але у Бога був план на його життя: вплинути на Єгипет і спасти народ. Тому важливо знати, що хоче Господь.

 «Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя.» (Прип.4:23)

Пастор провів певну аналогію з джерелами води. Тіла, більша частина планети Земля - вода. Вода може перебувати в 3-х станах: твердому, рідкому, газоподібному. І серце християнина також може перебувати в трьох станах.

1. Твердий. Це крижане серце. Людина не хоче мінятися, не рахується з тими, хто її оточує, шкодить людям і Божій справі.

2. Рідкий. Це серце, як рідка вода, може бути холодним і гарячим, може повністю приймати форму посудини. Людина не так сильно засереджена на собі, може напояти інших, здатна слухати, мінятися. Вода сама тече, по ній можна плисти. Таке серце може діяти тільки локально.

Але Господь шукає сьогодні людину, яка має серце у третьому стані.

  «Бо очі Господні дивляться по всій землі, щоб зміцнити тих, у кого все їхнє серце до Нього.» (1 хронік 16:9)

3. Газоподібний: пара. Молекули пари майже не тримаються одна за одну.  Господь оглядає Землю, щоби підтримувати тих, чиє серце цілком віддане Йому! Господь - Майстер, а ми глина в Його руках, що Він хоче, те і ліпить. Така людина не тримаєтьтся за земне. Пара відривається від Землі, піднімається вгору. Як Він скаже, так і буде! Таке серце було у Ісуса!

«Отче, коли ти хочеш, віддали від мене цю чашу, тільки хай не моя, а твоя буде воля!» ( від Луки 22:42)

  «Коли переповняться хмари дощем, то виллють на землю його.» (Еккл.11:3)

Господь сьогодні шукає людей з гарячими серцями, які повністю посвятили себе служінню Йому задля затвердження Царства Божого на Землі!

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…