Церква - дар Божий людям

Сьогодні, 13.09.2020 року, на недільному Богослужіння проповідував пастор Сергій Убогов. Тема проповіді: Церква - дар Божий людям. Своє життя ми міряємо по Слову Божому. Церкву створив Господь, народив її в муках Голгофи!

«І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.» (Від Матв. 16:18)

Господь туже сильно любить свою Церкву і називає її своєю нареченою. Він помер за Церкву! Зараз Господь став по правиці Бога-Отця і клопоче, заступається за нас з вами. Він також обіцяв, що прийде за своєю Церквою. Церква живе у стані очікування. Господь обіцяв, що буде шлюбна вечеря. І Церква зі статусу нареченої отримає статус дружини, жінки. І з цією жінкою Господь хоче провести вічність. Чи це не захоплює і не підтверджує наскільки це важливо?

Чи не повинні і ми також любити Церкву? Якщо ми діти Бога, то все, що любо Христу, має бути любо і вам. Саме Церква сьогодні є тим місцем, де Господь являється, чудотворить, зцілює, спасає, відповідає на молитви. Ніяка дуржавна структура цього не може робити.

Церква - це місце, де ми підтримуємо, допомагаємо один одному, ділимося дарами. Церква - це лікарня для нашої души, це школа життя.

Церква - це армія, яка веде війну проти нечистої сили, це фортеця. Якщо Господь - Голова і Він називає Церкву Своїм Тілом, ти не можешь бути в Господі і бути поза тілом! Тому Господь закликає:

 «Не кидаймо збору свого, як то звичай у деяких, але заохочуймося, і тим більше, скільки більше ви бачите, що зближається день той.» (До євр. 10:25)

Церква - це не місце, де на нас накладають тягар релігійних обов’язків. Це місце - де ми пізнаємо волю Бога, де відкриваються наші духовні дари, де ми вчимося любити ближнього, спілкуватися, притираємося один до одного.

«Мені, найменшому від усіх святих, дана була оця благодать, благовістити поганам недосліджене багатство Христове, та висвітлити, що то є зарядження таємниці, яка від віків захована в Бозі, Який створив усе, щоб тепер через Церкву була оголошена початкам та владам на небі найрізніша мудрість Божа, за відвічної постанови, яку Він учинив у Христі Ісусі, Господі нашім,» (До ефес. 3:8-11).

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…