Церква Ісуса Христа - єдина надія світу

Цієї неділі, 06.09.2020 року на Богослужінні Причастя, Словом проповіді нам служила пастор Софія Жукотанська. Тема: Церква Ісуса Христа - єдина надія світу. Йде боротьба між духом і плоттю. Це нормальный шлях людського життя. Церква - це єдина надія в цьому грішному світі. Вся мудрість у Бога, Він сильніший за любу армію. Коли Церква в єдності - це величезна сила!

«І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі!»  (Від Матв. 16:18-19)

Який напрямок для нас, яке ведення? Наші діти страждають за наше несвященнодійство. Бог зробив нас стовпом і утвердженням істини. 

«Хіба слово Мої не таке, як огонь, говорить Господь, і як молот, що скелю розлупуї?» (Єремія 23:29)

Слово Боже дає тобі силу.

«Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця. (До євр. 4:12)

Церква Ісуса Христа - це Божественна суть самого Христа. Ви - Храм Духа Святого. Церква - це повнота.

«щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам Духа премудрости та відкриття для пізнання Його, просвітив очі вашого серця, щоб ви зрозуміли, до якої надії Він вас закликає, і який багатий Його славний спадок у святих, і яка безмірна велич Його сили в нас, що віруємо за виявленням потужної сили Його, яку виявив Він у Христі, воскресивши із мертвих Його, і посадивши на небі праворуч Себе, вище від усякого уряду, і влади, і сили, і панування, і всякого ймення, що назване не тільки в цім віці, але й у майбутньому. І все впокорив Він під ноги Йому, і Його дав найвище за все за Голову Церкви, а вона Його тіло, повня Того, що все всім наповняє!  (До ефес. 1:17-23)

Сила Бога Живого в нас! Не упустіть цю силу! Жадайте Бога! Сила в крові Ісуса! Бог продовжує нас збудовувати. Бог хоче, щоб ми були слухняні і вірні!

«Нехай кожен нас так уважає, якби служителів Христових і доморядників Божих таємниць; 2 а що ще шукається в доморядниках, щоб кожен був знайдений вірним. (1-е до корин. 4:1-2)

Бодрствуйте, перевіряйте свій духовний стан! Ми повинні бути готові!

«Бо Господь побудує Сіона, появиться в славі Своїй. (Псалом 101:17)

 

 

 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…