Верховний авторитет Слова Божого

На недільному онлайн Богослужінні, 22.11.2020 р., Словом з нами ділився пастор Сергій Убогов. Тема проповіді: «Верховний авторитет Слова Божого».

«Вклоняюсь до храму святого Твого, і славлю Імення Твоє за Твоє милосердя й за правду Твою, бо звеличив Ти був над усе Своє Ймення та слово Своє!» (Псалом 137:2)

Бог поставив Своє Слово вище за все. Це найвищий авторитет для людей, для ангелів, для земних, для небесних сил, для всієї Вселенної. І Бог Сам перший, Хто підпорядкував Самого Себе Своєму Слову. Його Слово вище всякого імені. У Бога багато імен, атрибутів. Якщо стояти тільки на одному імені Бога, забуваючи про інші - це може не спрацювати. Бог - добрий Батько, Спаситель, Цілитель, Забезпечувач. Але ще є інші імена: Він Суддя Справедливий, який ненавидить гріх!. Пізнавати всю повноту Бога ми можемо у Слові Божому, де Він розкриває риси Свого характеру, Свою волю стосовно людства. Біблію треба вивчати у всій повноті, не лише окремі улюблені уривки. Тільки проголошення, немов магічних формул, окремих уривків з Біблії не працює. Потрібна внутрішня трансформація. Не будемо перетворювати християнство в язичництво, проговорення магічних формул. Але ми приходимо, сміряємось, сокрушаємось перед Богом, шукаємо Його волі. Християнство більше базується на живих особистих відносинах з Богом. Слово Боже має перш за все змінювати нас зсередини, а не зовні.

- Слово Боже вище за всякий людський авторитет;

- Слово Боже вище за всякі людські традиції;

- Слово Боже вище за людські закони;

- Слово Боже вище за церковні правила;

- Слово Боже вище за всякі людські думки;

- Слово Боже вище за всякі людські почуття;

- Слово Боже вище за те, що бачать наші очі.

 «А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого.» ( До євр. 11:1)

- Слово Боже вище за наші бажання та мрії, людську волю;

- Слово Боже - це стандарт, який дає нам орієнтир у всякій ситуації.

«Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова.» (2-е до Тим. 3:16-17)

Слово Боже - це не збірка правил, а Книга, яка розкриває нам серце Бога, Його характер, Його ставлення до нас, розкриває Його волю на наше земне і позаземне життя.

«Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово.» (Від Івана 1:1)

«І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця.» ( Від Івана 1:14)

«Ми ж відкритим обличчям, як у дзеркало, дивимося всі на славу Господню, і зміняємося в той же образ від слави на славу, як від Духа Господнього.»( 2-е до корин. 3:18)

«Бо Ездра приготовив своє серце досліджувати Господнього Закона, і виконувати його, і навчати в Ізраїлі устава та права.» (Єздра 7:10)

Ми покликані:

1. Вивчати Слово Боже.

2. Пізнавати Слово Боже.

3. Вчити інших людей Біблійним постановам.

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…