З ким причащається Ісус?

Сьогодні, 07.02.2021р., ми проводили Богослужіння Причастя. Проповідував пастор Сергій Убогов. Тема проповіді: «З ким причащається Ісус?» 

«Як вони ж споживали, Ісус узяв хліб, і поблагословив, поламав, і давав Своїм учням, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє.  А взявши чашу, і подяку вчинивши, Він подав їм і сказав: Пийте з неї всі, бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!  Кажу ж вам, що віднині не питиму Я від оцього плоду виноградного аж до дня, коли з вами його новим питиму в Царстві Мого Отця.» ( Від Матвія 26:26-29)

Причастя – це з’єднання з Господом та з Його Тілом. Тіло Його складається з нас. Причастя – це підтвердження завітних відносин з Ним. Але є і ваша частина: ви маєте погодитися вступити в ці завітні відносини, повірити в Його Слово і далі жити по Його заповідях. Ісус обіцяє, що з ким він причащається на Землі, з тими Він буде причащатися в Царстві Небесному. Ісус звершив перше Причастя зі Своїми учнями. Тому справжнє Причастя звершується зі справжніми учнями. Коли я міркую над баченням нашої церкви, приходить наступне: бути церквою справжніх учнів Ісуса Христа.

Які ж ознаки справжніх учнів Ісуса Христа:

1. Вчаться у Свого Вчителя.

 «Тож промовив Ісус до юдеїв, що в Нього ввірували: Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете,»  ( Від Івана 8:31)

2. Шанують та люблять Свого Вчителя понад усе.

«Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний. І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний.  Хто душу свою зберігає, той погубить її, хто ж за Мене погубить душу свою, той знайде її.» ( Від Матвія 10:37-39)

3. Люблять один одного.

«По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.» ( Від Івана 13:35)

4. Беруть приклад зі Свого Вчителя.

«Бо то Я вам приклада дав, щоб і ви те чинили, як Я вам учинив.» ( Від Івана 13:15)

5. Є вдячними Своєму Вчителю.

6. Мають близькі відносини зі Своїм Вчителем.

7. Довіряють Своєму Вчителю.

8. Прославляють Свого Вчителя.

9. Служать Своєму Вчителю.

10. Слухняні Своєму Вчителю.

«Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую.» ( Від Івана 15:14)

11. Вірні Своєму Вчителю.

12. Продовжують місію Свого Вчителя: проповідувати Євангеліє всім народам.

«Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця.» ( Від Івана 14:12)

«Як хто служить Мені, хай іде той за Мною, і де Я, там буде й слуга Мій. Як хто служить Мені, того пошанує Отець.» ( Від Івана 12:26) 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…