Заглянь в своє серце

Цієї неділі, 11.10.2020 року, Словом проповіді нам служив пастор Ігор Іванов. Тема: «Заглянь в своє серце».

«Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя.» (Прип. 4:23)

Про яке серце каже мудрий Соломон? Про що йдеться? В Біблії слово «серце» зустрічається 876 разів.

«Говорив я був з серцем своїм та казав: Ось я велику премудрість набув, Найбільшу за всіх, що до мене над Єрусалимом були. І бачило серце моє всяку мудрість і знання.« (Еккл. 1:16)

Диявол постійно полює на наше серце, щоб вкласти неправильні думки. Як часто ми заглядаємо в глибини свого серця?

«Кожне ж дерево з плоду свого пізнається. Не збирають бо фіг із тернини, винограду ж на глоду не рвуть. 45 Добра людина із доброї скарбниці серця добре виносить, а лиха із лихої виносить лихе. Бо чим серце наповнене, те говорять уста його!» (Від Луки 6:44-45)

Людина дивиться в очі, але Господь дивиться на наше серце.

«А він відказав: Мир! Я прийшов, щоб принести жертву Господеві. Освятіться, і прийдете зо мною до жертви. І освятив він Єссея та синів його, і покликав їх на жертву. І сталося, як вони поприходили, то побачив він Еліява, та й сказав: Справді перед Господом помазанець Його! Та Господь сказав Самуїлові: Не дивись на обличчя його та на високість зросту його, бо Я відкинув його Собі! Бо Бог бачить не те, що бачить людина: чоловік бо дивиться на лице, а Господь дивиться на серце.»  (1Сам. 16:5-6)

Господь побачив серце Давида, його мотиви.

«Я Господь, що досліджуї серце, що випробовуї нирки, щоб кожному дати згідно з путтю його, за плодом учинків його.» (Єремія 17:10)

Бог бажає, щоб наші серця повністю належали Йому. Тільки Господь може заглягути в глибини людського серця. Требі переглядати мотиви свого серця.

«Що ж виходить із уст, те походить із серця, і воно опоганює людину.» (Від Матв.15:18)

«Бо очі Господні дивляться по всій землі, щоб зміцнити тих, у кого все їхнє серце до Нього. Тому зробив ти нерозумно, бо відтепер будуть у тебе війни!» (2-а хронік 16:9)

Бог чекає, коли, по-справжньому, бажання наших сердець будуть бажаннями Його серця. Лукаві серця привели до того, що Моїсей дозволив вам розлучатися.

«І підійшли фарисеї до Нього, і, випробовуючи, запитали Його: Чи дозволено дружину свою відпускати з причини всякої?» (Від Матв. 19:3)

Наслідки затверділого серця:

«Він наш Бог, а ми люди Його пасовиська й отара руки Його. Сьогодні, коли Його голос почуєте, 8 не робіте твердим серця вашого, мов при Мериві, немов на пустині в день спроби, коли ваші батьки Мене брали на спробу, Мене випробовували, також бачили діло Моє. Сорок літ був огидним Мені оцей рід, й Я сказав: Цей народ блудосерді вони, й не пізнали доріг Моїх, тому заприсягся Я в гніві Своїм, що до місця Мого відпочинку не ввійдуть вони!» (Псалом. 94:7-11)

Бог змінює свої бажання по відношенню до нас.

«І ввійшов Він у човен до них, і вітер затих. А вони здивувалися дуже в собі, бо не зрозуміли чуда про хліби, бо серце їхнє було затверділе.» (Від Марка 6:51-52) 

«промовляючи: Піди до народу цього та й скажи: Ви вухом почуєте, та розуміти не будете, дивитися будете оком, але не побачите! Затовстіло бо серце людей цих, тяжко чують на вуха вони, і зажмурили очі свої, щоб якось не побачити очима, і не почути вухами, і не зрозуміти їм серцем, і не навернутись, щоб Я їх уздоровив!» (Дії 28:26-27)

«бо, пізнавши Бога, не прославляли Його, як Бога, і не дякували, але знікчемніли своїми думками, і запаморочилось нерозумне їхнє серце.» (До рим. 1:21)

Давайте будемо звертати увагу на наші серця!

«Хто зійде на гору Господню, і хто буде стояти на місці святому Його? У кого чисті руки та щиреє серце, і хто не нахиляв на марноту своєї душі, і хто не присягав на обману,» (Псалом 23:3-4)

«Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.» (Від Матв. 5:8)  

 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…