Жнива поспіли

ЦІєї неділі, 27.06.2021, у нас був несподіваний сюрприз. Нам служили гості, міжнародна місіонерська команда (Біларусь, Великобританія, Ізраїль, Мексика, США, Україна). Вони присвятили 40 днів свого літа, щоб проповідувати Євангелію. Словом з нами ділився лідер команди місіонер Калев Браун (США). Тема:«Жнива поспіли». Ми всі покликані, заохочуємо вас йти проповідувати і ділитися Евангелієм. Ісус живе в вашому серці. Жниво готово, щоб його пожати. Серце Ісуса болить за людей, Він кличе: Іди і проповідуй!!!

«щоб пізнати Його й силу Його воскресення, та участь у муках Його, уподоблюючись Його смерті,» (до филип. 3:10)

« А як бачив людей, змилосерджувався Він над ними, бо були вони змучені та розпорошені, як ті вівці, що не мають пастуха. Тоді Він казав Своїм учням: Жниво справді велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав.» (від Матв. 9:36-38)

«Оце ми як посли замість Христа, ніби Бог благає через нас, благаємо замість Христа: примиріться з Богом! Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім!» (2 до корин. 5:20-21)

 

 

 

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…