Національний День Молитви за Україну-2018

11 травня 2018

«Багато віруючих постійно моляться за свою країну, але коли діти Божі збираються разом у єдності, Божа присутність ще потужніше змінює нас і наше середовище.

Запрошуємо до загальної Національної Молитви! Молимось за Україну разом в єдності і в вірі!» 

Девід Хасавей

В цьому році міжконфесійний захід «Національний День Молитви за Україну» відбудеться 2 червня у ДП «Палац Спорту». До цього заходу приєднаються тисячі помісних Церков у різних містах, населених пунктах та селах з усіх областей України.
Слід зазначити, що до участі у Молитві кожного року долучаються все більше і більше охочих. В цьому році оргкомітет запросить лідерів традиційних церков. Християни будуть молитися за мир в Україні, спасіння людей, за церкви, сім’ї. В програмі Національного Дня Молитви братимуть участь християнські групи прославлення, а церковні лідери будуть вести Молитву кожен за окремими напрямками. Також будуть запрошені представників влади.

Початок Молитовного зібрання - 2 червня 2018 року о 17 годині.

1 лютого 2018 року відбулося засідання Духовної Ради Національного Дня Молитви за Україну.

На засіданні було оприлюднено рішення Ради Євангельських Протестантських Церков України про включення Національного Дня Молитви за Україну до переліку офіційних заходів 2018 року у рамках святкування року Слова Божого в Україні.

Також було призначено дату - 12 квітня, коли у Києві відбудеться мотиваційна зустріч регіональних пасторів Києва та області для поширення інформації про Молитву у церквах, а також їх активного залучення до підготовки та проведення Національного Дня Молитви за Україну, що відбудеться 2 червня 2018 року у київському Палаці спорту.

Довідка:

Нагадаємо, вперше ідея скликання Національного Дня Молитви за Україну була запропонована міжнародним євангелістом із Великобританії - Девідом Хасавеєм та підтримана багатьма великими християнськими союзами церков.
Вперше Національний День Молитви відбувся 18 червня 2016 р. У молитовному єднанні взяли участь багато церков та об'єднань. Разом молилися майже 6500 християн, а також тисячі глядачів приєдналися в Інтернеті та по телебаченню через пряму трансляцію. Минулого року захід також пройшов у київському Палаці спорту. Тоді до молитви приєдналися ще декілька об'єднань, всього було понад 7000 учасників.

Сайт Національної молитви за Україну 2018

Пропонуємо Вам ознайомитись з серією відеозапрошеннями єпископів та українських християнських лідерів

на Національний День Молитви за Україну

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…