Пробація України. Національний проект «Let’s do it together/Давай разом!»

07 серпня 2017

Міністерство юстиції  України, розпочало  важливий національний проект в сфері реформації пенітенціарної системи нашої держави під назвою «Let’s do it together/Давай разом!» (громадська підтримка пробації в Україні). Наразі йдеться про створення абсолютно нової структури – такої  як пробація. В рамках цього заходу будуть реалізовуватися пілотні проекти в таких містах, як: Волинь, Кропивницький, Дніпро, Харків, Тараща, Житомир, Рівне, Чернігів, Черкаси, Миколаїв, Полтава, Херсон. Але цими містами проект не обмежується. Охочі можуть долучатися будь-де.

Суть всіх цих проектів -  є залучення інститутів громадянського суспільства для допомоги державним органам в якісному проведенні  реформ. Ми, як церква, є потужним ресурсом в цій сфері. Я впевнений, що це є шанс практично, а не в теорії продовжувати діло реформації.
Член громадської спілки «Всеукраїнські Християнські Ініціативи» Федоров Павло Борисович (ГО “Духовність і право”) увійшов до складу робочої групи по реалізації національного проекту «Let’s do it together/Давай разом!» і буде повноважним представником у міністерстві юстиції України всіх громадських організацій, благодійних фондів, релігійних громад, які долучаться до цього проекту.

Для цього потрібно зареєструватися на сайті Всеукраїнських Християнських Ініціатив і повідомити про це за ел. адресою: christian.initiatives@gmail.com
Пропоную ознайомитися з флеш-презентацією проекту «Let’s do it together/Давай разом!» (громадська підтримка пробації в Україні), а також з інформацією про задачі і способи діяльності служби пробації.

Вважаю доцільним не тільки дослідити цю пропозицію, а й долучитися до цього проекту. Тим більше, що майже кожна церква приймає участь в тюремному служінні та в служінні реабілітації. Участь у цьому проекті надасть кожному служителю державний статус та певні повноваження.

Докладніше про цей проект дізнайтесь на Сторінці у Фейсбук Пробація України Probation in Ukraine, а також зі  стенограми програми «Наше право» на «Центральному каналі» на тему: “Реформа у сфері юстиції в Україні. Пробація”.

Голова Правління ВХІ – Балюк Сергій Васильович

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…