Підсумки #ШМК: розвиток безперервної молитви в Україні

21 серпня 2017

З 7 по 11 серпня в Києві пройшла «Школа молитовних кімнат» для служителів прославлення і молитви. Більше 60 представників з різних областей України, а також делегати з Киргизстану та Ізраїлю, стали її учасниками. 

Подія проводиться «Рухом шукачів Бога» в партнерстві з «One Eleven Global». Школа проходить за підтримки Української міжцерковної радиОрганізатори впевнені, що захід сприяє головній меті школи - допомогти об'єднанням церков у створенні молитовних кімнат 24/7 і подальше їх розвиток.

«Тут уже було багато студентів з першої ШМК, яку ми проводили в березні. Тому разом ми змогли піти вже на другий рівень. Також, особливість цієї школи, що до нас приїхала ціла команда «One Eleven Global», не просто 1 або 2 людини. Але разом вони змогли показати наочно як працюють різні моделі поклоніння », - сказала Аманда Річ, вчитель Міжнародного будинку молитви (IHOPKC), член команди «Руху шукачів Бога».

Протягом 5-ти днів у кожного була можливість отримати нові знання в музичній, організаційної та молитовної сферах. Бачення команди «One Eleven Global» - піднімати місіонерів-музикантів, молитовників і шанувальників не тільки духовно, а й професійно. Все для однієї мети - щоб люди несли служіння в будинках молитви по всьому світу. Основоположні навички для майбутнього служіння, а саме вміння молитися і поклонятися за різними моделями, вивчали студенти школи під час практичних занять. 

В процесі навчання студенти вивчали різні теми: «Принципи ефективного поклоніння і молитви», «Молитва за Словом», «Взаємодія поклоніння і заступництва», «Моделі поклоніння: теорія і практика», та інші.

За матеріалами

Нагадуємо вам, що 10 по 14 жовтня 2017 р. в Києві вдруге проходитиме «Школа Молитовних Кімнат»,

яку проводять міжнародний молитовний «Рух шукачів Бога» за підтримки Міжнародного Будинку Молитви (IHOP-KC).

Богослужіння проходять:

Розклад служінь:

  • Неділя: 13:00-15:00 | служіння

Служіння проходять за адресою:

  • м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, (2 поверх, зал "Адмірал) М. Майдан Незалежності
  • Тел.: (050) 38 777 19 
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримати служіння

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…